Galatasaray Stambuł

Witamy w Galatasaray Stambuł (Turkey - Liga turecka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Galatasaray Stambuł logo Galatasaray Stambuł Staty

Forma drużyny:
D
L
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 12

    Gole

  • 2.00

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 59

    Meczów

  • 121

    Gole

  • 2.05

    na mecz

  • 37

    Wygrane

  • 7

    Remisy

  • 15

    Przegrane

  • 64.4%

    Over 2.5

  • 88.1%

    Over 1.5

  • 35.59%

    CS

  • 57.63%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Galatasaray Stambuł
Turcja - Liga turecka
12 cze
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 2
  •  
  • Duzyurtspor 4
    Artvin Horaspor 3
  •  
  • Bursa Niluferspor 0
    Yesil Bursa 1
  •  
  • Tarsus 2
    Karakopru Belediyespor 1
  •  
  • Muglaspor 1
    Aydinspor 0
  •  
  • Orhangazispor 1
    Altinova Belediyespor 0
  •  
  • Anadolu Uskudar 1908 2
    Catalcaspor 1
  •  
  • Bayrampasa 1
    Halide Edip Adivar Spor 0
  •  
  • Manisa Buyukşehir Belediyespor 0
    Bergama Belediyespor 2
  •  
  • Bucak Belediye Oguzhanspor 1
    Kemer Tekirovaspor 2
  •  
  • Darica Genclerbirligi 2
    Golcukspor 1
  •  
  • Tavsanli Linyitspor 0
    Kizilcabolukspor 2
  •  
  • Sultanbeyli Belediyespor 2
    Tepecikspor 1
  •  
  • Tekirdagspor 0
    Ergene Velimese Spor 2
  •  
  • Tire 1922 Spor 2
    Turgutluspor 0
  •  
  • Aksarayspor 0
    Kozan Belediyespor 1
  •  
  • Ankara Demirspor 2
    Ankara Adliyespor 2
  •  
  • Yeni Altindag Belediyespor 1
    Bartinspor 0
  •  
  • Yozgatspor 0
    Corum Belediyespor 2
  •  
  • Duzcespor 1
    Kocaelispor 0
  •  
  • Kayseri Erciyesspor 0
    Nevsehirspor Genclik 4
  •  
  • 12 Bingolspor 1
    24 Erzincanspor 1
  •  
  • Siirtspor 1
    Batman Petrolspor 2
  •  
  • Bayburt Genclikspor 1
    Pazarspor 2
  •  
  • Cizrespor 1
    Yuksekova Belediyespor 0
  •  
  • Osmaniyespor 2
    Erzin Belediyespor 3
  •  
  • Payas Belediyespor 1975 1
    Kirikhanspor 0
  •  
  • Ofspor 2
    Yomraspor 1
  •  
  • 1461 Trabzon 0
    Arsinspor 0
  •  
  • Sinopspor 1
    Erbaaspor 1
  •  
  • Edirnespor Genclik 3
    Dardanelspor 0
  •  
  • Elaziz Belediyespor 2
    Yeni Diyarbakirspor 5
  •  
  • Agri 1970 Spor 0
    Van Buyuksehir Belediyespor 1
  •  
  • Kars 36 Spor 1
    Mus Spor 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Rizespor 3
    Nevsehirspor Genclik 0
  •  
  • Afjet Afyonspor 2
    Ankaragucu 0
  •  
  • Sivasspor 3
    Bugsasspor 0
  •  
  • Eyupspor 2
    Sakaryaspor 1
  •  
  • Kizilcabolukspor 2
    Umraniyespor 1
  •  
  • 24 Erzincanspor 4
    Eskisehirspor 2
  •  
  • Bursaspor 4
    Tarsus 0
  •  
  • Fethiyespor 2
    Nazilli Belediyespor 0
  •  
  • Adana Demirspor 3
    Bayrampasa 0
  •  
  • Samsunspor 3
    Ankara Demirspor 3
  •  
  • Manisaspor 4
    Arsinspor 1
  •  
  • Gaziantepspor 0
    Tire 1922 Spor 3
  •  
  • Altinordu 1
    Sultanbeyli Belediyespor 0
  •  
  • Bucaspor 2
    Pendikspor 0
  •  
  • Altay 0
    Erzurum BB 0
  •  
  • Giresunspor 3
    Cizrespor 1
  •  
  • Bergama Belediyespor 0
    Sariyer 2
  •  
  • Kocaeli Birlik Spor 2
    Edirnespor Genclik 2
  •  
  • Yesil Bursa 3
    Karsiyaka 1
  •  
  • Tuzlaspor 1
    Zonguldak Komurspor 0
  •  
  • Kozan Belediyespor 1
    Adanaspor 3
  •  
  • Denizlispor 1
    Duzcespor 0
  •  
  • Sancaktepe Belediyespor 2
    Elazigspor 4
  •  
  • Erzin Belediyespor 1
    Karagumruk 2
  •  
  • Hacettepe Spor Kulubu 1
    Yeni Altindag Belediyespor 2
  •  
  • Hatayspor 1
    Ergene Velimese Spor 0
  •  
  • Kastamonuspor 1
    Ofspor 3
  •  
  • Keciorengucu 3
    Silivrispor 1
  •  
  • Batman Petrolspor 3
    Goztepe 1
  •  
  • Duzyurtspor 4
    Gumushanespor 4
  •  
  • Inegolspor 0
    Yeni Malatyaspor 2
  •  
  • Boluspor 3
    Sinopspor 0
  •  
  • Kemer Tekirovaspor 0
    Sivas Belediye Spor 1
  •  
  • Mersin 3
    Orhangazispor 5
  •  
  • Balikesirspor 1
    Kars 36 Spor 1
  •  
  • Van Buyuksehir Belediyespor 0
    Kayserispor 1
  •  
  • Bandirmaspor 0
    Corum Belediyespor 1
  •  
  • Bodrumspor 2
    Gaziantep BB 3
  •  
  • Menemen Belediyespor 4
    Darica Genclerbirligi 2
  •  
  • Muglaspor 1
    Etimesgut Belediyespor 1
  •  
  • Kirklarelispor 1
    Nigde Belediyespor 3
  •  
  • Payas Belediyespor 1975 1
    Amed Sportif 3
  •  
  • Yeni Diyarbakirspor 0
    Istanbulspor 1
  •  
  • Urfaspor 1
    Pazarspor 1
  •  
  • Anadolu Uskudar 1908 0
    Anadolu Selcukspor 1
  •  
  • Tokatspor 0
    Kahramanmaraspor 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Karabukspor 3
    Keciorengucu 1
  •  
  • Manisaspor 1
    Hatayspor 0
  •  
  • Giresunspor 2
    Menemen Belediyespor 1
  •  
  • Anadolu Selcukspor 0
    Boluspor 1
  •  
  • Yeni Altindag Belediyespor 0
    Bursaspor 0
  •  
  • Osmanlispor FK 5
    Karagumruk 0
  •  
  • Bucaspor 2
    Amed Sportif 1
  •  
  • Gaziantep BB 1
    Ankara Demirspor 2
  •  
  • Genclerbirligi 3
    Tuzlaspor 0
  •  
  • Batman Petrolspor 2
    Denizlispor 1
  •  
  • Eyupspor 4
    Gumushanespor 2
  •  
  • Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 6
    24 Erzincanspor 0
  •  
  • Fethiyespor 1
    Adanaspor 2
  •  
  • Alanyaspor 02
    Edirnespor Genclik 00
    24-10-2017 Alanyaspor
    0 - 0
    Edirnespor Genclik
    24-10-2017 Edirnespor Genclik
    0 - 2
    Alanyaspor
  •  
  • Altinordu 00
    Karsspor 01
    24-10-2017 Altinordu
    0 - 0
    Karsspor
    24-10-2017 Karsspor
    1 - 0
    Altinordu
  •  
  • Etimesgut Belediyespor 00
    Antalyaspor 01
    24-10-2017 Etimesgut Belediyespor
    0 - 0
    Antalyaspor
    24-10-2017 Antalyaspor
    1 - 0
    Etimesgut Belediyespor
  •  
  • Corum Belediyespor 00
    Trabzonspor 06
    24-10-2017 Corum Belediyespor
    0 - 0
    Trabzonspor
    25-10-2017 Trabzonspor
    6 - 0
    Corum Belediyespor
  •  
  • Elazigspor 00
    Sivas Belediye Spor 01
    24-10-2017 Elazigspor
    0 - 0
    Sivas Belediye Spor
    25-10-2017 Sivas Belediye Spor
    1 - 0
    Elazigspor
  •  
  • Erzurum BB 02
    Tire 1922 Spor 00
    24-10-2017 Erzurum BB
    0 - 0
    Tire 1922 Spor
    25-10-2017 Tire 1922 Spor
    0 - 2
    Erzurum BB
  •  
  • Istanbulspor 04
    Afjet Afyonspor 03
    24-10-2017 Istanbulspor
    0 - 0
    Afjet Afyonspor
    25-10-2017 Afjet Afyonspor
    3 - 4
    Istanbulspor
