Bence Batik vs Barnabas Bese - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
191 cm
79 kg
32 lat (1993-11-08)
Hungary Hungary
Profil zawodnika
33
Defence
188 cm
80 kg
32 lat (1994-05-06)
Hungary Hungary
Statystyki Bence Batik, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga węgierska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Barnabas Bese, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga węgierska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bence Batik
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1 0 1 1772' 19 0 1 8 0 19 6 0 22 799 72% 2
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Debreceni VSC 19 1 0 1 1772' 19 0 1 8 0 19 6 0 22 799 72% 2
2024/2025   5 0 0 0 514' 5 0 1 2 1 6 1 0 5 202 49% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Debreceni VSC 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Debreceni VSC 4 0 0 0 424' 4 0 1 2 1 6 1 0 5 202 49% 0
2023/2024   16 1 0 0 1906' 16 0 7 6 0 4 0 0 14 285 75% 1
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Puskas FC Academy 16 1 0 0 1906' 16 0 7 6 0 4 0 0 14 285 75% 1
2022/2023   27 3 0 0 2587' 27 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Puskas FC Academy 27 3 0 0 2587' 27 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   28 3 0 0 2500' 27 0 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Budapest Honved 28 3 0 0 2500' 27 0 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   29 2 0 0 2460' 27 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Budapest Honved 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Budapest Honved 27 2 0 0 2250' 25 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   34 1 0 0 3206' 34 3 0 9 2 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Budapest Honved 30 1 0 0 2816' 30 3 0 8 2 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Zalaegerszeg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Budapest Honved 4 0 0 0 390' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   32 1 0 0 2905' 31 2 1 8 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Budapest Honved 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Budapest Honved 28 1 0 0 2545' 27 2 1 8 2 - - - - - - -
2017/2018   24 0 0 0 1280' 9 0 6 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ferencvaros 4 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Ferencvaros 20 0 0 0 1144' 8 0 5 4 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Ferencvaros 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ferencvaros 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Ferencvaros 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Barnabas Bese
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 2 0 0 770' 7 0 2 0 1 6 3 0 2 215 78% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Ujpest 7 2 0 0 770' 7 0 2 0 1 6 3 0 2 215 78% 0
2024/2025   22 2 0 3 2268' 22 0 4 3 0 17 5 0 19 655 64% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Ujpest 21 2 0 3 2178' 21 0 4 3 0 17 5 0 19 655 64% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Ujpest 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   28 0 0 4 3287' 28 0 11 1 0 11 3 0 9 570 69% 7
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Videoton FC 28 0 0 4 3287' 28 0 11 1 0 11 3 0 9 570 69% 7
2022/2023   22 0 0 0 1556' 11 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Videoton FC 22 0 0 0 1556' 11 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   16 0 0 0 1603' 8 6 6 1 0 1 0 2 0 67 67% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 5 0 0 0 706' 4 4 1 0 0 1 0 2 0 67 67% 2
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Videoton FC 11 0 0 0 897' 4 2 5 1 0 - - - - - - -
2020/2021   27 0 0 1 1737' 11 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oud-Heverlee 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Węgry 5 0 0 1 404' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 21 0 0 0 1243' 7 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   28 2 0 2 2435' 23 3 2 1 0 12 3 13 16 501 73% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 28 2 0 2 2435' 23 3 2 1 0 12 3 13 16 501 73% 2
2018/2019   43 1 0 2 3737' 36 4 3 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Węgry 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Węgry 4 0 0 1 335' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 33 1 0 1 3042' 30 3 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   34 1 0 0 3337' 30 6 2 2 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Le Havre 2 0 0 0 300' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 31 1 0 0 2917' 27 5 2 2 0 - - - - - - -
2016/2017   48 2 0 0 3753' 32 5 8 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy MTK Budapeszt 3 1 0 0 258' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Węgry 8 0 0 0 572' 6 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 33 1 0 0 2607' 21 3 7 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy MTK Budapeszt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Węgry U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2