Andre Carrillo vs Alex Telles - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
19
Midfield
182 cm
77 kg
34 lat (1991-06-14)
Peru Peru
Profil zawodnika
13
Midfield
181 cm
76 kg
33 lat (1992-12-15)
Brazil Brazil
Statystyki Andre Carrillo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej Liga brazylijska Serie A Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Brazylii World Cup Qualification S. Amer Brasiliense Copa Libertadores Puchar Południowoamerykański Copa America Klubowe mecze towarzyskie Azjatycka Liga Mistrzów Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Liga peruwiańska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alex Telles, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej World Cup Qualification S. Amer Brasiliense Copa Libertadores Puchar Brazylii Liga brazylijska Serie A Puchar Południowoamerykański FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Klubowe Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andre Carrillo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   37 2 0 3 5491' 37 0 31 4 0 15 5 0 20 1233 82% 3
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Quadisiya 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 100% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Corinthians 17 0 0 2 2484' 17 0 14 3 0 4 1 0 3 482 91% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Peru 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 14 29% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Corinthians 4 0 0 0 621' 4 0 4 0 0 3 1 0 1 49 88% 0
Brasiliense Corinthians 9 0 0 0 1403' 9 0 8 1 0 1 0 0 8 381 74% 3
Copa Libertadores Copa Libertadores Copa Libertadores Corinthians 3 2 0 1 421' 3 0 2 0 0 6 3 0 4 196 89% 0
Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Corinthians 4 0 0 0 562' 4 0 3 0 0 0 0 0 3 84 51% 0
Copa America Copa America Copa America Peru 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 9 67% 0
2022/2023   28 1 1 5 3401' 25 11 6 2 0 1 0 0 1 182 90% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Hilal 28 1 1 5 3401' 25 11 6 2 0 1 0 0 1 182 90% 0
2021/2022   23 4 0 2 3059' 18 14 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Peru 1 0 0 0 185' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Hilal 22 4 0 2 2874' 17 13 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   43 10 0 7 5440' 38 21 5 4 0 7 3 8 5 188 82% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Hilal 29 7 0 6 3711' 24 15 5 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Peru 14 3 0 1 1729' 14 6 0 1 0 7 3 8 5 188 82% 0
2019/2020   27 4 0 4 3133' 18 13 9 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Hilal 27 4 0 4 3133' 18 13 9 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   22 3 0 6 2526' 20 9 1 1 1 - - - - - - -
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Hilal 22 3 0 6 2526' 20 9 1 1 1 - - - - - - -
2017/2018   33 2 0 2 3246' 18 10 12 2 0 19 3 13 15 544 77% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 2 1 0 0 306' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Watford 31 1 0 2 2940' 16 8 12 2 0 19 3 13 15 544 77% 4
2016/2017   47 3 0 0 2959' 11 9 19 6 0 13 6 26 24 462 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 31 2 0 0 1630' 3 2 17 5 0 13 6 22 24 322 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 8 0 0 0 361' 2 2 1 1 0 0 0 4 0 140 82% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Peru 2 0 0 0 242' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 5 1 0 0 567' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   9 1 0 1 1454' 9 9 0 3 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Peru 9 1 0 1 1454' 9 9 0 3 0 - - - - - - -
2015/2016   7 1 0 0 521' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 4 1 0 0 521' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Benfica Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   47 8 0 1 5560' 38 24 8 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 2 0 0 0 327' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 33 5 0 0 3657' 26 15 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 5 2 0 0 756' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 0 0 1 730' 4 3 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 2 0 0 2999' 17 12 10 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 30 2 0 0 2999' 17 12 10 3 0 - - - - - - -
2012/2013   30 3 0 0 3002' 14 12 13 8 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 5 2 0 0 379' 1 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 25 1 0 0 2623' 13 10 11 7 0 - - - - - - -
2011/2013   9 0 0 0 869' 4 3 5 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Peru 9 0 0 0 869' 4 3 5 0 0 - - - - - - -