  •  
  • Kahramanmaraspor 1
    Rizespor 0
  •  
  • Yesil Bursa 01
    Kayserispor 02
    24-10-2017 Yesil Bursa
    0 - 0
    Kayserispor
    26-10-2017 Kayserispor
    2 - 1
    Yesil Bursa
  •  
  • Sivasspor 03
    Kizilcabolukspor 01
    24-10-2017 Sivasspor
    0 - 0
    Kizilcabolukspor
    25-10-2017 Kizilcabolukspor
    1 - 3
    Sivasspor
  •  
  • Ofspor 01
    Yeni Malatyaspor 03
    24-10-2017 Ofspor
    0 - 0
    Yeni Malatyaspor
    25-10-2017 Yeni Malatyaspor
    3 - 1
    Ofspor
  •  
  • Orhangazispor 00
    Urfaspor 00
    24-10-2017 Orhangazispor
    0 - 0
    Urfaspor
    25-10-2017 Urfaspor
    0 - 0
    Orhangazispor
  •  
  • Kasimpasa 5
    Nigde Belediyespor 1
  •  
  • Altinordu 00
    Kars 36 Spor 10
    24-10-2017 Altinordu
    0 - 1
    Kars 36 Spor
    24-10-2017 Kars 36 Spor
    0 - 0
    Altinordu
  •  
  • Sariyer 2
    Adana Demirspor 2
  •  
  • Round 5
  •  
  • Kayserispor 32
    Eyupspor 20
    30-11-2017 Kayserispor
    3 - 2
    Eyupspor
    14-12-2017 Eyupspor
    0 - 2
    Kayserispor
  •  
  • Erzurum BB 01
    Trabzonspor 45
    30-11-2017 Erzurum BB
    0 - 4
    Trabzonspor
    12-12-2017 Trabzonspor
    5 - 1
    Erzurum BB
  •  
  • Kahramanmaraspor 10
    Istanbul Basaksehir 31
    30-11-2017 Kahramanmaraspor
    1 - 3
    Istanbul Basaksehir
    14-12-2017 Istanbul Basaksehir
    1 - 0
    Kahramanmaraspor
  •  
  • Giresunspor 42
    Alanyaspor 22
    30-11-2017 Giresunspor
    4 - 2
    Alanyaspor
    13-12-2017 Alanyaspor
    2 - 2
    Giresunspor
  •  
  • Orhangazispor 03
    Antalyaspor 32
    30-11-2017 Orhangazispor
    0 - 3
    Antalyaspor
    12-12-2017 Antalyaspor
    2 - 3
    Orhangazispor
  •  
  • Fenerbahce 64
    Adana Demirspor 01
    29-11-2017 Fenerbahce
    6 - 0
    Adana Demirspor
    13-12-2017 Adana Demirspor
    1 - 4
    Fenerbahce
  •  
  • Adanaspor 00
    Bursaspor 22
    29-11-2017 Adanaspor
    0 - 2
    Bursaspor
    12-12-2017 Bursaspor
    2 - 0
    Adanaspor
  •  
  • Karabukspor 20
    Istanbulspor 11
    29-11-2017 Karabukspor
    2 - 1
    Istanbulspor
    14-12-2017 Istanbulspor
    1 - 0
    Karabukspor
  •  
  • Sivasspor 20
    Bucaspor 11
    29-11-2017 Sivasspor
    2 - 1
    Bucaspor
    13-12-2017 Bucaspor
    1 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Kasimpasa 11
    Boluspor 34
    29-11-2017 Kasimpasa
    1 - 3
    Boluspor
    12-12-2017 Boluspor
    4 - 1
    Kasimpasa
  •  
  • Batman Petrolspor 00
    Konyaspor 32
    29-11-2017 Batman Petrolspor
    0 - 3
    Konyaspor
    14-12-2017 Konyaspor
    2 - 0
    Batman Petrolspor
  •  
  • Galatasaray Stambuł 51
    Sivas Belediye Spor 12
    28-11-2017 Galatasaray Stambuł
    5 - 1
    Sivas Belediye Spor
    12-12-2017 Sivas Belediye Spor
    2 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Osmanlispor FK 31
    Yeni Malatyaspor 11
    28-11-2017 Osmanlispor FK
    3 - 1
    Yeni Malatyaspor
    13-12-2017 Yeni Malatyaspor
    1 - 1
    Osmanlispor FK
  •  
  • Ankara Demirspor 01
    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 31
    28-11-2017 Ankara Demirspor
    0 - 3
    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    13-12-2017 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    1 - 1
    Ankara Demirspor
  •  
  • Besiktas Stambuł 91
    Manisaspor 01
    28-11-2017 Besiktas Stambuł
    9 - 0
    Manisaspor
    12-12-2017 Manisaspor
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Kars 36 Spor 11
    Genclerbirligi 22
    28-11-2017 Kars 36 Spor
    1 - 2
    Genclerbirligi
    13-12-2017 Genclerbirligi
    2 - 1
    Kars 36 Spor
  •  
  • 1/8
  •  
  • Bucaspor 00
    Galatasaray Stambuł 33
    18-01-2018 Bucaspor
    0 - 3
    Galatasaray Stambuł
    26-12-2017 Galatasaray Stambuł
    3 - 0
    Bucaspor
  •  
  • Antalyaspor 01
    Kayserispor 23
    18-01-2018 Antalyaspor
    0 - 2
    Kayserispor
    27-12-2017 Kayserispor
    3 - 1
    Antalyaspor
  •  
  • Osmanlispor FK 21
    Besiktas Stambuł 14
    17-01-2018 Osmanlispor FK
    2 - 1
    Besiktas Stambuł
    28-12-2017 Besiktas Stambuł
    4 - 1
    Osmanlispor FK
  •  
  • Istanbul Basaksehir 21
    Giresunspor 13
    17-01-2018 Istanbul Basaksehir
    2 - 1
    Giresunspor
    27-12-2017 Giresunspor
    3 - 1
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 11
    Boluspor 02
    17-01-2018 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    1 - 0
    Boluspor
    28-12-2017 Boluspor
    2 - 1
    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
  •  
  • Istanbulspor 00
    Fenerbahce 12
    16-01-2018 Istanbulspor
    0 - 1
    Fenerbahce
    27-12-2017 Fenerbahce
    2 - 0
    Istanbulspor
  •  
  • Trabzonspor 10
    Konyaspor 11
    16-01-2018 Trabzonspor
    1 - 1
    Konyaspor
    27-12-2017 Konyaspor
    1 - 0
    Trabzonspor
  •  
  • Bursaspor 20
    Genclerbirligi 11
    16-01-2018 Bursaspor
    2 - 1
    Genclerbirligi
    26-12-2017 Genclerbirligi
    1 - 0
    Bursaspor
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Konyaspor 21
    Galatasaray Stambuł 24
    01-02-2018 Konyaspor
    2 - 2
    Galatasaray Stambuł
    08-02-2018 Galatasaray Stambuł
    4 - 1
    Konyaspor
  •  
  • Giresunspor 11
    Fenerbahce 22
    31-01-2018 Giresunspor
    1 - 2
    Fenerbahce
    07-02-2018 Fenerbahce
    2 - 1
    Giresunspor
  •  
  • Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 12
    Kayserispor 02
    31-01-2018 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    1 - 0
    Kayserispor
    07-02-2018 Kayserispor
    2 - 2
    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
  •  
  • Besiktas Stambuł 31
    Genclerbirligi 10
    30-01-2018 Besiktas Stambuł
    3 - 1
    Genclerbirligi
    06-02-2018 Genclerbirligi
    0 - 1
    Besiktas Stambuł
  •  
  • semifinal
  •  
  • Besiktas Stambuł 20
    Fenerbahce 23
    01-03-2018 Besiktas Stambuł
    2 - 2
    Fenerbahce
    03-05-2018 Fenerbahce
    3 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 12
    Galatasaray Stambuł 20
    27-02-2018 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    1 - 2
    Galatasaray Stambuł
    18-04-2018 Galatasaray Stambuł
    0 - 2
    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
  •  
  • final
  •  
  • Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 3
    Fenerbahce 2
  •  
  •  
  • Winner

