Oreč vs Advan Kadusic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Defence
Croatia Croatia
Profil zawodnika
97
Defence
28 lat (1997-10-14)
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
Statystyki Oreč, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga Mistrzów Puchar Chorwacji Liga chorwacka Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Advan Kadusic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga chorwacka Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Oreč
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   47 3 0 5 5713' 47 0 19 12 1 34 10 0 58 1131 80% 1
Europa Conference League Rijeka 10 0 0 1 1022' 10 0 2 2 0 9 4 0 15 255 72% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rijeka 2 0 0 0 411' 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Dinamo Zagrzeb 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Rijeka 5 521' 5 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Rijeka 25 2 0 4 3249' 25 0 13 7 1 25 6 0 40 849 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rijeka 3 1 0 0 330' 3 0 1 1 0 0 0 0 3 27 67% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FK Velez Mostar 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 2 0 5 2443' 24 0 4 8 1 3 1 0 10 141 70% 1
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Rijeka 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga bośniacka Liga bośniacka Liga bośniacka FK Velez Mostar 16 1 0 3 1440' 16 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Rijeka 6 0 0 0 823' 6 0 4 3 0 3 1 0 10 141 70% 1
Europa Conference League FK Velez Mostar 1 0 1 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   26 0 0 2 2473' 26 0 3 3 0 2 0 0 1 56 0% 0
Liga bośniacka Liga bośniacka Liga bośniacka FK Velez Mostar 26 0 0 2 2473' 26 0 3 3 0 2 0 0 1 56 0% 0
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Play-offs 2/3 NK Kustosija 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga chorwacka 2 liga chorwacka 2 liga chorwacka NK Kustosija 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Advan Kadusic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 2 2246' 20 0 6 5 0 8 2 0 23 857 69% 0
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Istra 1961 20 1 0 2 2246' 20 0 6 5 0 8 2 0 23 857 69% 0
2024/2025   25 0 0 3 3000' 25 0 11 6 1 11 4 0 11 786 74% 4
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Istra 1961 24 0 0 2 2847' 24 0 10 6 1 11 4 0 11 786 74% 4
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji NK Istra 1961 1 0 0 1 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   22 0 0 1 2890' 22 0 14 8 0 10 2 0 22 583 72% 3
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji NK Istra 1961 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Istra 1961 21 0 0 1 2800' 21 0 14 8 0 10 2 0 22 583 72% 3
2022/2023   3 1 0 1 510' 3 0 3 1 0 18 6 28 30 828 75% 10
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Istra 1961 3 1 0 1 510' 3 0 3 1 0 18 6 28 30 828 75% 10
2020/2021   6 0 0 0 515' 4 2 0 2 0 0 0 2 0 15 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Celje 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Tabor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów NK Celje 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Bośnia i Hercegowina 3 0 0 0 305' 2 2 0 2 0 0 0 2 0 15 87% 0
2019/2020   6 2 0 0 480' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Zrinjski Mostar 6 480' 5 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Celje 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   6 0 0 0 226' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Zrinjski Mostar 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Zrinjski Mostar 4 0 0 0 226' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   2 1 1 0 224' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Sarajevo 2 1 1 0 224' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga bośniacka Liga bośniacka Liga bośniacka FK Sarajevo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2