Sam Johnstone vs Benjamin Lecomte - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Goalkeeper
193 cm
85 kg
33 lat (1993-03-25)
England England
Profil zawodnika
23
Goalkeeper
184 cm
78 kg
35 lat (1991-04-26)
France France
Statystyki Sam Johnstone, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Champions cup Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Benjamin Lecomte, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Sam Johnstone
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 0 0 0 1530' 17 0 0 0 0 0 0 0 1 580 57% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 77 65% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 12 1080' 12 0 0 0 0 0 0 438 56% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wolverhampton Wanderers 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 65 60% 0
2024/2025   10 0 0 0 930' 10 0 0 1 0 0 0 0 0 354 59% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 103 52% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 7 630' 7 0 0 0 0 0 0 251 61% 0
2023/2024   22 0 0 0 2067' 22 0 1 1 0 0 0 0 0 584 54% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 56 61% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 20 0 0 0 1887' 20 0 1 1 0 0 0 0 0 528 53% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   32 0 0 0 930' 10 0 0 1 0 0 0 1 0 238 68% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 30 0 0 0 810' 9 0 0 1 0 0 0 1 0 238 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   47 0 0 1 3420' 38 0 0 4 1 0 0 1 0 1179 56% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 37 0 0 1 3240' 36 0 0 4 1 0 0 1 0 1179 56% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 10 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   37 0 0 1 3330' 37 0 0 1 0 0 0 1 3 936 43% 0
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 37 0 0 1 3330' 37 0 0 1 0 0 0 1 3 936 43% 0
2019/2020   47 0 0 0 4140' 46 0 0 1 0 0 0 1 1 821 64% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 46 0 0 0 4140' 46 0 0 1 0 0 0 1 1 821 64% 0
Championship Championship Championship Wigan Athletic 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   48 0 0 0 4350' 48 0 0 6 0 0 0 0 6 997 68% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 48 0 0 0 4350' 48 0 0 6 0 0 0 0 6 997 68% 0
2017/2018   48 0 0 0 4320' 48 0 0 2 0 0 0 1 4 479 43% 0
Championship Championship Championship Aston Villa 48 0 0 0 4320' 48 0 0 2 0 0 0 1 4 479 43% 0
2016/2017   24 1980' 22 0 0 0 0 0 2 626 35% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Aston Villa 21 1890' 21 0 0 0 0 0 2 626 35% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 360' 4 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 0 0 0 3510' 39 0 0 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Doncaster Rovers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 10 0 0 0 900' 10 0 0 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 25 0 0 0 2250' 25 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Doncaster Rovers 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   21 0 0 0 1710' 19 0 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Doncaster Rovers 18 0 0 0 1620' 18 0 0 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Yeovil Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   12 660' 7 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 7 630' 7 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   14 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 14 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 - - - - - - -
Statystyki Benjamin Lecomte
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 660' 7 0 0 0 0 0 0 0 0 267 80% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 4 390' 4 0 0 0 0 0 0 144 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 123 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fulham 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   30 0 0 0 2700' 30 0 0 0 0 0 0 0 2 900 64% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 30 2700' 30 0 0 0 0 0 2 900 64% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   33 0 0 1 2970' 33 0 0 2 0 0 0 0 2 940 60% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 30 0 0 1 2700' 30 0 0 1 0 0 0 0 2 865 58% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 75 83% 0
2022/2023   33 0 0 0 2610' 29 0 0 1 1 0 0 1 0 730 60% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 19 1710' 19 0 0 0 0 0 0 483 59% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 14 0 0 0 900' 10 0 0 1 1 0 0 1 0 247 64% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   48 0 0 0 0 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 36 0 0 0 0' 0 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 10 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 0 0 0 2520' 28 0 0 1 0 0 0 1 2 577 73% 0
Superpuchar Atletico Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 29 0 0 0 2520' 28 0 0 1 0 0 0 1 2 577 73% 0
2019/2020   33 0 0 0 2880' 32 0 0 1 0 0 0 1 2 503 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 28 0 0 0 2520' 28 0 0 1 0 0 0 1 2 503 75% 0
2018/2019   41 0 0 0 3420' 38 0 0 1 0 0 0 1 5 712 68% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 37 0 0 0 3330' 37 0 0 1 0 0 0 1 5 712 68% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   45 0 0 0 3720' 41 0 0 1 0 0 0 1 4 845 64% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 38 0 0 0 3420' 38 0 0 1 0 0 0 1 4 845 64% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 3090' 34 0 0 0 0 0 5 983 60% 52
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 31 2790' 31 0 0 0 0 0 5 983 60% 52
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   45 0 0 0 3840' 42 0 0 0 1 0 0 1 8 993 51% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 37 0 0 0 3330' 37 0 0 0 1 0 0 1 8 993 51% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 5 510' 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 0 0 0 3597' 39 1 0 3 0 0 0 1 6 968 49% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 38 0 0 0 3507' 38 1 0 3 0 0 0 1 6 968 49% 0
2013/2014   33 0 0 0 2888' 31 2 0 0 0 0 0 0 0 7 86% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 31 0 0 0 2842' 31 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 2 0 0 0 46' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 7 86% 0
2012/2013   40 596' 6 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 38 416' 4 0 1 - - - - - - -
2011/2012   27 412' 4 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 25 382' 4 0 1 - - - - - - -
2010/2011   10 128' 0 0 2 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 10 128' 0 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2