2011/2012   44 3 0 0 3651' 20 12 18 9 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 14 0 0 0 1316' 6 4 7 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 26 2 0 0 2245' 13 8 11 7 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alex Telles
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   48 3 3 3 6675' 48 0 33 4 0 31 11 0 11 872 74% 1
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Nassr FC 2 180' 2 0 0 4 0 0 0 113 92% 0
Brasiliense Botafogo RJ 3 0 0 0 470' 3 0 3 1 0 4 3 0 2 63 0% 1
Copa Libertadores Copa Libertadores Copa Libertadores Botafogo RJ 8 1 1 0 1044' 8 0 4 1 0 4 1 0 3 103 88% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Botafogo RJ 5 2 2 1 775' 5 0 4 0 0 8 3 0 0 189 89% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Botafogo RJ 23 0 0 1 3123' 23 0 16 1 0 6 2 0 3 223 84% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Gremio 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
FIFA Club World Cup Botafogo RJ 4 0 0 1 658' 4 0 4 1 0 3 2 0 1 61 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Al Nassr FC 3 425' 3 0 2 2 0 0 2 120 37% 0
2023/2024   28 3 0 4 3091' 28 0 8 5 0 22 5 0 22 1261 86% 1
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Nassr FC 26 2 0 4 2881' 26 0 8 5 0 16 4 0 19 1161 86% 1
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al Nassr FC 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 6 1 0 3 100 87% 0
2022/2023   40 0 0 3 3863' 23 8 18 7 0 11 2 25 19 692 81% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 6 0 0 1 534' 4 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 27 0 0 2 2714' 15 6 14 6 0 7 1 21 15 543 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 7 0 0 0 615' 4 1 2 1 0 4 1 4 4 149 81% 0
2021/2022   38 1 0 4 2555' 22 4 4 3 0 7 3 23 13 955 80% 2
Premier League Premier League Premier League Manchester United 31 0 0 4 1967' 18 2 3 1 0 7 3 22 9 879 80% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 6 1 0 0 425' 3 1 1 2 0 0 0 1 4 76 84% 0
2020/2021   62 2 2 5 3216' 23 8 7 1 0 11 5 20 14 886 81% 2
Premier League Premier League Premier League Manchester United 33 0 0 2 992' 8 3 1 0 0 4 1 4 4 378 83% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 3 2 2 2 348' 3 1 0 0 0 5 3 3 3 100 82% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 0 0 1 301' 2 1 0 1 0 1 1 6 1 155 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 9 0 0 0 602' 4 0 3 0 0 1 0 2 5 146 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 5 0 0 0 473' 4 2 0 0 0 0 0 5 1 107 74% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 8 0 0 0 500' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
2019/2020   47 13 9 10 4358' 43 3 4 13 2 41 15 59 31 1125 79% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 1 1 1 316' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 31 11 8 8 2962' 28 3 3 9 2 36 15 49 23 888 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 8 0 0 1 720' 8 0 0 3 0 5 0 10 8 237 73% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   49 5 4 10 4856' 49 4 0 5 0 39 16 50 30 1146 78% 3
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 1 1 0 526' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 0 0 3 930' 10 0 0 1 0 7 4 12 9 254 75% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 33 4 3 7 3190' 33 3 0 4 0 32 12 38 21 892 79% 3
2017/2018   43 4 1 1 4140' 43 3 0 2 0 1 1 7 3 180 76% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 7 1 0 1 630' 7 0 0 0 0 1 1 7 3 180 76% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 30 3 1 0 2910' 30 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   42 1 0 2 3690' 41 0 0 8 2 26 6 36 22 1414 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 9 0 0 2 810' 9 0 0 2 1 6 0 8 1 322 78% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 33 1 0 0 2880' 32 0 0 6 1 20 6 28 21 1092 76% 0
2015/2016   42 0 0 1 2737' 21 8 3 7 1 13 3 28 13 859 81% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 4 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 35 0 0 1 2437' 18 8 3 7 1 13 3 28 13 859 81% 1
2014/2015   44 1 0 0 3540' 32 5 4 4 0 0 0 3 0 22 73% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 27 1 0 0 2152' 19 3 3 4 0 0 0 3 0 22 73% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 10 706' 7 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 6 0 0 0 592' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   22 1 0 2 2396' 20 5 2 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 0 0 0 224' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 15 1 0 2 1559' 13 3 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 4 0 0 0 433' 4 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2