Edward Nketiah vs Bernardo Silva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Midfield
Unknown Unknown
Profil zawodnika
20
Midfield
173 cm
62 kg
31 lat (1994-08-10)
Portugal Portugal
Statystyki Edward Nketiah, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje MLS All-Star EURO U-21 Toulon Tournament 1 Mecze towarzyskie U-21 Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bernardo Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Champions cup Puchar Konfederacji EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Edward Nketiah
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 4 0 1 1007' 7 0 6 3 0 32 12 0 11 172 76% 7
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 3 2 0 0 412' 3 0 2 2 0 15 6 0 7 87 80% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 302' 2 0 2 2 0 0 0 14 64% 0
Europa Conference League Crystal Palace 1 2 0 1 157' 1 0 1 1 0 12 6 0 3 58 76% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 1 136' 1 0 1 3 0 0 1 13 54% 1
2024/2025   12 7 0 2 1755' 12 0 9 7 1 54 23 0 38 337 74% 10
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 9 3 0 1 1332' 9 0 7 6 1 42 16 0 29 230 74% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 2 0 0 333' 2 0 2 1 0 3 3 0 3 55 80% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 2 0 1 90' 1 0 0 0 0 9 4 0 6 52 67% 4
2023/2024   14 6 0 3 1901' 13 1 9 4 0 49 15 0 33 298 82% 9
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Arsenal 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 2 0 0 1 347' 2 0 2 1 0 6 1 0 3 49 90% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 11 5 0 2 1464' 10 1 7 3 0 38 12 0 28 207 80% 9
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 5 2 0 2 41 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
2022/2023   40 9 0 2 3195' 18 3 17 3 0 19 7 22 22 198 81% 6
Premier League Premier League Premier League Arsenal 30 4 0 1 2225' 9 1 17 3 0 19 7 22 22 198 81% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 7 2 0 1 700' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 10 0 1 2569' 12 6 14 3 0 24 12 17 15 227 78% 6
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 5 5 0 0 545' 4 2 1 0 0 0 0 0 1 2 100% 1
Premier League Premier League Premier League Arsenal 26 5 0 1 2024' 8 4 13 3 0 24 12 17 14 225 78% 5
2020/2021   45 6 0 1 3143' 13 10 15 2 0 22 10 20 14 248 81% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 13 3 0 0 1068' 6 5 2 2 0 15 6 9 5 128 81% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 2 1 0 0 292' 2 1 0 0 0 1 0 1 2 20 65% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 120' 1 0 0 2 1 0 0 21 90% 2
Premier League Premier League Premier League Arsenal 28 2 0 1 1663' 4 4 13 0 0 4 3 10 7 79 84% 0
2019/2020   42 22 1 0 3555' 14 9 23 2 1 36 17 33 28 242 78% 12
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 20 3 0 0 1288' 2 2 15 2 0 17 10 13 13 74 74% 4
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 13 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Arsenal 1 0 0 0 202' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 14 2 0 0 1448' 7 5 6 0 1 15 5 16 10 113 77% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 4 2 0 0 329' 2 0 2 0 0 4 2 4 5 55 85% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 2 0 0 288' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 2 0 0 859' 3 1 7 0 0 5 1 1 3 28 93% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 3 65' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 1 1 0 0 72' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 3 1 0 1 11 82% 1
Premier League Premier League Premier League Arsenal 19 1 0 0 388' 0 0 5 0 0 2 0 1 2 17 100% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 11 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   28 2 0 0 833' 0 0 10 0 0 1 1 2 1 23 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 12 400' 0 0 5 0 0 1 1 17 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 4 2 0 0 115' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 65' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 11 253' 0 0 3 1 1 1 0 6 83% 0
Statystyki Bernardo Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 4 0 6 5814' 46 0 21 15 1 41 12 0 30 2936 90% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 2 0 0 3 147 90% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 32 2 0 4 4305' 32 0 18 10 0 28 6 0 22 2132 90% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 8 1 0 0 790' 8 0 1 3 1 4 2 0 2 375 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 1 117 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 31 0% 0
FIFA Club World Cup Manchester City 3 1 0 1 449' 3 0 2 0 0 6 3 0 2 134 93% 0
2024/2025   49 6 0 4 5182' 49 0 9 11 0 48 18 0 44 2834 86% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 9 0 0 0 1036' 9 0 3 1 0 7 1 0 3 427 92% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 7 1 0 0 998' 7 0 4 1 0 2 1 0 7 375 82% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 0 0 0 448' 4 0 1 1 0 6 3 0 2 285 85% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 29 4 0 4 2700' 29 0 1 7 0 32 12 0 31 1659 89% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 85 20% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 3 100% 0
