Benjamin Stambouli vs Ali Abdi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
180 cm
75 kg
35 lat (1990-08-13)
France France
Profil zawodnika
2
Forward
32 lat (1993-12-20)
Tunisia Tunisia
Statystyki Benjamin Stambouli, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Ali Abdi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga francuska Puchar Francji Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Liga Mistrzów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Benjamin Stambouli
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 0 0 0 1398' 12 0 4 0 0 7 1 0 10 527 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 75 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 11 0 0 0 1308' 11 0 4 0 0 6 1 0 9 452 81% 0
2024/2025   25 1 0 3 2780' 25 0 7 2 0 17 7 0 22 1366 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 164' 1 0 1 0 0 0 1 62 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 24 1 0 3 2616' 24 0 6 2 0 17 7 0 21 1304 82% 1
2023/2024   29 2 0 1 3454' 27 1 13 9 1 14 4 0 24 891 66% 1
Europa Conference League Adana Demirspor 6 1 0 0 645' 6 0 1 2 0 2 0 0 4 152 42% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Adana Demirspor 17 1 0 0 2164' 17 0 9 3 1 10 4 0 20 611 71% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 6 0 0 1 645' 4 1 3 4 0 2 0 0 0 128 73% 0
2022/2023   3 1 0 0 432' 3 0 2 0 0 2 1 0 3 199 83% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Adana Demirspor 3 1 0 0 432' 3 0 2 0 0 2 1 0 3 199 83% 0
2021/2022   33 2 0 3 3778' 30 12 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Adana Demirspor 1 0 0 0 183' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Adana Demirspor 32 2 0 3 3595' 29 11 3 4 0 - - - - - - -
2020/2021   33 0 0 2 2609' 25 4 2 6 0 0 0 16 14 656 72% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 0 0 0 344' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 30 0 0 2 2265' 22 3 2 5 0 0 0 16 14 656 72% 3
2019/2020   19 0 0 0 900' 10 0 0 2 0 0 0 9 4 353 78% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 18 0 0 0 810' 9 0 0 2 0 0 0 9 4 353 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 2 2544' 26 2 1 5 0 4 1 33 20 934 77% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Schalke 04 5 0 0 0 521' 5 1 0 2 0 1 0 10 5 190 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 22 0 0 2 1903' 20 1 1 3 0 3 1 23 15 744 78% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 0 0 2 2841' 27 2 5 4 0 0 0 44 15 1071 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 32 0 0 2 2525' 24 2 4 4 0 0 0 44 15 1071 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 5 316' 3 0 1 - - - - - - -
2016/2017   46 0 0 0 3655' 25 8 11 6 1 6 1 25 14 1129 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 32 0 0 0 2332' 15 5 8 3 1 4 1 11 8 747 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Schalke 04 11 0 0 0 1143' 8 3 3 2 0 2 0 14 6 382 79% 0
2015/2016   53 0 0 0 3777' 24 12 11 3 0 5 0 17 18 1427 91% 2
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 159' 1 0 1 1 0 0 0 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 0 0 0 390' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 35 0 0 0 2893' 18 9 9 2 0 4 0 17 18 1427 91% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 0 0 0 245' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   42 1 0 0 2703' 18 9 7 6 0 6 1 10 11 366 84% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 23 0 0 0 1050' 4 4 6 4 0 2 0 6 5 285 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 7 1 0 0 677' 6 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 2 180' 2 0 0 4 1 4 6 81 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 6 0 0 0 500' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 3 0 0 0 226' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   37 2 0 1 3330' 37 0 0 5 0 24 8 41 27 1492 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 37 1 0 1 3330' 37 0 0 5 0 24 8 41 27 1492 83% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   27 1 0 1 2342' 21 3 4 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 22 1 0 1 1948' 18 2 3 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Montpellier 4 0 0 0 394' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   34 0 0 0 2456' 13 5 13 2 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 33 0 0 0 2426' 13 5 13 2 1 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Montpellier 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   37 0 0 0 2119' 14 0 12 2 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 35 0 0 0 2119' 14 0 12 2 1 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ali Abdi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 5 1 4 3449' 30 0 11 7 2 17 4 0 25 543 74% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 0 647' 5 0 3 0 0 5 1 0 7 110 76% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 14 3 0 0 1568' 14 0 5 4 1 11 3 0 17 397 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 50% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 3 1 0 1 425' 3 0 2 3 1 1 0 0 1 30 70% 0
World Cup Qualification Africa Tunezja 8 1 1 3 809' 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   21 5 0 2 2805' 21 0 13 2 0 32 12 0 15 694 79% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 60 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 17 5 0 2 2316' 17 0 11 1 0 29 11 0 14 516 78% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 39 59% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 2 180' 2 0 0 3 1 0 0 79 91% 0
2023/2024   33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   36 3 0 3 3122' 33 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 3 0 3 2942' 31 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 9 0 2 3310' 26 6 7 8 2 30 10 40 24 563 77% 2
France Promotion/Relegation 1 Paris FC 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 45 73% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 33 9 0 2 3220' 25 6 7 8 2 30 10 39 23 518 77% 2
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   7 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 2 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 0 0 0 1472' 13 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 19 0 0 0 1262' 11 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Paris FC 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   5 3 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Club Africain 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 3 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2