    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 02
    Seinaejoen JK 00
    29-06-2017 KR Reykjavik
    0 - 0
    Seinaejoen JK
    06-07-2017 Seinaejoen JK
    0 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Stjarnan 00
    Shamrock Rovers 11
    29-06-2017 Stjarnan
    0 - 1
    Shamrock Rovers
    06-07-2017 Shamrock Rovers
    1 - 0
    Stjarnan
  •  
  • St Joseph's 00
    AEL Limassol 46
    29-06-2017 St Joseph's
    0 - 4
    AEL Limassol
    06-07-2017 AEL Limassol
    6 - 0
    St Joseph's
  •  
  • Videoton FC 23
    Balzan FC 03
    29-06-2017 Videoton FC
    2 - 0
    Balzan FC
    04-07-2017 Balzan FC
    3 - 3
    Videoton FC
  •  
  • Crusaders 30
    FK Liepaja 12
    29-06-2017 Crusaders
    3 - 1
    FK Liepaja
    06-07-2017 FK Liepaja
    2 - 0
    Crusaders
  •  
  • Rangers 10
    FC Progres Niedercorn 02
    29-06-2017 Rangers
    1 - 0
    FC Progres Niedercorn
    04-07-2017 FC Progres Niedercorn
    2 - 0
    Rangers
  •  
  • Valletta 21
    Folgore 00
    29-06-2017 Valletta
    2 - 0
    Folgore
    06-07-2017 Folgore
    0 - 1
    Valletta
  •  
  • Lech Poznań 43
    Pelister 00
    29-06-2017 Lech Poznań
    4 - 0
    Pelister
    06-07-2017 Pelister
    0 - 3
    Lech Poznań
  •  
  • St.Johnstone 10
    Traku FK 21
    29-06-2017 St.Johnstone
    1 - 2
    Traku FK
    06-07-2017 Traku FK
    1 - 0
    St.Johnstone
  •  
  • Zeljeznicar 12
    Zeta 02
    29-06-2017 Zeljeznicar
    1 - 0
    Zeta
    06-07-2017 Zeta
    2 - 2
    Zeljeznicar
  •  
  • NK Domżale 23
    Flora Tallinn 02
    29-06-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Flora Tallinn
    06-07-2017 Flora Tallinn
    2 - 3
    NK Domżale
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 33
    Floriana 03
    29-06-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 0
    Floriana
    06-07-2017 Floriana
    3 - 3
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Mladost Podgorica 13
    Gandzasar 00
    29-06-2017 Mladost Podgorica
    1 - 0
    Gandzasar
    06-07-2017 Gandzasar
    0 - 3
    Mladost Podgorica
  •  
  • Mladost Lucani 00
    Keshla 32
    29-06-2017 Mladost Lucani
    0 - 3
    Keshla
    06-07-2017 Keshla
    2 - 0
    Mladost Lucani
  •  
  • Siroki Brijeg 20
    Ordabasy Szymkent 00
    29-06-2017 Siroki Brijeg
    2 - 0
    Ordabasy Szymkent
    06-07-2017 Ordabasy Szymkent
    0 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Tre Penne Galazzano 00
    Rabotnicki Skopje 16
    29-06-2017 Tre Penne Galazzano
    0 - 1
    Rabotnicki Skopje
    06-07-2017 Rabotnicki Skopje
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
  •  
  • Klaksvik 00
    AIK Sztokholm 05
    29-06-2017 Klaksvik
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    06-07-2017 AIK Sztokholm
    5 - 0
    Klaksvik
  •  
  • Bala Town 10
    FC Vaduz 23
    29-06-2017 Bala Town
    1 - 2
    FC Vaduz
    06-07-2017 FC Vaduz
    3 - 0
    Bala Town
  •  
  • Connah's Quay 10
    HJK Helsinki 03
    29-06-2017 Connah's Quay
    1 - 0
    HJK Helsinki
    06-07-2017 HJK Helsinki
    3 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • FC Midtjylland 64
    Derry City 11
    29-06-2017 FC Midtjylland
    6 - 1
    Derry City
    06-07-2017 Derry City
    1 - 4
    FC Midtjylland
  •  
  • IFK Norrkoeping 51
    FC Prishtina 00
    29-06-2017 IFK Norrkoeping
    5 - 0
    FC Prishtina
    06-07-2017 FC Prishtina
    0 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 23
    KF Tirana 00
    29-06-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    KF Tirana
    06-07-2017 KF Tirana
    0 - 3
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Vojvodina 20
    Rużomberk 12
    29-06-2017 Vojvodina
    2 - 1
    Rużomberk
    06-07-2017 Rużomberk
    2 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Skenderbeu 15
    Sant Julia 00
    29-06-2017 Skenderbeu
    1 - 0
    Sant Julia
    06-07-2017 Sant Julia
    0 - 5
    Skenderbeu
  •  
  • CS Fola Esch 21
    Milsami Orgiejów 11
    29-06-2017 CS Fola Esch
    2 - 1
    Milsami Orgiejów
    06-07-2017 Milsami Orgiejów
    1 - 1
    CS Fola Esch
  •  
  • AEK Larnaca 51
    Lincoln Red Imps FC 01
    29-06-2017 AEK Larnaca
    5 - 0
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2017 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • Odds Ballklubb 32
    Ballymena United 00
    29-06-2017 Odds Ballklubb
    3 - 0
    Ballymena United
    06-07-2017 Ballymena United
    0 - 2
    Odds Ballklubb
  •  
  • FK Haugesund 70
    Coleraine 00
    29-06-2017 FK Haugesund
    7 - 0
    Coleraine
    06-07-2017 Coleraine
    0 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • Zira 22
    Differdange 03 01
    29-06-2017 Zira
    2 - 0
    Differdange 03
    06-07-2017 Differdange 03
    1 - 2
    Zira
  •  
  • FC Zaria 21
    FK Sarajevo 12
    29-06-2017 FC Zaria
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-07-2017 FK Sarajevo
    2 - 1
    FC Zaria
  •  
  • Lewski Sofia 30
    Sutjeska 10
    29-06-2017 Lewski Sofia
    3 - 1
    Sutjeska
    06-07-2017 Sutjeska
    0 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Osijek 24
    29-06-2017 UE Santa Coloma
    0 - 2
    Osijek
    06-07-2017 Osijek
    4 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Beitar Jerozolima 43
    Vasas Budapeszt 30
    29-06-2017 Beitar Jerozolima
    4 - 3
    Vasas Budapeszt
    06-07-2017 Vasas Budapeszt
    0 - 3
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Ferencvaros 21
    FK Jelgava 00
    29-06-2017 Ferencvaros
    2 - 0
    FK Jelgava
    06-07-2017 FK Jelgava
    0 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Nomme JK Kalju 22
    B36 Torshavn 11
    29-06-2017 Nomme JK Kalju
    2 - 1
    B36 Torshavn
