Beusnard vs Antonin Bobichon - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
France France
Profil zawodnika
14
Midfield
30 lat (1995-09-14)
France France
Statystyki Beusnard, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Antonin Bobichon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Beusnard
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 2 0 1 2670' 26 0 5 4 1 17 6 0 39 1283 91% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 26 2 0 1 2670' 26 0 5 4 1 17 6 0 39 1283 91% 0
2024/2025   22 1 0 1 3075' 22 0 16 4 0 20 2 0 15 951 85% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 22 1 0 1 3075' 22 0 16 3 0 20 2 0 15 951 85% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Pau 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   28 2 0 1 3646' 28 0 16 5 0 21 6 0 49 1314 80% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 28 2 0 1 3646' 28 0 16 5 0 21 6 0 49 1314 80% 1
2022/2023   5 780' 5 0 4 3 0 0 5 190 91% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 5 780' 5 0 4 3 0 0 5 190 91% 0
Statystyki Antonin Bobichon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 6 2 4 2704' 18 0 16 0 0 26 12 0 18 603 86% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 18 6 2 4 2704' 18 0 16 0 0 26 12 0 18 603 86% 3
2024/2025   12 3 0 5 1535' 12 0 6 1 1 21 5 0 14 470 71% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Pau 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 12 2 0 5 1535' 12 0 6 1 1 21 5 0 14 470 71% 0
2023/2024   20 5 0 2 2977' 20 0 16 1 1 23 12 0 26 674 76% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Laval 17 4 0 1 2558' 17 0 14 1 1 21 10 0 24 589 75% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Laval 3 1 0 1 419' 3 0 2 0 0 2 2 0 2 85 81% 0
2022/2023   26 5 0 1 2946' 19 8 7 4 0 9 4 0 4 167 74% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 7 255' 0 0 3 1 1 0 0 12 67% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Laval 19 5 0 1 2691' 19 8 4 4 0 8 3 0 4 155 74% 2
2021/2022   31 1 0 2 2634' 20 7 4 3 0 17 8 12 24 779 80% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nancy 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 0 0 0 3 27 74% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 19 1 0 2 2172' 19 6 0 3 0 17 8 12 21 736 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 11 326' 0 0 4 0 0 0 0 16 81% 0
2020/2021   42 0 0 2 2862' 12 9 15 0 0 7 1 10 10 378 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 0 0 1 406' 2 1 2 0 0 1 0 0 0 8 100% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 38 0 0 1 2456' 10 8 13 0 0 6 1 10 10 370 88% 0
2019/2020   28 2 0 1 2059' 14 9 3 0 0 21 5 14 7 283 82% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 22 2 0 1 1397' 8 7 3 0 0 19 5 10 6 206 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 2 180' 2 0 0 2 0 4 1 77 90% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 0 0 0 392' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   41 8 0 2 3452' 27 7 6 2 0 36 11 35 11 692 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nimes 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 38 7 0 2 3152' 24 7 6 2 0 36 11 35 11 692 84% 0
2017/2018   36 1 0 0 790' 4 2 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nimes 33 1 0 0 428' 2 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 2 0 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nimes 1 0 0 0 192' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   4 2 0 0 390' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji CA Bastia 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska CA Bastia 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   15 0 0 0 638' 2 2 4 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nimes 1 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nimes 14 0 0 0 559' 2 1 4 1 0 - - - - - - -
2014/2015   16 0 0 0 1313' 8 3 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nimes 14 0 0 0 1283' 8 3 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2