Argentyna 3 Liga argentyńska 2016/2017

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Argentyna 3 Liga argentyńska, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Argentyna 3 Liga argentyńska3 Liga argentyńska

Jesteś w starym sezonie tej ligi. Jeśli chcesz przejść do aktualnych rozgrywek kliknij tutaj.
Primera B Metropolitana Tabela Primera B Metropolitana »
LIVE
Wszystkie Home Away
3 Liga argentyńska 2016/2017 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Deportivo Moron Deportivo Moron 36 66 17 15 4 47 22 25
D
D
D
L
W
D
2 Deportivo Riestra 36 58 16 10 10 53 37 16
D
W
W
D
D
D
3 Atlanta Atlanta 36 57 15 12 9 45 33 12
L
D
W
D
D
W
4 Comunicaciones Comunicaciones 36 55 15 10 11 45 33 12
D
D
W
D
W
D
5 CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano 36 54 14 12 10 32 28 4
D
D
W
W
D
L
6 Club Atletico Estudiantes 36 52 13 13 10 42 38 4
D
D
D
L
W
D
7 Barracas Central Barracas Central 36 51 13 12 11 50 40 10
L
W
W
L
W
D
8 Deportivo Espanol 36 51 14 9 13 38 33 5
W
W
D
D
W
L
9 Club Atletico Platense Club Atletico Platense 36 51 13 12 11 32 30 2
D
D
D
W
L
L
10 Almirante Brown Almirante Brown 36 51 13 12 11 30 38 -8
L
D
D
L
L
D
11 San Telmo 36 49 14 7 15 42 38 4
W
L
W
W
L
W
12 CD UAI Urquiza 36 48 13 9 14 33 39 -6
D
L
L
L
W
W
13 CA Fenix CA Fenix 36 46 10 16 10 40 37 3
W
W
W
D
D
D
14 Tristan Suarez Tristan Suarez 36 41 10 11 15 31 47 -16
L
L
L
L
D
L
15 Acassuso Acassuso 36 40 6 22 8 36 35 1
W
D
W
D
D
D
16 CA Talleres Remedios de Escalada 36 40 11 7 18 43 52 -9
W
L
L
W
W
W
17 Colegiales Colegiales 36 37 9 10 17 32 48 -16
D
W
L
L
W
L
18 Villa San Carlos Villa San Carlos 36 36 8 12 16 26 41 -15
L
D
L
L
W
L
19 Excursionistas 36 31 6 13 17 32 60 -28
D
D
L
L
D
L
Argentina 3-Federal A 2nd stage - North Tabela Argentina 3-Federal A 2nd stage - North »
LIVE
Argentina 3-Federal A 2nd stage - South Tabela Argentina 3-Federal A 2nd stage - South »
LIVE
Federal A - Relegation - 2nd Stage Tabela Federal A - Relegation - 2nd Stage »
LIVE
  • 1/32
  •  
  • Guarani Antonio Franco 21
    Deportivo Maipu 20
    07-05-2017 Guarani Antonio Franco
    2 - 2
    Deportivo Maipu
    12-05-2017 Deportivo Maipu
    0 - 1
    Guarani Antonio Franco
  •  
  • San Lorenzo de Alem 10
    Sportivo Belgrano 03
    06-05-2017 San Lorenzo de Alem
    1 - 0
    Sportivo Belgrano
    11-05-2017 Sportivo Belgrano
    3 - 0
    San Lorenzo de Alem
  •  
  • Club Rivadavia 10
    Gutierrez SC 11
    06-05-2017 Club Rivadavia
    1 - 1
    Gutierrez SC
    10-05-2017 Gutierrez SC
    1 - 0
    Club Rivadavia
  •  
  • 1/16
  •  
  • Guarani Antonio Franco 10
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 01
    16-05-2017 Guarani Antonio Franco
    1 - 0
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    20-05-2017 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    1 - 0
    Guarani Antonio Franco
  •  
  • Sportivo Belgrano 11
    Sarmiento de Resistencia 11
    15-05-2017 Sportivo Belgrano
    1 - 1
    Sarmiento de Resistencia
    21-05-2017 Sarmiento de Resistencia
    1 - 1
    Sportivo Belgrano
  •  
  • Gutierrez SC 21
    Sportivo Patria 02
    14-05-2017 Gutierrez SC
    2 - 0
    Sportivo Patria
    20-05-2017 Sportivo Patria
    2 - 1
    Gutierrez SC
  •  
  • CA Chaco For Ever 10
    Union Aconquija 00
    14-05-2017 CA Chaco For Ever
    1 - 0
    Union Aconquija
    20-05-2017 Union Aconquija
    0 - 0
    CA Chaco For Ever
  •  
  • Juventud Antoniana 20
    Deportivo Madryn 20
    14-05-2017 Juventud Antoniana
    2 - 2
    Deportivo Madryn
    19-05-2017 Deportivo Madryn
    0 - 0
    Juventud Antoniana
  •  
  • Sportivo Las Parejas 20
    Club Cipolletti 03
    14-05-2017 Sportivo Las Parejas
    2 - 0
    Club Cipolletti
    20-05-2017 Club Cipolletti
    3 - 0
    Sportivo Las Parejas
  •  
  • CA Alvarado 02
    Villa Mitre 20
    13-05-2017 CA Alvarado
    0 - 2
    Villa Mitre
