Alfonso Pedraza vs Alejandro Faurlin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Defence
182 cm
75 kg
30 lat (1996-04-09)
Spain Spain
Profil zawodnika
4
Midfield
185 cm
79 kg
39 lat (1986-08-09)
Argentina Argentina
Statystyki Alfonso Pedraza, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Euro EURO U-21 Euro U-19
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alejandro Faurlin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Alfonso Pedraza
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 1 0 4 2929' 24 0 11 10 0 15 5 0 25 738 80% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 3 0 0 1 475' 3 0 3 2 0 3 1 0 2 101 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 19 1 0 3 2274' 19 0 8 8 0 11 3 0 23 579 79% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 50 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Villarreal 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0% 0
2024/2025   4 0 0 2 501' 4 0 2 0 0 5 2 0 3 165 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 4 0 0 2 501' 4 0 2 0 0 5 2 0 3 165 79% 0
2023/2024   17 1 0 3 1984' 16 1 8 7 1 9 4 0 18 531 67% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 1 0 0 0 90' 1 0 0 3 0 0 0 0 1 64 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 15 1 0 3 1728' 14 1 7 4 1 9 4 0 17 435 63% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 166' 1 0 1 0 0 0 0 32 97% 0
2022/2023   30 1 0 3 2840' 20 7 8 5 0 18 10 14 14 584 82% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 30 0 0 3 2840' 20 7 8 5 0 18 10 14 14 584 82% 2
Europa Conference League Villarreal 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   49 4 0 5 4128' 23 14 15 3 0 20 8 35 24 766 77% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 37 4 0 4 3085' 19 11 9 2 0 18 8 33 23 698 78% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 12 0 0 1 1043' 4 3 6 1 0 2 0 2 1 68 69% 0
2020/2021   52 2 0 2 4990' 35 18 8 10 0 16 6 47 31 1076 79% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 14 0 0 0 1474' 10 5 2 2 0 5 1 12 12 308 78% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Villarreal 1 0 0 0 178' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 36 1 0 2 3306' 24 12 5 8 0 10 4 34 19 710 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 1 0 0 32' 0 0 1 0 0 1 1 1 0 58 86% 0
2019/2020   24 1 0 0 2303' 15 8 6 3 0 16 7 18 22 483 77% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 24 1 0 0 2303' 15 8 6 3 0 16 7 18 22 483 77% 2
2018/2019   51 4 0 4 4181' 30 6 14 5 0 54 20 51 19 798 77% 9
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 1 263' 2 1 0 0 0 9 3 5 6 48 73% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 11 1 0 0 696' 6 0 2 2 0 9 4 4 1 210 77% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 38 3 0 3 3222' 22 5 12 3 0 36 13 42 12 540 77% 7
2017/2018   38 4 0 6 3593' 28 7 8 6 0 36 13 45 22 412 69% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 35 3 0 5 3327' 27 7 6 5 0 36 13 45 22 412 69% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 3 1 0 1 266' 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   40 7 0 0 5315' 31 28 6 3 0 13 5 13 5 184 70% 0
Championship Championship Championship Leeds United 17 1 0 0 1617' 8 7 6 1 0 13 5 13 5 184 70% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 23 6 0 0 3698' 23 21 0 2 0 - - - - - - -
2015/2016   5 6 0 0 377' 2 2 1 1 1 0 0 1 0 6 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 4 0 0 0 287' 2 2 0 0 0 0 0 1 0 6 67% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 6 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2014/2015   5 1 0 0 139' 0 0 2 1 0 0 0 1 1 5 60% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 5 0 0 0 139' 0 0 2 1 0 0 0 1 1 5 60% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alejandro Faurlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   6 79' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 6 79' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   8 168' 0 0 2 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Cruz Azul 8 168' 0 0 2 - - - - - - -
2016/2017   40 5 0 0 3321' 26 10 4 8 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Getafe 40 5 0 0 3321' 26 10 4 8 0 - - - - - - -
2015/2016   42 0 0 6 3139' 28 6 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 41 0 0 6 3139' 28 6 2 4 0 - - - - - - -
2014/2015   3 0 0 0 376' 2 2 1 0 0 3 1 1 2 47 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Queens Park Rangers 2 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 3 1 1 2 47 79% 0
2013/2014   12 0 0 1 898' 5 4 2 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 12 0 0 1 898' 5 4 2 1 0 - - - - - - -
2012/2013   38 0 0 2 2053' 13 8 4 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Queens Park Rangers 22 0 0 2 1415' 10 6 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 16 0 0 0 638' 3 2 3 2 0 - - - - - - -
2011/2012   20 1 0 1 1800' 20 0 0 3 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Queens Park Rangers 20 1 0 1 1800' 20 0 0 3 0 - - - - - - -
2010/2011   41 3 0 0 3922' 40 5 0 6 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 41 3 0 0 3922' 40 5 0 6 0 - - - - - - -
2009/2010   44 1 0 0 3767' 36 8 0 6 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 44 1 0 0 3767' 36 8 0 6 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2