Neumann vs Alexander Schmidt - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Midfield
Austria Austria
Profil zawodnika
10
Forward
Austria Austria
Statystyki Neumann, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Austrii 2 liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexander Schmidt, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Neumann
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 0 3 3580' 29 0 13 7 0 24 5 0 41 1004 6% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Floridsdorfer AC 2 180' 2 0 0 3 0 0 5 73 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Floridsdorfer AC 27 0 0 3 3400' 27 0 13 7 0 21 5 0 36 931 6% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Floridsdorfer AC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   3 0 0 0 408' 3 0 2 4 0 0 0 0 8 144 5% 2
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Floridsdorfer AC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Floridsdorfer AC 3 0 0 0 408' 3 0 2 4 0 0 0 0 8 144 5% 2
2023/2024   4 1 0 1 622' 4 0 4 1 0 9 3 0 6 86 55% 3
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 4 1 0 1 622' 4 0 4 1 0 9 3 0 6 86 55% 3
Statystyki Alexander Schmidt
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 13 0 4 3876' 29 0 16 6 0 64 35 0 34 430 4% 18
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Admira Moedling 25 11 0 4 3276' 25 0 13 5 0 54 29 0 29 369 4% 16
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Admira Moedling 2 1 0 0 306' 2 0 1 1 0 8 5 0 4 50 0% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Admira Moedling 2 1 0 0 294' 2 0 2 0 0 2 1 0 1 11 0% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie BW Linz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   7 2 0 1 988' 7 0 6 2 0 16 8 0 9 202 59% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii BW Linz 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka BW Linz 6 1 0 1 898' 6 0 6 2 0 16 8 0 9 202 59% 3
2023/2024   5 3 0 0 678' 5 0 4 2 0 18 8 0 4 159 35% 4
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 5 3 0 0 678' 5 0 4 2 0 18 8 0 4 156 35% 4
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 0% 0
2022/2023   20 1 0 0 1059' 3 3 8 1 0 2 0 1 2 22 77% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vizela 18 0 0 0 914' 3 3 6 1 0 1 0 0 1 11 82% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 2 145' 0 0 2 1 0 1 1 11 73% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   23 4 0 1 2022' 10 7 11 2 0 23 10 21 11 276 56% 8
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 22 2 0 1 1976' 10 7 10 2 0 23 10 21 11 276 56% 8
Europa Conference League LASK Linz 1 2 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   30 13 0 2 3416' 26 11 4 6 0 32 19 31 17 351 63% 5
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 28 13 0 2 3236' 24 11 4 6 0 32 19 31 17 351 63% 5
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Austria Promotion/Relegation 1 SKN St. Poelten 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2019/2020   29 0 0 3 2439' 8 7 17 1 0 17 7 14 9 135 64% 12
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 4 322' 0 0 4 2 0 2 2 6 67% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 24 0 0 3 1971' 7 6 13 1 0 15 7 12 7 129 64% 12
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0 0 0 146' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   13 4 0 0 1505' 10 7 3 2 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 13 4 0 0 1505' 10 7 3 2 0 - - - - - - -
2017/2018   18 4 0 0 2223' 13 11 5 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 18 4 0 0 2223' 13 11 5 0 0 - - - - - - -
2016/2017   6 0 0 0 506' 1 1 5 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 6 0 0 0 506' 1 1 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2