    20-05-2017 Villa Mitre
    0 - 2
    CA Alvarado
  •  
  • Altos Hornos Zapla 20
    Union Villa Krause 11
    13-05-2017 Altos Hornos Zapla
    2 - 1
    Union Villa Krause
    20-05-2017 Union Villa Krause
    1 - 0
    Altos Hornos Zapla
  •  
  • 1/8
  •  
  • Gutierrez SC 20
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 11
    02-06-2017 Gutierrez SC
    2 - 1
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    06-06-2017 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    1 - 0
    Gutierrez SC
  •  
  • Altos Hornos Zapla 00
    Sarmiento de Resistencia 02
    25-05-2017 Altos Hornos Zapla
    0 - 0
    Sarmiento de Resistencia
    28-05-2017 Sarmiento de Resistencia
    2 - 0
    Altos Hornos Zapla
  •  
  • Juventud Antoniana 10
    Club Cipolletti 10
    25-05-2017 Juventud Antoniana
    1 - 1
    Club Cipolletti
    28-05-2017 Club Cipolletti
    0 - 0
    Juventud Antoniana
  •  
  • CA Chaco For Ever 20
    Villa Mitre 12
    24-05-2017 CA Chaco For Ever
    2 - 1
    Villa Mitre
    28-05-2017 Villa Mitre
    2 - 0
    CA Chaco For Ever
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Club Cipolletti 11
    Gimnasia y Tiro 02
    18-06-2017 Club Cipolletti
    1 - 0
    Gimnasia y Tiro
    22-06-2017 Gimnasia y Tiro
    2 - 1
    Club Cipolletti
  •  
  • Villa Mitre 10
    Gimnasia Mendoza 02
    17-06-2017 Villa Mitre
    1 - 0
    Gimnasia Mendoza
    21-06-2017 Gimnasia Mendoza
    2 - 0
    Villa Mitre
  •  
  • Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 22
    Union de Sunchales 11
    17-06-2017 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    2 - 1
    Union de Sunchales
    21-06-2017 Union de Sunchales
    1 - 2
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
  •  
  • Sarmiento de Resistencia 10
    Club Atletico Mitre 11
    17-06-2017 Sarmiento de Resistencia
    1 - 1
    Club Atletico Mitre
    20-06-2017 Club Atletico Mitre
    1 - 0
    Sarmiento de Resistencia
  •  
  • semifinal
  •  
  • Club Cipolletti 11
    Gimnasia Mendoza 11
    25-06-2017 Club Cipolletti
    1 - 1
    Gimnasia Mendoza
    02-07-2017 Gimnasia Mendoza
    1 - 1
    Club Cipolletti
  •  
  • Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 00
    Club Atletico Mitre 21
    25-06-2017 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    0 - 2
    Club Atletico Mitre
    30-06-2017 Club Atletico Mitre
    1 - 0
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
  •  
  • final
  •  
  • Club Atletico Mitre 12
    Gimnasia Mendoza 03
    09-07-2017 Club Atletico Mitre
    1 - 0
    Gimnasia Mendoza
    16-07-2017 Gimnasia Mendoza
    3 - 2
    Club Atletico Mitre
  •  
  •  
  • Winner
    Gimnasia Mendoza
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Primera B Metropolitana Promotion Playoff Tabela Primera B Metropolitana Promotion Playoff »
LIVE
  • quarterfinal
  •  
  • CA Defensores de Belgrano 0
    Club Atletico Estudiantes 1
  •  
  • Comunicaciones 1
    Barracas Central 1
  •  
  • Atlanta 0
    Deportivo Espanol 1
  •  
  • Deportivo Riestra 0
    Club Atletico Platense 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Club Atletico Estudiantes 11
    Comunicaciones 12
    11-07-2017 Club Atletico Estudiantes
    1 - 1
    Comunicaciones
    15-07-2017 Comunicaciones
    2 - 1
    Club Atletico Estudiantes
  •  
  • Deportivo Espanol 01
    Deportivo Riestra 20
    10-07-2017 Deportivo Espanol
    0 - 2
    Deportivo Riestra
    15-07-2017 Deportivo Riestra
    0 - 1
    Deportivo Espanol
  •  
  • final
  •  
  • Comunicaciones 10
    Deportivo Riestra 02
    23-07-2017 Comunicaciones
    1 - 0
    Deportivo Riestra
    03-08-2017 Deportivo Riestra
    2 - 0
    Comunicaciones
  •  
  •  
  • Winner
    Deportivo Riestra
