Hugo Alvarez vs Ander Capa - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Forward
Spain Spain
Profil zawodnika
2
Defence
173 cm
70 kg
33 lat (1992-05-14)
Spain Spain
Statystyki Hugo Alvarez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ander Capa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hugo Alvarez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 4 0 4 2683' 20 0 13 4 0 22 10 0 20 891 85% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celta Vigo 2 0 0 2 295' 2 0 2 2 0 2 1 0 1 120 79% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 15 4 0 2 2058' 15 0 11 2 0 13 8 0 17 590 85% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 3 0 0 0 330' 3 0 0 0 0 7 1 0 2 181 88% 0
2024/2025   18 4 0 3 2247' 18 0 9 6 0 26 9 0 16 885 77% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 16 4 0 3 1924' 16 0 7 6 0 25 9 0 16 844 79% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 2 323' 2 0 2 1 0 0 0 41 37% 0
2023/2024   35 7 2 4 4337' 34 1 15 3 0 11 4 0 13 407 86% 1
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Celta Vigo B 24 6 2 3 3067' 24 0 11 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 4 36 83% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 9 1 0 1 1090' 8 1 4 1 0 11 4 0 9 371 86% 1
2022/2023   2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Celta Vigo B 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 6 80' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Ander Capa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   18 0 0 0 1921' 18 0 5 7 0 4 2 0 7 762 81% 2
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 18 0 0 0 1921' 18 0 5 7 0 4 2 0 7 762 81% 2
2022/2023   31 0 0 0 600' 1 1 5 1 0 0 0 4 0 64 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 28 0 0 0 570' 1 1 5 1 0 0 0 4 0 64 83% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 117' 0 0 1 1 0 0 0 2 50% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 33 87' 0 0 1 1 0 0 0 2 50% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 2 0 1 3530' 26 11 5 5 0 10 7 21 7 701 77% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 30 2 0 1 3176' 25 10 3 5 0 10 7 20 6 679 77% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 4 0 0 0 354' 1 1 2 0 0 0 0 1 1 22 86% 0
Superpuchar Athletic Bilbao 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   42 3 0 5 4471' 37 9 5 11 0 19 8 52 18 909 77% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 5 0 0 1 555' 3 1 2 0 0 3 1 7 4 56 79% 0
Superpuchar Athletic Bilbao 2 0 0 0 359' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 35 3 0 4 3557' 32 6 3 10 0 16 7 45 14 853 77% 6
2018/2019   31 0 0 0 2316' 18 2 8 9 0 9 2 44 19 569 76% 8
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 2 90' 1 0 0 0 0 0 3 67 81% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 29 0 0 0 2226' 17 2 8 9 0 9 2 44 16 502 76% 8
2017/2018   36 0 0 1 3200' 25 5 8 4 0 6 1 34 9 776 73% 6
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 36 0 0 1 3200' 25 5 8 4 0 6 1 34 9 776 73% 6
2016/2017   40 0 0 3 3228' 32 2 3 10 1 9 2 41 24 928 65% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 36 0 0 3 2878' 29 2 2 10 1 9 2 41 24 928 65% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 4 350' 3 0 1 - - - - - - -
2015/2016   37 2 0 5 3214' 34 1 2 12 0 16 5 51 31 1179 63% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 36 2 0 5 3214' 34 1 2 12 0 16 5 51 31 1179 63% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 3 0 1 3665' 27 12 7 6 0 33 11 58 39 515 62% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 37 3 0 1 3665' 27 12 7 6 0 33 11 58 39 515 62% 7
2013/2014   35 4 0 0 2352' 7 14 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eibar 35 3 0 0 2352' 7 14 9 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 78' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eibar 1 78' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2