Nermin Zolotic vs Berte - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
44
Defence
188 cm
74 kg
32 lat (1993-07-07)
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
Profil zawodnika
18
Defence
Mali Mali
Statystyki Nermin Zolotic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga Europy Puchar Armenii Liga armeńska Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Berte, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga armeńska Puchar Armenii
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nermin Zolotic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 0 0 1260' 14 0 0 3 0 5 3 0 9 862 9% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 5 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 9 2 0 0 810' 9 0 0 1 0 5 3 0 8 769 0% 1
Europa Conference League Artsakh 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 1 88 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Artsakh 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 1 0 1 1887' 20 0 1 6 0 4 3 0 8 922 34% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 7 0 0 0 717' 7 0 1 4 0 0 0 0 3 373 84% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 9 1 0 1 810' 9 0 0 2 0 4 3 0 5 549 0% 0
2023/2024   35 1 0 0 3486' 35 0 4 3 0 8 3 0 37 1444 81% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 30 1 0 0 2936' 30 0 3 3 0 8 3 0 37 1444 81% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Casa Pia 4 430' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   32 0 0 0 2895' 26 4 4 5 1 0 0 0 0 26 92% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 2 166' 1 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 30 0 0 0 2729' 25 4 3 5 1 0 0 0 0 26 92% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vizela 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   7 1 0 0 416' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Casa Pia 6 0 0 0 416' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
2020/2021   27 1 1 0 2622' 17 10 5 5 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Casa Pia 27 1 1 0 2622' 17 10 5 5 0 - - - - - - -
2019/2020   24 0 0 0 2055' 20 3 1 6 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Roeselare 24 0 0 0 2055' 20 3 1 6 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Westerlo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 0 2877' 29 4 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Roeselare 30 0 0 0 2877' 29 4 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   26 2 0 0 2250' 25 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Roeselare 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Roeselare 25 2 0 0 2160' 24 0 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   30 2 0 0 1618' 15 2 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Roeselare 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Roeselare 9 1 0 0 877' 9 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Royal Excel Mouscron 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Roeselare 20 0 0 0 741' 6 1 2 0 1 - - - - - - -
2015/2016   13 0 0 0 538' 0 5 3 4 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Istra 1961 13 0 0 0 538' 0 5 3 4 0 - - - - - - -
2014/2015   14 0 0 0 406' 4 1 0 3 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 12 0 0 0 406' 4 1 0 3 1 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga bośniacka Liga bośniacka Liga bośniacka Zeljeznicar 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Zeljeznicar 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Berte
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 709' 7 0 1 1 0 2 1 0 7 387 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Ararat 6 0 0 0 619' 6 0 1 1 0 2 1 0 7 323 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Ararat 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 64 0% 0
2024/2025   14 0 0 1 1562' 14 0 5 1 0 4 1 0 2 157 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Ararat 14 0 0 1 1562' 14 0 5 1 0 4 1 0 2 157 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska FC Banants 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   18 0 0 1 1938' 18 0 4 3 0 1 0 0 0 50 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Ararat 18 0 0 1 1938' 18 0 4 3 0 1 0 0 0 50 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2