Eberechi Eze vs Armando Broja - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
22
Forward
England England
Statystyki Eberechi Eze, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecz o Tarczę Wspólnoty Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Armando Broja, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Eberechi Eze
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 10 0 6 5547' 39 0 28 2 0 91 25 0 59 1240 86% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 1 0 2 180' 2 0 0 1 0 9 3 0 2 100 90% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 20 7 0 2 2838' 20 0 15 1 0 53 15 0 35 602 85% 1
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 1 174' 1 0 1 6 2 0 1 21 76% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 4 1 0 0 621' 4 0 3 0 0 5 2 0 5 123 87% 1
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 3 1 0 2 26 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 9 1 0 2 1388' 9 0 8 0 0 14 2 0 11 303 86% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 37 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 28 93% 0
2024/2025   40 15 1 12 5292' 40 0 23 1 0 123 37 0 68 1190 83% 15
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 5 4 0 1 713' 5 0 3 0 0 8 5 0 10 132 86% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 4 3 0 3 437' 4 0 2 0 0 9 3 0 7 108 89% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 0 0 0 ' 0 0 4 0 0 0 39 92% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 31 8 1 8 4142' 31 0 18 1 0 102 29 0 51 911 82% 9
2023/2024   26 11 1 6 3334' 26 0 13 4 0 87 36 0 53 844 84% 11
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 0 0 2 ' 0 0 2 0 0 4 38 87% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 24 11 1 4 3090' 24 0 12 3 0 81 34 0 48 771 83% 11
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 2 0 0 0 244' 2 0 1 1 0 4 2 0 1 35 83% 0
2022/2023   39 10 1 4 4431' 30 15 9 3 0 47 21 21 50 928 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 38 10 1 4 4357' 30 15 8 3 0 47 21 21 50 928 83% 4
2021/2022   31 1 0 1 1773' 9 6 7 1 0 5 2 5 19 374 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 0 0 0 412' 3 2 0 0 0 2 1 0 7 105 89% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 27 1 0 1 1361' 6 4 7 1 0 3 1 5 12 269 83% 0
2020/2021   38 4 0 6 3898' 31 10 5 3 0 24 12 14 64 956 85% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 36 4 0 6 3688' 29 10 5 3 0 23 12 14 62 921 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 35 80% 0
2019/2020   48 14 4 8 4753' 47 6 1 3 0 100 40 31 103 1475 86% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 14 4 8 4603' 46 6 0 3 0 100 40 31 103 1475 86% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   50 4 0 3 5943' 38 24 8 2 0 68 30 28 89 766 82% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 3 0 0 0 328' 1 1 2 0 0 0 0 0 0 12 100% 1
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 4 0 3 5548' 37 23 5 2 0 68 30 28 89 754 82% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   45 7 0 1 4416' 26 15 13 0 0 10 4 2 12 101 84% 0
Johnstones Paint Trophy Wycombe Wanderers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 61' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 22 5 0 0 2514' 16 10 4 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 20 2 0 1 1661' 8 5 8 0 0 10 4 2 12 101 84% 0
2016/2017   3 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Armando Broja
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 2 0 2 1724' 12 0 9 0 0 20 9 0 17 177 74% 8
Premier League Premier League Premier League Burnley 9 1 0 1 1267' 9 0 6 0 0 16 6 0 16 152 72% 7
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Burnley 2 321' 2 0 2 4 3 0 1 25 84% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Albania 1 1 0 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   5 0 0 0 756' 5 0 5 1 0 5 0 0 5 72 75% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 0 0% 0
Premier Reserve League Everton Academy 1 162' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Everton 4 0 0 0 594' 4 0 4 1 0 4 0 0 5 72 75% 3
2023/2024   9 2 0 1 1297' 8 1 8 0 0 18 4 0 12 170 83% 10
Premier League Premier League Premier League Chelsea 7 1 0 0 976' 6 1 6 0 0 13 2 0 8 94 88% 6
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 3 26 73% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 35 74% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 1 0 0 166' 1 0 1 0 0 4 2 0 0 15 87% 0
2022/2023   24 2 1 0 1809' 5 3 16 0 0 6 5 3 6 53 62% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Albania 3 1 1 0 249' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 14 1 0 0 1064' 2 2 10 0 0 6 5 3 6 53 62% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 6 338' 0 0 5 - - - - - - -
2021/2022   46 13 0 3 5004' 25 19 19 3 0 39 21 27 28 390 62% 14
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 2 0 0 275' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Albania U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 6 0 0 3912' 21 16 11 2 0 34 20 27 24 373 62% 13
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 1 0 1 203' 0 0 3 0 0 5 1 0 4 17 47% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Albania 7 3 0 2 614' 2 2 5 1 0 - - - - - - -
2020/2021   38 11 0 3 4328' 25 18 11 3 0 22 12 19 15 191 71% 4
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 3 1 0 1 238' 2 0 1 0 0 1 1 4 0 13 77% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Albania 3 0 0 0 312' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 32 10 0 2 3778' 21 17 9 2 0 21 11 15 15 178 71% 4
2019/2020   6 1 0 0 348' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 4 262' 0 0 3 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Chelsea U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 1 86' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2