    06-07-2017 B36 Torshavn
    1 - 2
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Lyngby 13
    Bangor City 00
    29-06-2017 Lyngby
    1 - 0
    Bangor City
    06-07-2017 Bangor City
    0 - 3
    Lyngby
  •  
  • Czichura 01
    Altach 11
    29-06-2017 Czichura
    0 - 1
    Altach
    06-07-2017 Altach
    1 - 1
    Czichura
  •  
  • Shkendija Tetowo 34
    Dacia Kiszyniów 00
    29-06-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Dacia Kiszyniów
    06-07-2017 Dacia Kiszyniów
    0 - 4
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Dinamo Batumi 00
    Jagiellonia Białystok 14
    29-06-2017 Dinamo Batumi
    0 - 1
    Jagiellonia Białystok
    06-07-2017 Jagiellonia Białystok
    4 - 0
    Dinamo Batumi
  •  
  • VPS 11
    Olimpija Lublana 00
    29-06-2017 VPS
    1 - 0
    Olimpija Lublana
    06-07-2017 Olimpija Lublana
    0 - 1
    VPS
  •  
  • Szachcior Soligorsk 01
    Suduva 02
    29-06-2017 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Suduva
    06-07-2017 Suduva
    2 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Levadia Maardu 02
    Cork City 24
    29-06-2017 Levadia Maardu
    0 - 2
    Cork City
    06-07-2017 Cork City
    4 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • Dynamo Mińsk 22
    NSI Runavik 10
    29-06-2017 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    NSI Runavik
    06-07-2017 NSI Runavik
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • AS Trenczyn 53
    Torpedo Kutaisi 10
    29-06-2017 AS Trenczyn
    5 - 1
    Torpedo Kutaisi
    06-07-2017 Torpedo Kutaisi
    0 - 3
    AS Trenczyn
  •  
  • Partizani 10
    Botew Płowdiw 31
    29-06-2017 Partizani
    1 - 3
    Botew Płowdiw
    06-07-2017 Botew Płowdiw
    1 - 0
    Partizani
  •  
  • Pjunik 10
    Slovan Bratysława 45
    29-06-2017 Pjunik
    1 - 4
    Slovan Bratysława
    06-07-2017 Slovan Bratysława
    5 - 0
    Pjunik
  •  
  • Ventspils 00
    Valur 01
    29-06-2017 Ventspils
    0 - 0
    Valur
    06-07-2017 Valur
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • Kajrat Ałmaty 62
    Atlantas Kłajpeda 01
    29-06-2017 Kajrat Ałmaty
    6 - 0
    Atlantas Kłajpeda
    06-07-2017 Atlantas Kłajpeda
    1 - 2
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 12
    Dunav Ruse 00
    29-06-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 0
    Dunav Ruse
    06-07-2017 Dunav Ruse
    0 - 2
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Szirak 02
    Gorica 22
    29-06-2017 Szirak
    0 - 2
    Gorica
    06-07-2017 Gorica
    2 - 2
    Szirak
  •  
  • Round 2
  •  
  • Valur 12
    NK Domżale 23
    13-07-2017 Valur
    1 - 2
    NK Domżale
    20-07-2017 NK Domżale
    3 - 2
    Valur
  •  
  • Ferencvaros 21
    FC Midtjylland 43
    13-07-2017 Ferencvaros
    2 - 4
    FC Midtjylland
    20-07-2017 FC Midtjylland
    3 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Panionios 23
    Gorica 02
    13-07-2017 Panionios
    2 - 0
    Gorica
    20-07-2017 Gorica
    2 - 3
    Panionios
  •  
  • Shamrock Rovers 20
    Mlada Boleslav 32
    13-07-2017 Shamrock Rovers
    2 - 3
    Mlada Boleslav
    20-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 0
    Shamrock Rovers
  •  
  • Aberdeen 12
    Siroki Brijeg 10
    13-07-2017 Aberdeen
    1 - 1
    Siroki Brijeg
    20-07-2017 Siroki Brijeg
    0 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Cork City 00
    AEK Larnaca 11
    13-07-2017 Cork City
    0 - 1
    AEK Larnaca
    20-07-2017 AEK Larnaca
    1 - 0
    Cork City
  •  
  • Zeljeznicar 00
    AIK Sztokholm 02
    13-07-2017 Zeljeznicar
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    20-07-2017 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • Osijek 21
    FC Luzern 02
    13-07-2017 Osijek
    2 - 0
    FC Luzern
    20-07-2017 FC Luzern
    2 - 1
    Osijek
  •  
  • AS Trenczyn 10
    Bnei Yehuda Tel Awiw 12
    13-07-2017 AS Trenczyn
    1 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    20-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Hajduk Split 12
    Lewski Sofia 01
    13-07-2017 Hajduk Split
    1 - 0
    Lewski Sofia
    20-07-2017 Lewski Sofia
    1 - 2
    Hajduk Split
  •  
  • Sturm Graz 03
    Mladost Podgorica 10
    13-07-2017 Sturm Graz
    0 - 1
    Mladost Podgorica
    20-07-2017 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Sturm Graz
  •  
  • Slovan Bratysława 01
    Lyngby 12
    13-07-2017 Slovan Bratysława
    0 - 1
    Lyngby
    20-07-2017 Lyngby
    2 - 1
    Slovan Bratysława
  •  
  • Beitar Jerozolima 10
    Botew Płowdiw 14
    13-07-2017 Beitar Jerozolima
    1 - 1
    Botew Płowdiw
    20-07-2017 Botew Płowdiw
    4 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
  • IFK Norrkoeping 21
    Traku FK 12
    13-07-2017 IFK Norrkoeping
    2 - 1
    Traku FK
    20-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • FC Progres Niedercorn 01
    AEL Limassol 12
    13-07-2017 FC Progres Niedercorn
    0 - 1
    AEL Limassol
    20-07-2017 AEL Limassol
    2 - 1
    FC Progres Niedercorn
  •  
  • Astra Giurgiu 30
    Zira 10
    13-07-2017 Astra Giurgiu
    3 - 1
    Zira
    20-07-2017 Zira
    0 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Valletta 01
    FC Utrecht 03
    13-07-2017 Valletta
    0 - 0
    FC Utrecht
    20-07-2017 FC Utrecht
    3 - 1
    Valletta
  •  
  • Apollon Limassol 32
    FC Zaria 01
    13-07-2017 Apollon Limassol
    3 - 0
    FC Zaria
    20-07-2017 FC Zaria
    1 - 2
    Apollon Limassol
  •  
  • FC Vaduz 00
    Odds Ballklubb 11
    13-07-2017 FC Vaduz
    0 - 1
    Odds Ballklubb
    20-07-2017 Odds Ballklubb
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • FK Haugesund 30
    Lech Poznań 22
    13-07-2017 FK Haugesund
