Kevin Long vs Andrew Boyle - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Defence
188 cm
83 kg
35 lat (1990-08-18)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
4
Defence
35 lat (1991-03-07)
Ireland Ireland
Statystyki Kevin Long, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Championship Puchar Anglii Liga irlandzka Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Leagues Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrew Boyle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga irlandzka Puchar Irlandii Puchar Ligi Irlandzkiej Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kevin Long
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   45 0 0 0 4656' 46 0 7 12 1 14 2 0 19 2150 77% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Birmingham City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 94 0% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 15 0 0 0 1435' 15 0 1 3 0 7 1 0 4 690 71% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Birmingham City 1 304' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Toronto FC 24 0 0 0 2437' 24 0 4 9 1 7 1 0 13 1220 85% 3
Leagues Cup Toronto FC 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 146 84% 0
2022/2023   23 2 0 0 2051' 20 3 0 5 0 3 1 15 6 421 67% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 18 1 0 0 1592' 17 1 0 5 0 3 1 15 6 421 67% 0
Championship Championship Championship Burnley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 3 1 0 0 459' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 0 0 0 492' 4 0 2 1 0 3 0 3 1 83 81% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 30 0 0 0 492' 4 0 2 1 0 3 0 3 1 83 81% 1
2020/2021   38 1 0 0 1399' 14 1 1 3 0 3 1 9 7 440 75% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 4 0 0 0 295' 3 1 0 1 0 0 0 0 3 92 85% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 30 0 0 0 714' 7 0 1 2 0 2 0 7 2 247 72% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 1 1 2 2 66 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 35 77% 0
2019/2020   33 0 0 0 968' 9 0 2 1 0 2 0 9 6 195 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 30 698' 6 0 2 2 0 9 6 195 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   42 1 0 0 1422' 14 1 1 4 0 1 0 4 5 148 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 1 0 12 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Burnley 29 477' 5 0 1 1 0 3 5 136 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 4 0 0 0 345' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Burnley 6 0 0 0 330' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 2 1740' 19 0 0 1 0 10 2 16 21 393 74% 1
Premier League Premier League Premier League Burnley 38 1 0 2 1440' 16 0 0 1 0 10 2 16 21 393 74% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   13 570' 5 0 1 1 0 1 2 117 68% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 5 270' 3 0 0 1 0 1 2 117 68% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 5 180' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   24 2 0 0 1200' 13 0 0 2 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Milton Keynes Dons 8 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 11 2 0 0 990' 11 0 0 2 1 - - - - - - -
2014/2015   15 0 0 0 144' 1 1 1 0 0 0 0 0 1 3 67% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 14 0 0 0 54' 0 1 1 0 0 0 0 0 1 3 67% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   46 1 0 0 713' 6 0 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 45 623' 5 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   30 0 0 0 1752' 18 1 1 4 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burnley 25 0 0 0 1259' 13 0 1 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 5 0 0 0 493' 5 1 0 2 1 - - - - - - -
2011/2012   40 4 0 0 3627' 40 1 0 5 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 16 0 0 0 1467' 16 1 0 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Accrington Stanley 24 4 0 0 2160' 24 0 0 1 1 - - - - - - -
2010/2011   32 0 0 0 1365' 11 2 4 4 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Accrington Stanley 32 0 0 0 1365' 11 2 4 4 1 - - - - - - -
Statystyki Andrew Boyle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   30 1 0 0 2784' 30 0 1 3 0 2 0 0 7 494 41% 0
Europa Conference League Dundalk 4 444' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Dundalk 26 1 0 0 2340' 26 0 0 3 0 2 0 0 7 494 41% 0
2020/2021   8 0 0 0 724' 6 2 1 3 1 0 0 1 0 174 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 8 0 0 0 724' 6 2 1 3 1 0 0 1 0 174 89% 0
2019/2020   6 526' 5 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 4 346' 3 0 1 - - - - - - -
2018/2019   33 1 0 0 2496' 24 2 4 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Ross County 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 17 0 0 0 1054' 11 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Ross County 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Ross County 12 1 0 0 1052' 9 2 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   27 1 0 0 979' 10 0 1 2 0 1 0 2 5 107 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 0 0 0 79' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 11 1 0 0 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 14 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 1 0 2 5 107 75% 0
2016/2017   29 0 0 1 1576' 17 1 0 2 0 2 0 8 2 254 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 6 540' 6 0 0 0 0 2 0 97 86% 0
Championship Championship Championship Preston North End 17 0 0 1 676' 7 1 0 2 0 1 0 5 2 157 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 6 360' 4 0 0 1 0 1 0 0 0% 0
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 4 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2