Kanuric vs Benjamin Ozegovic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Goalkeeper
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
Austria Austria
Statystyki Kanuric, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Kanuric
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 0 0 0 1620' 18 0 0 2 0 0 0 0 4 538 1% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SK Austria Klagenfurt 18 0 0 0 1620' 18 0 0 2 0 0 0 0 4 538 1% 0
2024/2025   13 0 0 0 1170' 13 0 0 0 0 0 0 0 1 116 14% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Lafnitz 13 0 0 0 1170' 13 0 0 0 0 0 0 0 1 116 14% 0
2023/2024   - - - - - - -
Statystyki Benjamin Ozegovic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   0 0 0 1 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2024/2025   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 62 65% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 62 65% 0
2023/2024   2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 13 38% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wattens 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 38% 0
2022/2023   26 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 0 0 0 3 162 60% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 26 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 0 0 0 3 162 60% 0
2021/2022   34 0 0 0 936' 9 0 2 1 0 0 0 0 0 321 63% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 34 0 0 0 936' 9 0 2 1 0 0 0 0 0 321 63% 0
2020/2021   31 360' 4 0 0 0 0 2 1 160 61% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 31 360' 4 0 0 0 0 2 1 160 61% 0
2019/2020   19 100' 1 0 1 0 0 0 0 11 36% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 19 100' 1 0 1 0 0 0 0 11 36% 0
2018/2019   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   7 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   9 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 9 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2