    3 - 2
    Lech Poznań
    20-07-2017 Lech Poznań
    2 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • FK Gabala 12
    Jagiellonia Białystok 10
    13-07-2017 FK Gabala
    1 - 1
    Jagiellonia Białystok
    20-07-2017 Jagiellonia Białystok
    0 - 2
    FK Gabala
  •  
  • Oestersunds FK 21
    Galatasaray Stambuł 01
    13-07-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    Galatasaray Stambuł
    20-07-2017 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Liepaja 01
    Suduva 20
    13-07-2017 FK Liepaja
    0 - 2
    Suduva
    20-07-2017 Suduva
    0 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • Altach 13
    Dinamo Brest 10
    13-07-2017 Altach
    1 - 1
    Dinamo Brest
    20-07-2017 Dinamo Brest
    0 - 3
    Altach
  •  
  • Broendby IF 21
    VPS 02
    13-07-2017 Broendby IF
    2 - 0
    VPS
    20-07-2017 VPS
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Nomme JK Kalju 01
    Videoton FC 31
    13-07-2017 Nomme JK Kalju
    0 - 3
    Videoton FC
    20-07-2017 Videoton FC
    1 - 1
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Rużomberk 02
    Brann 10
    13-07-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Brann
    20-07-2017 Brann
    0 - 2
    Rużomberk
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Dynamo Mińsk 13
    13-07-2017 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    20-07-2017 Dynamo Mińsk
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Shkendija Tetowo 31
    HJK Helsinki 11
    13-07-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 1
    HJK Helsinki
    20-07-2017 HJK Helsinki
    1 - 1
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 32
    KR Reykjavik 10
    13-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    KR Reykjavik
    20-07-2017 KR Reykjavik
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Kajrat Ałmaty 10
    Skenderbeu 12
    13-07-2017 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Skenderbeu
    20-07-2017 Skenderbeu
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 10
    Crvena Zvezda Belgrad 12
    13-07-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    20-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Keshla 11
    CS Fola Esch 04
    12-07-2017 Keshla
    1 - 0
    CS Fola Esch
    20-07-2017 CS Fola Esch
    4 - 1
    Keshla
  •  
  • Round 3
  •  
  • Austria Wiedeń 02
    AEL Limassol 01
    27-07-2017 Austria Wiedeń
    0 - 0
    AEL Limassol
    02-08-2017 AEL Limassol
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Freiburg 10
    NK Domżale 02
    27-07-2017 Freiburg
    1 - 0
    NK Domżale
    03-08-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Freiburg
  •  
  • Everton 11
    Rużomberk 00
    27-07-2017 Everton
    1 - 0
    Rużomberk
    03-08-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Everton
  •  
  • Aberdeen 20
    Apollon Limassol 12
    27-07-2017 Aberdeen
    2 - 1
    Apollon Limassol
    03-08-2017 Apollon Limassol
    2 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 20
    Odds Ballklubb 10
    27-07-2017 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Odds Ballklubb
    03-08-2017 Odds Ballklubb
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Olympique Marsylia 40
    Oostende 20
    27-07-2017 Olympique Marsylia
    4 - 2
    Oostende
    03-08-2017 Oostende
    0 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Gent 11
    Altach 13
    27-07-2017 Gent
    1 - 1
    Altach
    03-08-2017 Altach
    3 - 1
    Gent
  •  
  • Bordeaux 20
    Videoton FC 11
    27-07-2017 Bordeaux
    2 - 1
    Videoton FC
    03-08-2017 Videoton FC
    1 - 0
    Bordeaux
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 21
    Sparta Praga 00
    27-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Sparta Praga
    03-08-2017 Sparta Praga
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Panathinaikos Ateny 12
    FK Gabala 01
    27-07-2017 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    FK Gabala
    03-08-2017 FK Gabala
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • CS Universitatea Craiova 00
    AC Milan 12
    27-07-2017 CS Universitatea Craiova
    0 - 1
    AC Milan
    03-08-2017 AC Milan
    2 - 0
    CS Universitatea Craiova
  •  
  • Arka Gdynia 31
    FC Midtjylland 22
    27-07-2017 Arka Gdynia
    3 - 2
    FC Midtjylland
    03-08-2017 FC Midtjylland
    2 - 1
    Arka Gdynia
  •  
  • Broendby IF 00
    Hajduk Split 02
    27-07-2017 Broendby IF
    0 - 0
    Hajduk Split
    03-08-2017 Hajduk Split
    2 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Astra Giurgiu 00
    FC Olexandria 01
    27-07-2017 Astra Giurgiu
    0 - 0
    FC Olexandria
    03-08-2017 FC Olexandria
    1 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Dinamo Bukareszt 10
    Athletic Bilbao 13
    27-07-2017 Dinamo Bukareszt
    1 - 1
    Athletic Bilbao
    03-08-2017 Athletic Bilbao
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 01
    Zenit St Petersburg 20
    27-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    03-08-2017 Zenit St Petersburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Botew Płowdiw 00
    Maritimo 02
    27-07-2017 Botew Płowdiw
    0 - 0
    Maritimo
    03-08-2017 Maritimo
    2 - 0
    Botew Płowdiw
  •  
  • AEK Larnaca 21
    Dynamo Mińsk 01
    27-07-2017 AEK Larnaca
    2 - 0
    Dynamo Mińsk
    03-08-2017 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Braga 12
    27-07-2017 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Braga
    03-08-2017 Braga
    2 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Oestersunds FK 12
    CS Fola Esch 01
    27-07-2017 Oestersunds FK
    1 - 0
    CS Fola Esch
    03-08-2017 CS Fola Esch
