Luis Rocha vs Anthony D'Alberto - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Defence
186 cm
85 kg
39 lat (1986-08-13)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
26
Defence
31 lat (1994-10-13)
Belgium Belgium
Statystyki Luis Rocha, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Portugalii Liga portugalska Puchar Ligi 2 liga portugalska Liga białoruska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Anthony D'Alberto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Puchar Portugalii Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luis Rocha
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 1 0 0 3041' 32 0 2 10 0 16 3 0 7 1365 45% 3
Europa Conference League Santa Clara 5 0 0 0 525' 5 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 13 0 0 0 1170' 13 0 0 5 0 3 0 0 6 711 86% 2
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vizela 12 1 0 0 1136' 12 0 1 3 0 13 3 0 1 654 0% 1
2024/2025   30 0 0 0 2850' 30 0 2 10 1 12 4 0 16 1130 85% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 30 0 0 0 2850' 30 0 2 10 1 12 4 0 16 1130 85% 1
2023/2024   32 1 0 1 2993' 32 0 1 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Santa Clara 30 1 0 1 2783' 30 0 1 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Santa Clara 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 1 0 0 316' 3 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Moreirense 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Moreirense 3 1 0 0 316' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   4 2 0 0 259' 2 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 4 2 0 0 259' 2 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   32 5 2 0 3075' 30 3 2 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 32 5 2 0 3075' 30 3 2 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   24 3 0 0 2160' 24 0 0 5 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Farense 24 3 0 0 2160' 24 0 0 5 0 - - - - - - -
2018/2019   18 2 0 0 1382' 14 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Famalicao 14 2 0 0 900' 10 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dynamo Mińsk 4 0 0 0 482' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   32 5 0 0 2387' 23 2 2 7 1 0 0 1 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 32 5 0 0 2387' 23 2 2 7 1 0 0 1 0 0 0% 0
2016/2017   24 0 0 0 1658' 17 1 1 4 0 6 1 18 20 396 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 24 0 0 0 1658' 17 1 1 4 0 6 1 18 20 396 65% 0
2015/2016   42 1 0 0 100' 0 2 0 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 42 1 0 0 100' 0 2 0 1 1 - - - - - - -
2014/2015   39 3 0 0 179' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Freamunde 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 38 3 0 0 179' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 2 0 0 1320' 10 1 4 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting Covilha 38 2 0 0 1320' 10 1 4 0 1 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Merelinense 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Anthony D'Alberto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   7 0 0 0 745' 7 0 2 2 1 0 0 0 0 40 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Torreense 6 0 0 0 655' 6 0 2 1 1 0 0 0 0 40 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Torreense 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Torreense 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Torreense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   18 0 0 0 1085' 1 1 12 1 0 4 2 5 3 90 68% 1
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet AGF 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AGF 17 0 0 0 998' 1 1 11 1 0 4 2 5 3 90 68% 1
2021/2022   25 0 0 1 2070' 14 6 6 2 0 5 2 7 4 521 72% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AGF 24 0 0 1 2009' 14 6 5 2 0 5 2 7 4 521 72% 1
Europa Conference League AGF 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   26 0 0 0 2691' 21 7 4 5 0 2 2 30 3 581 76% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 25 0 0 0 2601' 21 7 3 5 0 2 2 30 3 581 76% 0
2019/2020   30 0 0 2 1085' 10 1 3 1 0 0 0 10 6 292 75% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 30 0 0 2 1085' 10 1 3 1 0 0 0 10 6 292 75% 0
2018/2019   32 0 0 1 1661' 17 1 2 1 0 2 0 16 12 386 74% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 31 0 0 1 1571' 16 1 2 1 0 2 0 16 12 386 74% 0
2017/2018   24 0 0 0 763' 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 8 0 0 0 673' 6 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 16 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   38 0 0 0 2438' 26 0 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 35 0 0 0 2438' 26 0 2 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 128' 0 2 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 33 0 0 0 128' 0 2 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2