Guus Til vs Arno Verschueren - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Midfield
28 lat (1997-12-22)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
32
Midfield
186 cm
65 kg
29 lat (1997-04-08)
Belgium Belgium
Statystyki Guus Til, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Superpuchar Holandii Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Arno Verschueren, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Guus Til
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 17 0 8 4566' 35 0 19 4 0 78 36 0 26 879 80% 11
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 7 2 0 3 988' 7 0 5 2 0 7 3 0 2 131 82% 2
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 12 67% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 1 0 0 400' 3 0 2 0 0 5 4 0 2 60 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 24 13 0 5 3088' 24 0 12 2 0 60 26 0 20 639 83% 8
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 4 2 0 2 37 0% 1
2024/2025   35 13 0 13 4731' 35 0 21 2 0 94 51 0 29 1045 80% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 8 0 0 2 1121' 8 0 5 0 0 17 8 0 6 233 80% 2
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 ' 0 0 2 2 0 1 5 80% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 4 2 0 0 622' 4 0 3 0 0 10 5 0 2 110 54% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 100% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 23 10 0 11 2988' 23 0 13 2 0 64 36 0 20 695 83% 3
2023/2024   28 10 0 6 3719' 28 0 17 1 0 82 31 0 23 688 78% 6
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 23 10 0 6 3017' 23 0 13 0 0 64 23 0 21 600 79% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 3 0 0 0 440' 3 0 3 0 0 11 5 0 1 52 75% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 0 262' 2 0 1 1 0 7 3 0 1 36 72% 1
2022/2023   53 10 0 5 5193' 30 17 19 5 0 46 22 30 19 542 80% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 0 0 2 718' 5 2 2 0 0 1 0 2 0 30 73% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 4 90' 0 0 1 0 0 0 0 1 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 0 0 0 398' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 4 1 0 0 671' 4 4 0 0 0 6 3 6 2 48 88% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 33 9 0 3 3316' 19 9 15 4 0 39 19 22 17 463 79% 0
2021/2022   43 25 0 3 4580' 36 17 2 3 1 53 39 34 31 689 76% 7
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 33 15 0 3 3941' 32 15 0 2 0 50 37 32 28 666 76% 6
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 3 0 0 163' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 7 1 0 0 296' 1 1 2 0 0 3 2 2 3 23 91% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Europa Conference League Feyenoord Rotterdam 2 6 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   31 4 0 0 928' 1 2 9 1 0 1 1 1 0 9 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 6 0 0 0 306' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 24 0 0 0 622' 1 1 6 1 0 1 1 1 0 9 67% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Freiburg II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   28 2 0 3 2049' 12 4 10 4 0 26 10 25 14 251 83% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 22 2 0 2 1650' 10 3 8 4 0 26 10 25 14 251 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 2 0 0 1 253' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Spartak Moskwa 3 146' 0 0 2 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 15 0 5 3520' 38 1 0 4 0 21 8 0 0 277 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 3 2 0 1 370' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 33 12 0 4 2970' 33 0 0 4 0 21 8 0 0 277 87% 0
2017/2018   37 12 0 3 3969' 37 9 0 4 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 33 9 0 3 3459' 33 7 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 4 2 0 0 510' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 2 0 0 1325' 3 2 11 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 6 213' 0 0 3 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 26 2 0 0 1082' 3 2 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Arno Verschueren
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 2 867' 6 0 5 2 0 20 8 0 3 316 67% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 3 0 0 2 459' 3 0 3 1 0 15 7 0 3 255 66% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 5 1 0 0 61 69% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Twente 2 318' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   22 2 0 2 2731' 22 0 10 6 0 58 15 0 13 681 72% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bodoe/Glimt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Twente 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 57% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 2 0 0 0 254' 2 0 1 3 0 13 2 0 1 145 74% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 20 1 0 2 2477' 20 0 9 3 0 42 10 0 12 486 72% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Sparta Rotterdam 1 0 0 ' 0 0 3 3 0 0 43 65% 0
2023/2024   28 9 0 2 2932' 28 0 5 4 1 63 24 0 21 719 67% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 27 9 0 2 2842' 27 0 5 3 1 62 24 0 21 701 67% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Sparta Rotterdam 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 18 72% 1
2022/2023   36 10 0 4 4147' 32 12 3 7 0 42 20 34 17 830 71% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Sparta Rotterdam 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 36 9 0 4 4147' 32 12 3 7 0 42 20 34 17 830 71% 3
2021/2022   12 5 0 1 1363' 12 4 0 1 1 8 4 15 15 287 62% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 12 2 0 1 1363' 12 4 0 1 1 8 4 15 15 287 62% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   22 3 0 0 2122' 19 3 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Lommel 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 21 3 0 0 1957' 18 2 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   31 7 0 3 2836' 31 1 0 4 1 6 3 4 1 56 73% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 28 7 0 3 2566' 28 1 0 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 6 3 4 1 56 73% 1
2018/2019   19 1 0 0 1582' 14 1 4 5 1 17 5 30 9 494 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 19 1 0 0 1582' 14 1 4 5 1 17 5 30 9 494 83% 0
2017/2018   28 1 0 0 2630' 26 5 0 8 0 11 3 44 11 641 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 28 1 0 0 2630' 26 5 0 8 0 11 3 44 11 641 76% 0
2016/2017   40 4 0 0 3512' 36 3 2 4 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej NAC Breda 4 0 0 0 419' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 35 4 0 0 3093' 32 2 2 4 1 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   18 0 0 0 406' 1 1 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Westerlo 3 0 0 0 87' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 15 0 0 0 319' 1 0 3 1 0 - - - - - - -
2014/2015   24 380' 0 0 5 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 24 380' 0 0 5 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2