2023/2024   42 11 0 10 4541' 40 1 11 9 0 58 24 0 35 2412 90% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 7 2 0 0 779' 6 0 3 1 0 17 4 0 6 335 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 3 0 1 527' 5 0 1 0 0 8 5 0 3 275 92% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 30 6 0 9 3235' 29 1 7 8 0 33 15 0 26 1802 89% 3
2022/2023   61 7 0 9 6004' 41 14 18 11 0 18 11 27 26 1297 88% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 13 3 0 1 1114' 9 1 4 2 0 1 0 0 5 37 81% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 0 0 3 697' 4 3 2 2 0 2 2 5 5 100 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 138' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 0 0 0 690' 4 3 1 2 0 1 0 0 1 44 82% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 34 4 0 5 3365' 24 7 9 5 0 14 9 22 15 1116 89% 1
2021/2022   64 14 0 10 6489' 55 18 3 6 0 45 30 49 47 2430 90% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 11 3 0 3 1419' 11 6 0 0 0 4 4 8 4 256 91% 1
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 38 8 0 4 3537' 33 6 2 6 0 34 20 29 33 1753 89% 8
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 7 1 0 3 1008' 7 5 0 0 0 4 3 3 3 233 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Portugalia 2 0 0 0 267' 2 1 0 0 0 2 2 7 5 123 93% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 2 0 0 168' 1 0 1 0 0 1 1 2 2 65 82% 0
2020/2021   64 6 0 10 5656' 43 18 8 7 0 30 17 22 16 1494 91% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 0 0 0 151' 0 0 2 1 0 0 0 0 1 28 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 2 0 1 400' 3 2 0 0 0 6 3 1 0 118 92% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 1 0 1 829' 5 5 1 0 0 2 1 0 1 24 92% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 2 0 6 2772' 24 7 2 5 0 16 9 14 12 1007 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 13 1 0 2 1430' 11 4 2 1 0 6 4 7 2 317 87% 2
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   57 8 0 9 5214' 36 13 15 6 0 60 19 27 24 1660 91% 4
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 6 0 7 3553' 23 10 11 5 0 52 16 23 20 1246 90% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 9 0 0 1 723' 5 2 2 1 0 5 1 3 2 227 93% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 6 1 0 1 527' 5 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 0 411' 3 1 1 0 0 3 2 1 2 187 93% 0
2018/2019   60 14 0 14 5365' 48 6 8 4 0 84 34 41 30 1914 87% 3
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 7 0 7 3397' 31 4 5 3 0 62 22 31 24 1470 86% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 0 0 1 186' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 8 4 0 1 762' 6 1 2 0 0 12 6 9 4 266 89% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 6 2 0 3 360' 4 0 0 0 0 10 6 1 2 178 88% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 5 1 0 2 540' 5 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   58 9 0 9 5263' 29 9 25 1 0 35 18 15 31 1104 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 6 1 0 2 657' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 1 0 1 348' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 10 1 0 2 845' 6 1 3 1 0 10 4 6 4 287 86% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 38 6 0 4 3323' 15 6 20 0 0 25 14 9 27 817 87% 0
2016/2017   70 11 0 10 7912' 54 29 11 4 0 72 26 35 76 1557 82% 61
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 37 8 0 9 4857' 33 21 4 3 0 60 20 27 56 1155 81% 59
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 4 270' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 15 3 0 1 1881' 13 7 2 1 0 12 6 8 20 402 86% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 10 580' 5 0 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 4 0 0 0 324' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   45 7 0 1 4025' 28 13 10 8 0 39 20 30 76 804 83% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 6 0 0 0 661' 6 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 0 0 0 157' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 3 0 0 0 78' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 32 7 0 1 3129' 22 8 10 7 0 39 20 30 76 804 83% 8
2014/2015   58 10 0 4 4529' 29 11 15 2 0 35 21 31 63 992 84% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 10 0 0 1 524' 1 0 6 1 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Portugalia 4 0 0 0 321' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 4 1 0 0 80' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 37 9 0 3 3454' 25 8 9 1 0 35 21 31 63 992 84% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 3 150' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   39 8 0 0 1882' 8 10 6 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 38 8 0 0 1800' 8 10 5 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 1 82' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2