Geronimo Rulli vs Brice Samba - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
189 cm
80 kg
33 lat (1992-05-20)
Argentina Argentina
Profil zawodnika
30
Goalkeeper
186 cm
79 kg
32 lat (1994-04-25)
Congo Congo
Statystyki Geronimo Rulli, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga Mistrzów Superpuchar Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification S. Amer Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada Copa America Mistrzostwa Świata
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Brice Samba, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Geronimo Rulli
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   45 0 0 0 4172' 45 0 1 3 0 1 0 0 16 1301 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 48 58% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 8 720' 8 0 0 0 0 0 2 297 74% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 34 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 29 0 0 0 2610' 29 0 0 3 0 1 0 0 13 864 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Argentyna 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 19 89% 0
World Cup Qualification S. Amer Argentyna 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 39 59% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olympique Marsylia 3 332' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 11 1069 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 11 1069 85% 0
2023/2024   8 752' 8 0 1 0 0 0 2 355 73% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 7 662' 7 0 1 0 0 0 2 298 72% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 57 75% 0
2022/2023   40 0 0 0 3450' 38 0 0 3 0 0 0 1 1 1103 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 19 0 0 0 1710' 19 0 0 1 0 0 0 1 1 548 85% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 4 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 133 73% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 15 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 0 0 0 0 400 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 22 82% 0
2021/2022   50 0 0 0 3960' 44 0 0 4 0 0 0 0 4 1332 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 38 0 0 0 2880' 32 0 0 2 0 0 0 0 2 1096 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 12 0 0 0 1080' 12 0 0 2 0 0 0 0 2 236 60% 0
2020/2021   57 0 0 0 1590' 17 0 0 0 1 0 0 0 0 575 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 89 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 13 0 0 0 1200' 13 0 0 0 0 0 0 0 0 407 77% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Villarreal 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Argentyna 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 36 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 0 0 0 0 79 77% 0
2019/2020   28 0 0 0 2550' 28 0 0 0 1 0 0 1 7 521 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 25 2250' 25 0 0 0 0 1 7 521 77% 0
2018/2019   40 0 0 0 2520' 28 0 0 3 0 0 0 1 4 719 73% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 90' 1 0 0 0 0 0 1 45 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 38 0 0 0 2430' 27 0 0 3 0 0 0 1 3 674 73% 0
2017/2018   38 0 0 0 3136' 34 1 0 4 0 0 0 2 4 941 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 8 0 0 0 796' 8 1 0 1 0 0 0 1 2 201 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 30 0 0 0 2340' 26 0 0 3 0 0 0 1 2 740 75% 0
2016/2017   42 0 0 0 3780' 42 0 0 4 0 0 0 1 9 1392 73% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 38 0 0 0 3420' 38 0 0 4 0 0 0 1 9 1392 73% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2015/2017   6 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Argentyna 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 3240' 36 0 0 4 1 0 0 2 6 996 57% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 36 0 0 0 3240' 36 0 0 4 1 0 0 2 6 996 57% 0
2014/2015   32 0 0 0 2245' 24 1 0 5 0 0 0 2 3 574 52% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 28 0 0 0 1980' 22 0 0 5 0 0 0 2 3 574 52% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 3 0 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 3420' 38 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Estudiantes 38 3420' 38 0 0 - - - - - - -
2012/2013   21 1260' 14 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Estudiantes 19 1080' 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Argentyny Puchar Argentyny Puchar Argentyny Estudiantes 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Estudiantes 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Brice Samba
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 0 0 0 3240' 36 0 0 5 0 0 0 0 8 1262 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 33 0 0 0 2970' 33 0 0 5 0 0 0 0 7 1184 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 51 92% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Francja 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 27 81% 0
2024/2025   35 0 0 0 3240' 35 0 1 4 0 0 0 0 3 1147 77% 0
Europa Conference League RC Lens 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 61 56% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 29 97% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 15 0 0 0 1350' 15 0 0 1 0 0 0 0 2 450 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 17 0 0 0 1620' 17 0 1 3 0 0 0 0 1 607 76% 0
2023/2024   42 0 0 0 3840' 42 0 0 6 0 0 0 0 5 1231 72% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RC Lens 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 57 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 33 0 0 0 2970' 33 0 0 3 0 0 0 0 3 971 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 0 0 0 2 183 70% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 20 65% 0
2022/2023   39 0 0 0 3360' 37 0 0 3 0 0 0 0 5 979 73% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 37 0 0 0 3330' 37 0 0 3 0 0 0 0 5 979 73% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   49 0 0 0 4080' 44 1 0 6 1 1 0 2 3 1592 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 90' 1 0 0 0 0 0 0 32 53% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 46 0 0 0 3990' 43 1 0 6 1 1 0 2 3 1560 68% 0
2020/2021   48 0 0 0 4140' 46 0 0 4 0 0 0 0 9 1059 54% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 45 0 0 0 4050' 45 0 0 4 0 0 0 0 9 1059 54% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   46 0 0 0 3870' 43 0 0 7 0 0 0 0 8 675 60% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 24 71% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 43 0 0 0 3600' 40 0 0 7 0 0 0 0 8 651 60% 0
2018/2019   42 0 0 0 3420' 38 0 0 1 0 0 0 0 1 614 61% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 38 0 0 0 3420' 38 0 0 1 0 0 0 0 1 614 61% 0
2017/2018   43 915' 9 0 1 0 0 0 0 68 54% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 37 315' 3 0 1 0 0 0 0 68 54% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 420' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 60' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 38 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 510' 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nancy 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nancy 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 31 180' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 0 295' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 38 0 0 0 85' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   45 0 0 0 23' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 10 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 38 0 0 0 23' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 10 80% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   30 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 11 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 19 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   14 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 14 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2