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w 3 Liga argentyńska. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Argentyna 3 Liga argentyńska. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk 3 Liga argentyńska. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o 3 Liga argentyńska, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
90'
20:05
2.10
2.90
3.50
FT
Koniec
90'
18:15
2.40
2.85
2.90
FT (P)
Po karnych
90'
21:00
2.25
3.00
3.00
FT
Koniec
90'
19:05
2.05
3.30
3.50
FT
Koniec
90'
17:05
2.20
3.00
3.25
FT
Koniec
90'
01:05
1.95
2.80
4.20
FT
Koniec
90'
01:05
2.00
2.85
3.90
FT
Koniec
90'
20:00
1.88
3.05
4.00
FT
Koniec
90'
20:40
2.20
2.90
3.25
FT
Koniec
90'
01:05
1.95
3.00
3.80
FT
Koniec
90'
20:35
2.15
2.90
3.30
FT (P)
Po karnych
90'
01:00
2.00
3.30
3.30
FT
Koniec
'
20:00
3.40
2.95
2.10
TFI HA: 1.04
TFI: -0.87
O25I: -1.57
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Deportivo Espanol 39 38 +16% -30% -10% -25% -3% -86%
2 Deportivo Riestra 41 40 +11% -18% +1% -28% +5% -84%
3 Almirante Brown 36 34 -4% +3% -1% -21% -8% -82%
4 Deportivo Moron 36 36 -4% +31% +12% -42% +8% -74%
5 San Telmo 36 34 -7% -41% -17% 5% -33% -83%
6 Club Atletico Estudiantes 39 37 -8% -5% -9% -21% -12% -84%
7 Atlanta 37 36 -14% +3% -10% -15% -9% -87%
8 CD UAI Urquiza 36 35 -14% -23% -19% -29% -13% -83%
9 Comunicaciones 41 39 -15% -11% -7% -11% -15% -75%
10 CA Defensores de Belgrano 37 33 -18% -17% -16% -46% -2% -49%
11 Tristan Suarez 36 36 -22% -7% -10% -14% -12% -88%
12 CA Fenix 36 34 -22% +30% +6% -20% -6% -53%
13 Colegiales 36 35 -23% -13% -15% -27% +1% -100%
14 Club Atletico Platense 37 30 -29% -18% -18% -41% -14% -100%
15 Barracas Central 37 34 -31% +1% -17% -23% -14% -76%
16 Villa San Carlos 36 35 -34% +1% -16% -21% -9% -75%
17 Excursionistas 36 34 -34% +15% -10% -5% -14% -84%
18 CA Talleres Remedios de Escalada 36 33 -37% -48% -38% -9% -22% -59%
19 Acassuso 36 35 -42% +86% +22% -22% +4% -70%
20 Gimnasia Mendoza 34 5 -87% -90% -92% -93% -86% -100%
21 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 36 2 -87% -100% -93% -93% -91% -94%
22 Villa Mitre 30 2 -92% -100% -95% -100% -90% -100%
23 Gimnasia y Tiro 30 1 -93% -100% -96% -92% -100% -100%
24 Club Atletico Mitre 34 2 -94% -100% -96% -93% -90% -100%
25 Deportivo San Jorge Tucuman 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
26 Juventud Antoniana 28 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
27 Union Aconquija 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
28 Sportivo Patria 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
29 Deportivo Madryn 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
30 Deportivo Maipu 28 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
31 Guarani Antonio Franco 30 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
32 Defensores de Pronunciameniento 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
33 CA Chaco For Ever 28 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
34 Sol de America Formosa 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
35 Sportivo Las Parejas 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
36 CD Libertad 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
37 Ferro Carril Oeste General Pico 30 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
38 Deportivo Roca 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
39 Agropecuario 32 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
40 Gutierrez SC 32 1 -100% -100% -100% -100% -95% -100%
41 General Belgrano 30 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
42 Union de Sunchales 30 1 -100% -100% -100% -92% -100% -93%
43 Club Rivadavia 32 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
44 Desamparados 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
45 Juventud Unida Universitario 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
46 Sportivo Belgrano 30 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
47 Club Cipolletti 32 2 -100% -90% -100% -93% -100% -100%