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Krasnodar 23
    Lyngby 11
    27-07-2017 FK Krasnodar
    2 - 1
    Lyngby
    03-08-2017 Lyngby
    1 - 3
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 02
    Lech Poznań 02
    27-07-2017 FC Utrecht
    0 - 0
    Lech Poznań
    03-08-2017 Lech Poznań
    2 - 2
    FC Utrecht
  •  
  • Sturm Graz 11
    Fenerbahce 21
    27-07-2017 Sturm Graz
    1 - 2
    Fenerbahce
    03-08-2017 Fenerbahce
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • PSV Eindhoven 00
    Osijek 11
    27-07-2017 PSV Eindhoven
    0 - 1
    Osijek
    03-08-2017 Osijek
    1 - 0
    PSV Eindhoven
  •  
  • Suduva 31
    Sion 01
    27-07-2017 Suduva
    3 - 0
    Sion
    02-08-2017 Sion
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 11
    Panionios 00
    27-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Panionios
    03-08-2017 Panionios
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Traku FK 20
    Shkendija Tetowo 13
    27-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    Shkendija Tetowo
    03-08-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Traku FK
  •  
  • Olimpik Donetsk 10
    PAOK Saloniki 12
    27-07-2017 Olimpik Donetsk
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2017 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Olimpik Donetsk
  •  
  • Mlada Boleslav 21
    Skenderbeu 12
    27-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 1
    Skenderbeu
    03-08-2017 Skenderbeu
    2 - 1
    Mlada Boleslav
  •  
  • final
  •  
  • Maritimo 01
    Dynamo Kijów 03
    17-08-2017 Maritimo
    0 - 0
    Dynamo Kijów
    24-08-2017 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Maritimo
  •  
  • Everton 21
    Hajduk Split 01
    17-08-2017 Everton
    2 - 0
    Hajduk Split
    24-08-2017 Hajduk Split
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Partizan Belgrad 04
    Videoton FC 00
    17-08-2017 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Videoton FC
    24-08-2017 Videoton FC
    0 - 4
    Partizan Belgrad
  •  
  • AC Milan 61
    Shkendija Tetowo 00
    17-08-2017 AC Milan
    6 - 0
    Shkendija Tetowo
    24-08-2017 Shkendija Tetowo
    0 - 1
    AC Milan
  •  
  • Club Brugge 00
    AEK Ateny 03
    17-08-2017 Club Brugge
    0 - 0
    AEK Ateny
    24-08-2017 AEK Ateny
    3 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Ajax Amsterdam 02
    Rosenborg Trondheim 13
    17-08-2017 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Rosenborg Trondheim
    24-08-2017 Rosenborg Trondheim
    3 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Osijek 11
    Austria Wiedeń 20
    17-08-2017 Osijek
    1 - 2
    Austria Wiedeń
    24-08-2017 Austria Wiedeń
    0 - 1
    Osijek
  •  
  • NK Domżale 10
    Olympique Marsylia 13
    17-08-2017 NK Domżale
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    24-08-2017 Olympique Marsylia
    3 - 0
    NK Domżale
  •  
  • Legia Warszawa 10
    Sheriff Tyraspol 10
    17-08-2017 Legia Warszawa
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
    24-08-2017 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • FC Viitorul Constanta 10
    Red Bull Salzburg 34
    17-08-2017 FC Viitorul Constanta
    1 - 3
    Red Bull Salzburg
    24-08-2017 Red Bull Salzburg
    4 - 0
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • Altach 02
    Maccabi Tel Awiw 12
    17-08-2017 Altach
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    24-08-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    Altach
  •  
  • Panathinaikos Ateny 20
    Athletic Bilbao 31
    17-08-2017 Panathinaikos Ateny
    2 - 3
    Athletic Bilbao
    24-08-2017 Athletic Bilbao
    1 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Łudogorec Razgrad 20
    Suduva 00
    17-08-2017 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Suduva
    24-08-2017 Suduva
    0 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Viktoria Pilzno 30
    AEK Larnaca 10
    17-08-2017 Viktoria Pilzno
    3 - 1
    AEK Larnaca
    24-08-2017 AEK Larnaca
    0 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • FK Vardar Skopje 22
    Fenerbahce 01
    17-08-2017 FK Vardar Skopje
    2 - 0
    Fenerbahce
    24-08-2017 Fenerbahce
    1 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • PAOK Saloniki 30
    Oestersunds FK 12
    17-08-2017 PAOK Saloniki
    3 - 1
    Oestersunds FK
    24-08-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • FH Hafnarfjordur 12
    Braga 23
    17-08-2017 FH Hafnarfjordur
    1 - 2
    Braga
    24-08-2017 Braga
    3 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Apollon Limassol 31
    FC Midtjylland 21
    17-08-2017 Apollon Limassol
    3 - 2
    FC Midtjylland
    24-08-2017 FC Midtjylland
    1 - 1
    Apollon Limassol
  •  
  • BATE Borysów 12
    FC Olexandria 11
    17-08-2017 BATE Borysów
    1 - 1
    FC Olexandria
    24-08-2017 FC Olexandria
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 10
    Skenderbeu 10
    17-08-2017 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Skenderbeu
    24-08-2017 Skenderbeu
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • FK Krasnodar 31
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    17-08-2017 FK Krasnodar
    3 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    24-08-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 10
    Zenit St Petersburg 02
    16-08-2017 FC Utrecht
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    24-08-2017 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Utrecht
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • Galatasaray Stambuł 1
    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 1
  •  
  •  
  • Winner

    Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Galatasaray Stambuł Galatasaray Stambuł 34 75 24 3 7 75 33 42
W
W
W
W
W
2 Fenerbahce Fenerbahce 34 72 21 9 4 78 36 42
W
W
W
W
W
3 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 34 72 22 6 6 62 34 28
W
W
D
W
W
4 Besiktas Stambuł Besiktas Stambuł 34 71 21 8 5 69 30 39
W
W
W
L
W
5 Trabzonspor Trabzonspor 34 55 15 10 9 63 51 12
W
W
L
W
L
6 Goztepe Goztepe 34 49 13 10 11 49 50 -1
L
D
D
W
D
7 Sivasspor Sivasspor 34 49 14 7 13 45 53 -8
L
D
D
W
W
8 Kasimpasa Kasimpasa 34 46 13 7 14 57 58 -1
L
W
W
L
L
9 Kayserispor Kayserispor 34 44 12 8 14 44 55 -11
L
L
L
L
L
10 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 34 43 11 10 13 38 45 -7
W
L
D
D
L
11 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 34 42 11 9 14 44 53 -9
W
W
L
D
D
12 Alanyaspor Alanyaspor 34 40 11 7 16 55 59 -4
W
D
D
W
L
13 Bursaspor Bursaspor 34 39 11 6 17 43 48 -5
L
L
L
W
W
14 Antalyaspor Antalyaspor 34 38 10 8 16 40 59 -19
L
L
W
L
L
15 Konyaspor Konyaspor 34 36 9 9 16 38 42 -4
L
D
W
L
W
16 Osmanlispor FK Osmanlispor FK 34 33 8 9 17 49 60 -11
L
L
D
L
W
17 Genclerbirligi Genclerbirligi 34 33 8 9 17 37 54 -17
W
L
L
L
L
18 Karabukspor Karabukspor 34 12 3 3 28 20 86 -66
L
L
L
L
L

