Benjamin Pavard vs Alidu Seidu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Defence
182 cm
65 kg
30 lat (1996-03-28)
France France
Profil zawodnika
36
Defence
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Benjamin Pavard, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga francuska Puchar Francji Superpuchar EURO U-21 FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Audi Cup 1 Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alidu Seidu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Benjamin Pavard
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 1 0 3 4123' 38 0 10 8 0 19 6 0 21 1976 88% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 7 0 0 0 718' 7 0 1 3 0 2 0 0 4 268 90% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 23 1 0 2 2395' 23 0 5 5 0 11 3 0 15 1338 91% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 0 0 1 255' 2 0 1 0 0 1 0 0 0 136 96% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 1 1 0 0 28 89% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Inter Mediolan 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 84 95% 0
FIFA Club World Cup Inter Mediolan 2 238' 2 0 1 2 0 0 1 36 92% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Inter Mediolan 2 0 0 0 307' 2 0 2 0 0 1 1 0 1 86 0% 0
2024/2025   31 1 0 1 3236' 31 0 8 6 0 13 4 0 13 1740 91% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 67% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 11 1 0 0 1164' 11 0 3 2 0 5 3 0 3 550 91% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 19 0 0 1 1982' 19 0 5 4 0 8 1 0 9 1120 92% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 67 87% 0
2023/2024   32 0 0 2 3272' 29 1 9 8 0 21 6 0 19 1790 84% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 5 480' 5 0 0 1 0 0 2 352 88% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Bayern Monachium 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 1 0 0 0 37 95% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Inter Mediolan 2 180' 2 0 0 3 0 0 2 134 0% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 24 0 0 2 2476' 21 1 8 6 0 15 5 0 15 1251 92% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 0 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 16 81% 0
2022/2023   51 6 0 1 4288' 40 5 6 12 1 26 12 22 17 2124 89% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 9 2 0 0 863' 7 2 2 4 1 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 6 0 0 0 316' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 33 4 0 1 2839' 27 3 3 6 0 26 12 22 17 2124 89% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   46 1 0 2 4264' 37 9 4 3 1 16 3 19 12 2215 88% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 29 0 0 1 2619' 24 5 1 2 1 13 3 16 9 1859 87% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 10 0 0 1 1082' 9 3 1 0 0 3 0 3 3 356 88% 1
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Bayern Monachium 1 1 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Francja 5 0 0 0 305' 2 0 2 1 0 - - - - - - -
2020/2021   49 1 0 2 3870' 34 8 3 4 0 8 3 17 18 1243 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 10 0 0 2 840' 7 3 0 1 0 1 1 5 3 202 86% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 6 1 0 0 619' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 32 0 0 0 2296' 22 3 2 3 0 7 2 12 15 1041 87% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 1 115' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   50 4 0 4 4452' 46 2 2 6 0 19 4 36 27 2189 89% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 33 4 0 4 2914' 31 1 1 5 0 12 3 31 21 1634 89% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Bayern Monachium 1 120' 1 0 0 1 0 1 2 81 90% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 9 712' 7 0 1 6 1 4 3 411 90% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Bayern Monachium 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 0 0 0 1 63 78% 0
2018/2019   37 0 0 0 3230' 35 0 1 5 0 13 5 20 15 1304 84% 0
Baraże VfB Stuttgart 2 180' 2 0 0 1 1 1 1 86 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 29 0 0 0 2610' 29 0 0 3 0 12 4 19 14 1218 84% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Bayern Monachium 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 1 0 0 3270' 36 0 0 2 0 11 3 24 21 1558 84% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 34 1 0 0 3060' 34 0 0 2 0 11 3 24 21 1558 84% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   31 1 0 2 1810' 18 0 3 4 0 12 2 25 16 725 80% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 29 1 0 2 1810' 18 0 3 4 0 12 2 25 16 725 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 0 1416' 7 3 8 3 0 3 1 13 4 263 74% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 4 196' 1 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 28 0 0 0 1220' 6 3 7 3 0 3 1 13 4 263 74% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   14 0 0 0 661' 5 0 3 2 0 4 0 5 5 212 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 13 0 0 0 661' 5 0 3 2 0 4 0 5 5 212 81% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alidu Seidu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 1 2676' 21 0 12 3 0 8 1 0 34 979 92% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 13 0 0 1 1623' 13 0 7 1 0 5 1 0 31 758 92% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 3 0 0 0 402' 3 0 2 1 0 3 0 0 1 149 93% 0
World Cup Qualification Africa Ghana 4 561' 4 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Ghana 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 2 72 85% 1
2024/2025   10 0 0 0 1231' 10 0 5 4 0 3 0 0 28 461 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 10 0 0 0 1231' 10 0 5 4 0 3 0 0 28 461 86% 1
2023/2024   24 0 0 1 2235' 20 2 4 9 1 9 1 0 48 1073 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Clermont Foot 13 0 0 1 1170' 13 0 0 5 1 6 1 0 29 693 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 10 0 0 0 1008' 7 1 4 3 0 2 0 0 14 321 88% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 5 27 96% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 1 0 0 0 57' 0 1 0 0 0 1 0 0 0 32 88% 0
2022/2023   30 0 0 0 2823' 28 4 0 10 1 1 1 0 14 179 85% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Clermont Foot 28 0 0 0 2823' 28 4 0 10 1 1 1 0 14 179 85% 0
2021/2022   34 0 0 0 1988' 16 2 5 7 2 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Clermont Foot 34 0 0 0 1988' 16 2 5 7 2 - - - - - - -
2020/2021   33 0 0 0 2098' 9 3 13 3 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 33 0 0 0 2098' 9 3 13 3 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2