ĆaluÅ¡ić vs Sazdağı - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
Croatia Croatia
Profil zawodnika
25
Defence
Turkey Turkey
Statystyki Ćalušić, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sazdağı, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Turcji Liga turecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ćalušić
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 1 0 0 572' 5 0 2 1 0 0 0 0 1 161 90% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Konyaspor 2 0 0 0 256' 2 0 1 1 0 0 0 0 1 161 90% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Konyaspor 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Konyaspor 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
2024/2025   7 1 0 0 766' 7 0 2 0 0 3 0 0 0 142 91% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Konyaspor 4 0 0 0 431' 4 0 1 0 0 3 0 0 0 142 91% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Konyaspor 3 1 0 0 335' 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   20 0 0 1 2012' 20 0 3 5 0 5 2 0 7 1142 62% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów TSC Backa Topola 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska TSC Backa Topola 14 0 0 1 1385' 14 0 2 3 0 4 1 0 5 861 56% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy TSC Backa Topola 4 0 0 0 447' 4 0 1 2 0 1 1 0 2 281 78% 0
2022/2023   5 1 0 0 521' 5 0 1 2 0 0 0 0 1 85 0% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska TSC Backa Topola 5 1 0 0 521' 5 0 1 2 0 0 0 0 1 85 0% 0
Statystyki Sazdağı
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 0 0 0 1788' 19 0 1 5 0 8 1 0 16 673 72% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 14 0 0 0 1338' 14 0 1 3 0 8 1 0 14 526 78% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 0 0 0 1 110 70% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Besiktas Stambuł 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 37 0% 0
2024/2025   32 0 0 5 3073' 32 0 3 10 2 22 5 0 28 1171 73% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 32 0 0 5 3073' 32 0 3 10 2 22 5 0 28 1171 73% 2
2023/2024   33 0 0 5 3581' 33 0 8 9 0 25 7 0 24 1164 71% 6
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 33 0 0 5 3581' 33 0 8 8 0 25 7 0 24 1164 71% 6
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Kayserispor 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 450' 4 0 1 1 0 1 0 0 2 213 85% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 4 0 0 0 450' 4 0 1 1 0 1 0 0 2 213 85% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2