Galatasaray Stambuł Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy Galatasaray Stambuł
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Bafetimbi Gomis Gomis
33
0.8
2 Garry Mendes Rodrigues Rodrigues
12
0.4
3 Sinan Gumus Gumus
10
0.6
4 Sofiane Feghouli Feghouli
8
0.3
5 Eren Derdiyok Derdiyok
7
0.7
6 Maicon Maicon
7
0.4
7 Yasin Oztekin Oztekin
6
0.4
8 Tolga Cigerci Cigerci
6
0.4
9 Younes Belhanda Belhanda
4
0.1
10 Serdar Aziz Aziz
3
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 121 na mecz: 2.05
Straconych bramek 65 na mecz: 1.10
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 34
57.63%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 21
35.59%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.15
Wygranych meczów do zera (WTN) 19
32.20%
Przegranych meczów do zera (LTN) 4
6.78%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 22
37.29%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 12
20.34%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Galatasaray Stambuł wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 13 13 7 4
Przegranych 9 4 1 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 7
25.9%
2-1 3
11.1%
3-0 3
11.1%
3-2 2
7.4%
1-1 2
7.4%
4-1 2
7.4%
5-1 2
7.4%
5-0 1
3.7%
0-0 1
3.7%
0-2 1
3.7%
4-2 1
3.7%
1-2 1
3.7%
3-1 1
3.7%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics