Nicholas Opoku vs Bardakcı - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Defence
Ghana Ghana
Profil zawodnika
42
Defence
Turkey Turkey
Statystyki Nicholas Opoku, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Bardakcı, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Superpuchar Turcji Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nicholas Opoku
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 0 0 0 2520' 28 0 0 5 0 6 1 0 16 1157 90% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kasimpasa 25 0 0 0 2250' 25 0 0 5 0 6 1 0 16 1157 90% 0
World Cup Qualification Africa Ghana 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Kasimpasa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 0 0 0 2898' 28 0 5 11 1 5 1 0 17 1221 88% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kasimpasa 28 0 0 0 2898' 28 0 5 11 1 5 1 0 17 1221 88% 1
Liga ghańska Liga ghańska Liga ghańska All Stars 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   21 0 0 0 1846' 20 0 1 1 0 7 0 0 13 804 81% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Amiens 21 0 0 0 1846' 20 0 1 1 0 7 0 0 13 804 81% 0
2022/2023   35 0 0 1 3367' 34 4 0 6 1 5 1 20 15 1215 85% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Amiens 34 0 0 1 3367' 34 4 0 6 1 5 1 20 15 1215 85% 1
2021/2022   11 0 0 0 712' 4 1 4 0 0 0 0 4 7 137 87% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Amiens 11 0 0 0 712' 4 1 4 0 0 0 0 4 7 137 87% 0
2020/2021   28 0 0 1 2600' 28 1 0 7 1 8 1 19 19 609 80% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Amiens 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Amiens 27 0 0 1 2510' 27 1 0 7 1 8 1 19 19 609 80% 0
2019/2021   6 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 6 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   29 0 0 0 1654' 16 2 1 4 1 4 1 21 9 349 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 3 0 0 0 328' 3 1 0 0 0 0 0 1 0 38 95% 0
Serie A Serie A Serie A Udinese 19 0 0 0 696' 6 1 1 3 1 3 1 10 5 148 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Amiens 7 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 1 0 10 4 163 76% 0
2018/2019   30 0 0 0 1150' 9 2 3 5 0 5 0 8 4 325 86% 0
Serie A Serie A Serie A Udinese 29 0 0 0 1120' 9 2 3 5 0 5 0 8 4 325 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kenia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2017   4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Ghana 4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Statystyki Bardakcı
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 0 0 1 4965' 46 0 12 8 1 33 9 0 26 2770 80% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 30 0 0 1 3087' 30 0 6 6 1 24 5 0 20 1828 89% 2
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 180' 2 0 0 1 0 0 1 151 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 11 0 0 0 1238' 11 0 3 2 0 6 2 0 4 535 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Galatasaray Stambuł 3 0 0 0 460' 3 0 3 0 0 2 2 0 1 256 0% 0
2024/2025   57 6 0 3 5603' 57 0 7 10 1 41 17 0 37 3005 84% 4
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 5 1 0 0 508' 5 0 1 0 0 2 0 0 2 104 85% 0
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 90' 1 0 0 0 0 0 3 76 78% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Turcja 7 1 0 0 630' 7 0 0 3 0 6 2 0 3 452 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 10 1 0 1 986' 10 0 1 1 0 11 4 0 10 684 84% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 33 3 0 2 3299' 33 0 5 4 0 19 10 0 19 1645 84% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 1 3 1 0 0 44 84% 0
2023/2024   40 7 0 0 3795' 40 0 3 6 0 41 13 0 28 2198 76% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 11 1 0 0 990' 11 0 0 2 0 8 4 0 8 645 64% 1
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 5 100% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 2 83 86% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 25 4 0 0 2382' 25 0 2 4 0 32 8 0 18 1465 80% 4
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 1 0 0 243' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   5 450' 5 0 0 3 1 0 3 282 90% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 5 450' 5 0 0 3 1 0 3 282 90% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2