48 Gimnasia y Esgrima de Concepcion 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
49 Union Villa Krause 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
50 CA Alvarado 30 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
51 San Lorenzo de Alem 28 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
52 Altos Hornos Zapla 28 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
53 Sarmiento de Resistencia 30 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
54 Concepcion FC 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
55 Independiente de Neuquen 26 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Najlepsi strzelcy 3 Liga argentyńska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Juan Eduardo Martin Martin
Tristan Suarez
21
51
1.0
2 Palacios
San Martin San Juan
19
52
1.0
3 Amieva
Sportivo Estudiantes
17
58
1.0
4 Daniel Alejandro Vega Vega
14
43
0.9
5 Caceres
14
34
1.0
6 Ortiz
Talleres
14
57
1.0
7 Sosa
14
30
1.0
8 Tarija
13
31
1.0
9 Civelli
Deportivo Moron
13
30
1.0
10 Barinaga
12
34
0.9
Kartki 3 Liga argentyńska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Vidal CD
2
3
2 Quiroz Fer
0
3
3 Lugarzo Guillermo Brown Gui
0
3
4 Acosta Uni
2
2
5 Villalba CA
2
2
6 Niz Izt
2
2
7 Arce Barracas Central Bar
2
2
8 Friedrich Acassuso Aca
1
2
9 Racca Atletico Rafaela Atl
1
2
10 Moino Uni
1
2

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Gimnasia y Tiro
58
1.93
2 Deportivo Riestra
57
1.39
3 Gimnasia Mendoza
52
1.53
4 Barracas Central
51
1.38
5 Comunicaciones
50
1.22
6 Union de Sunchales
49
1.63
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Excursionistas
60
1.67
2 CA Talleres Remedios de Escalada
52
1.44
3 Colegiales
48
1.33
4 Concepcion FC
47
1.81
5 Tristan Suarez
47
1.31
6 General Belgrano
43
1.43

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 132
16.1%
1-0 121
14.8%
0-0 115
14%
2-1 72
8.8%
0-1 70
8.5%
2-0 62
7.6%
1-2 47
5.7%
3-0 40
4.9%
0-2 38
4.6%
2-2 36
4.4%
3-1 29
3.5%
4-1 17
2.1%
1-3 16
2%
3-2 14
1.7%
2-3 10
1.2%

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 330
38.1%
1-0 167
19.3%
0-1 125
14.4%
1-1 94
10.9%
2-0 55
6.4%
0-2 29
3.3%
2-1 28
3.2%
1-2 11
1.3%
3-0 8
0.9%
2-2 7
0.8%
1-3 4
0.5%
3-1 3
0.3%
4-0 2
0.2%
0-3 2
0.2%
1-4 1
0.1%

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 273
31.6%
1-0 186
21.5%
0-1 111
12.8%
1-1 96
11.1%
2-0 53
6.1%
0-2 40
4.6%
2-1 31
3.6%
1-2 26
3%
3-0 21
2.4%
3-1 9
1%
2-2 6
0.7%
4-0 5
0.6%
0-3 3
0.3%
1-3 2
0.2%
3-2 2
0.2%
Terminarz Primera B Metropolitana
Terminarz Federal A Zona G
Terminarz Federal A Zona ?
Argentyna Federal A Zona ? » Round 20
Terminarz Federal A Zona B
Terminarz Federal A Zona F
Argentyna Federal A Zona F » Round 20
Terminarz Federal A Zona C
Argentyna Federal A Zona C » Round 20
Terminarz 2016/2017-Federal A Zona ?
Argentyna 2016/2017-Federal A Zona ? » Round 20
Terminarz Federal A Zona D
Argentyna Federal A Zona D » Round 20
Terminarz Argentina 3-Federal A 2nd stage - North
Argentyna Argentina 3-Federal A 2nd stage - North » Round 9
Terminarz Argentina 3-Federal A 2nd stage - South
Argentyna Argentina 3-Federal A 2nd stage - South » Round 9
Terminarz Argentina 3-Federal A Relegation 1st stage Zo
Argentyna Argentina 3-Federal A Relegation 1st stage Zo » Round 10
Terminarz Argentina 3-Federal A Relegation 1st stage Zo
Argentyna Argentina 3-Federal A Relegation 1st stage Zo » Round 10
Terminarz Argentina 3-Federal A Relegation 1st stage Zo
Argentyna Argentina 3-Federal A Relegation 1st stage Zo » Round 10
Terminarz Federal A - Relegation - 2nd Stage
Argentyna Federal A - Relegation - 2nd Stage » final
Terminarz Federal A - Promotion - Final Group
Argentyna Federal A - Promotion - Final Group » Round 5
Terminarz Primera B Metropolitana Promotion Playoff
Argentyna Primera B Metropolitana Promotion Playoff » final
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics