Herbert Bockhorn vs Ben Zolinski - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
31
Defence
180 cm
77 kg
34 lat (1992-05-03)
Germany Germany
Statystyki Herbert Bockhorn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ben Zolinski, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Herbert Bockhorn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 1 1271' 9 0 6 2 0 6 1 0 13 341 78% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 8 0 0 1 1181' 8 0 6 2 0 5 1 0 10 279 75% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Magdeburg 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 3 62 89% 0
2024/2025   1 112' 1 0 1 0 0 0 0 4 75% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 1 112' 1 0 1 0 0 0 0 4 75% 0
2023/2024   26 3 0 2 2653' 26 0 4 7 0 36 14 0 54 1010 71% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 24 3 0 2 2409' 24 0 3 7 0 34 14 0 54 961 72% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Magdeburg 2 244' 2 0 1 2 0 0 0 49 65% 0
2022/2023   25 1 0 2 2559' 24 5 1 4 0 16 4 25 46 971 80% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 25 1 0 2 2559' 24 5 1 4 0 16 4 25 46 971 80% 1
2021/2022   27 0 0 0 1488' 7 1 11 1 0 5 2 7 21 279 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Bochum 27 0 0 0 1488' 7 1 11 1 0 5 2 7 21 279 72% 0
2020/2021   29 1 0 2 2868' 17 9 9 3 0 12 10 21 27 390 75% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 2 197' 0 0 2 0 0 1 0 2 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 27 1 0 2 2671' 17 9 7 3 0 12 10 20 27 388 75% 2
2019/2020   4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Dortmund II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   6 1 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Dortmund II 6 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ben Zolinski
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   4 0 0 2 598' 4 0 4 2 0 6 0 0 5 102 60% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 0 0 0 164' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 30 60% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 3 0 0 2 434' 3 0 3 2 0 5 0 0 4 72 60% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Kaiserslautern 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   15 0 0 0 1415' 7 6 7 4 0 7 1 13 9 140 63% 3
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 15 0 0 0 1415' 7 6 7 4 0 7 1 13 9 140 63% 3
2021/2022   29 5 0 3 3473' 24 17 3 7 0 27 11 46 21 498 60% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 28 4 0 3 3383' 23 17 3 7 0 27 11 46 21 498 60% 7
2020/2021   30 3 0 2 3956' 23 21 5 5 0 21 9 30 36 555 72% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 30 3 0 2 3956' 23 21 5 5 0 21 9 30 36 555 72% 1
2019/2020   36 3 0 2 3396' 15 13 15 3 0 19 7 26 17 246 76% 11
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Paderborn 34 3 0 2 3132' 14 12 14 3 0 19 7 26 17 246 76% 11
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 2 0 0 0 264' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 5 0 3 4450' 22 20 14 3 0 4 1 3 2 54 72% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 4 0 0 0 469' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 34 5 0 3 3981' 20 18 12 3 0 4 1 3 2 54 72% 2
2017/2018   40 11 0 0 4714' 29 22 8 1 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Paderborn 36 10 0 0 4130' 25 19 8 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 4 1 0 0 584' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   35 5 0 0 2597' 15 15 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Paderborn 34 5 0 0 2507' 15 14 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 1 0 0 0 90' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   7 0 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka TSG Neustrelitz 7 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka TSG Neustrelitz 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   21 0 0 0 478' 0 3 4 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hansa Rostock 21 0 0 0 478' 0 3 4 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Carl Zeiss Jena 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2