Adrien Silva vs Abdu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
175 cm
69 kg
37 lat (1989-03-15)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
5
Midfield
Guinea-Bissau Guinea-Bissau
Statystyki Adrien Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Conference Premier Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Konfederacji Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Abdu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii Liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adrien Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   5 0 0 0 638' 5 0 3 3 0 2 1 0 10 201 57% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 3 0 0 0 458' 3 0 3 2 0 2 1 0 10 201 57% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Hartlepool United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2022/2023   25 4 0 4 2781' 25 6 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Wahda 25 4 0 4 2781' 25 6 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   31 3 1 3 3260' 25 8 6 8 1 5 2 13 17 590 86% 0
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 17 0 0 1 1791' 12 5 5 3 1 5 2 13 17 590 86% 0
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Wahda 13 3 1 2 1423' 13 3 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   33 1 0 1 3026' 20 12 6 10 1 2 1 26 20 675 85% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 2 0 0 0 321' 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 31 1 0 1 2705' 18 10 6 8 1 2 1 26 20 675 85% 0
2019/2020   26 0 0 2 2498' 15 5 10 7 0 14 3 22 22 719 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 2 160' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 23 0 0 2 2170' 13 4 9 7 0 14 3 22 22 719 87% 0
2018/2019   22 0 0 0 2100' 17 4 3 6 0 9 3 22 18 671 84% 0
Premier League Premier League Premier League Leicester City 4 0 0 0 252' 1 1 1 0 0 0 0 0 2 68 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 15 0 0 0 1373' 13 1 2 6 0 9 3 22 16 603 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 3 0 0 0 475' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   25 1 0 2 2480' 17 9 4 4 0 11 2 12 10 408 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 2 0 0 0 319' 2 2 0 0 0 0 0 3 2 58 76% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 3 1 0 0 404' 3 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 5 0 0 1 463' 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Leicester City 15 0 0 1 1294' 9 4 3 3 0 11 2 9 8 350 82% 0
2016/2017   38 6 4 1 3677' 33 9 2 9 0 38 19 53 46 1464 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 5 1 1 1 491' 4 1 1 2 0 10 4 10 8 301 90% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 27 4 2 0 2916' 26 8 1 6 0 28 15 43 38 1163 84% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 2 1 1 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 9 4 0 4082' 32 14 3 14 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 0 0 0 600' 4 2 2 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 29 8 4 0 3452' 28 12 1 12 2 - - - - - - -
2014/2015   48 10 5 0 5022' 38 17 5 13 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 31 8 4 0 3722' 27 15 3 12 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 2 0 0 0 244' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Portugalia 4 73' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 2 1 0 621' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 272' 2 0 1 - - - - - - -
2013/2014   28 8 7 0 2907' 28 5 0 9 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 28 8 7 0 2907' 28 5 0 9 0 - - - - - - -
2012/2013   30 3 1 0 2628' 16 13 5 6 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 23 3 1 0 2322' 15 11 4 6 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 0 0 0 306' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   32 8 2 0 3250' 30 7 0 10 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Academica 4 3 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Academica 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Academica 28 4 1 0 3070' 28 7 0 9 0 - - - - - - -
2010/2011   8 1 0 0 772' 7 2 1 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Academica 6 1 0 0 592' 5 2 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Academica 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2009/2010   39 2 0 0 1568' 14 5 0 6 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0 0 0 130' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 27 0 0 0 1078' 9 4 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 9 1 0 0 270' 3 0 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   31 0 0 0 1180' 7 3 5 3 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 4 0 0 0 210' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 25 0 0 0 940' 6 2 4 3 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   22 0 0 0 195' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 4 75' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 10 0 0 0 0' 0 0 0 1 0 - - - - - - -
Statystyki Abdu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1 0 2 2223' 19 0 8 1 0 7 0 0 17 445 77% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 1 1 0 0 150' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 18 0 0 2 2073' 18 0 7 1 0 7 0 0 17 445 77% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   9 0 0 0 1380' 9 0 9 4 0 5 1 0 6 314 64% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 57% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 8 0 0 0 1186' 8 0 8 2 0 3 1 0 6 270 73% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 0 0 0 194' 1 0 1 2 0 2 0 0 0 37 0% 0
2023/2024   16 0 0 1 1894' 16 0 6 1 0 5 1 0 4 720 76% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 16 0 0 1 1894' 16 0 6 1 0 5 1 0 4 720 76% 1
2022/2023   20 1 0 2 1946' 15 5 4 1 0 4 3 9 8 452 80% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 20 1 0 2 1946' 15 5 4 1 0 4 3 9 8 452 80% 4
2021/2022   34 0 0 1 4079' 34 14 0 5 0 4 1 39 25 926 77% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 16 0 0 0 1649' 16 3 0 2 0 2 0 26 12 514 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 17 0 0 1 2256' 17 10 0 2 0 2 1 13 13 412 73% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 0 0 0 174' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   23 0 0 3 2153' 21 3 1 2 0 6 1 25 20 569 79% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 23 0 0 3 2153' 21 3 1 2 0 6 1 25 20 569 79% 0
2019/2020   24 0 0 3 2158' 22 2 1 5 0 1 0 42 14 588 80% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 24 0 0 3 2158' 22 2 1 5 0 1 0 42 14 588 80% 3
2018/2019   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   24 0 0 0 1990' 17 1 7 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 24 0 0 0 1990' 17 1 7 0 1 - - - - - - -
2016/2017   7 586' 6 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 7 586' 6 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2