FC Kopenhaga

Witamy w FC Kopenhaga (Denmark - Liga duńska Superligaen) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

FC Kopenhaga logo FC Kopenhaga Staty

Forma drużyny:
L
W
L
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 12

    Gole

  • 2.00

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 72

    Meczów

  • 133

    Gole

  • 1.85

    na mecz

  • 41

    Wygrane

  • 10

    Remisy

  • 21

    Przegrane

  • 48.6%

    Over 2.5

  • 80.6%

    Over 1.5

  • 43.06%

    CS

  • 38.89%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz FC Kopenhaga
Dania - Liga duńska Superligaen
jutro 16:00
Nierozpoczęty
Dania - Liga duńska Superligaen
10 lut
Nierozpoczęty
Dania - Liga duńska Superligaen
17 lut
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • IF Foeroyar 0
    AB 3
  •  
  • Taarnby FF 2
    AB Taarnby 0
  •  
  • Darum 0
    Aabenraa 3
  •  
  • HA85 1
    AC Horsens 7
  •  
  • AIK 65 Stroeby 5
    Frem Sakskoebing 1
  •  
  • Assens 4
    Fjordager 3
  •  
  • Husum 1
    Avarta 11
  •  
  • Greve 2
    B 93 1
  •  
  • B73,Slagelse 1
    Rishoej 3
  •  
  • Bruunshaab 1
    Lindholm 5
  •  
  • Christiansbjerg IF 0
    FC Djursland 1
  •  
  • Doellefjelde-Musse 1
    FC Vestsjaelland 4
  •  
  • FC Campus 0
    Vejen 1
  •  
  • Svendborg 1
    Fredericia 6
  •  
  • Hadsund 3
    Hobro 4
  •  
  • Tommerup BK 0
    Kolding FC 6
  •  
  • Vanloese 0
    Lyngby 1
  •  
  • Ringkoebing 1
    Odder IGF 2
  •  
  • Soelleroed-Vedbaek 3
    Oelstykke 0
  •  
  • Valby BK 2
    Sveboelle 4
  •  
  • Tved 5
    Vinding SF 3
  •  
  • Glostrup-Albertslund 0
    Frem 1
  •  
  • LFA 2
    Naestved 1
  •  
  • B 1908 0
    FC Roskilde 0
  •  
  • Ballerup-Skovlunde 1
    HIK 2
  •  
  • FB 3
    Virum-Sorgenfri 2
  •  
  • Gladsaxe Hero 0
    Skjold 2
  •  
  • Hirtshals 0
    Viborg 3
  •  
  • Viby IF 1
    Holstebro 3
  •  
  • Stenloese BK 3
    Hvidovre 2
  •  
  • Naesby 0
    Vejle Boldklub 2
  •  
  • Ringsted 3
    Nakskov 2
  •  
  • Nors 0
    Thisted 7
  •  
  • SGI 2
    Otterup 3
  •  
  • Vendsyssel FF 3
    Skive 2
  •  
  • Aalb.Chang 1
    Taars/Ugilt 0
  •  
  • Bjerringbro IF 0
    Aarhus Fremad 6
  •  
  • FA 2000 0
    Alleroed FK 2
  •  
  • B 1973, Herlev 1
    Broenshoej 5
  •  
  • VSK Aarhus 0
    Brabrand 2
  •  
  • Tuse IF 3
    FC Lejre 4
  •  
  • NUBI 1
    Jammerbugt FC 2
  •  
  • Marienlyst 1
    Varde 1
  •  
  • Oesterbro 0
    Vaerloese BK 3
  •  
  • Marstal/Rise 3
    Stensballe 0
  •  
  • Ledoeje-Smoerum Fodbold 0
    Avedoere 1
  •  
  • NB Bornholm 0
    FC Helsingoer 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Otterup 0
    Randers FC 5
  •  
  • FC Lejre 1
    HIK 4
  •  
  • FC Fyn 1
    AaB 3
  •  
  • AC Horsens 0
    Vejle Boldklub 1
  •  
  • Frem 0
    HB Koege 3
  •  
  • Holstebro 3
    Thisted 5
  •  
  • LFA 1
    Lyngby 2
  •  
  • Vendsyssel FF 0
    Silkeborg 2
  •  
  • Aabenraa 0
    Brabrand 2
  •  
  • Aalb.Chang 1
    Marstal/Rise 3
  •  
  • FC Djursland 3
    Aarhus Fremad 3
  •  
  • Soelleroed-Vedbaek 0
    AB 3
  •  
  • Viborg 1
    AGF 0
  •  
  • AIK 65 Stroeby 3
    Avedoere 2
  •  
  • Sveboelle 1
    Alleroed FK 2
  •  
  • Assens 1
    Fredericia 5
  •  
  • Taarnby FF 1
    Avarta 0
  •  
  • B 1908 1
    Broenshoej 3
  •  
  • FC Vestsjaelland 1
    Esbjerg fB 2
  •  
  • Vaerloese BK 1
    FB 3
  •  
  • FC Helsingoer 3
    Skjold 1
  •  
  • Ringsted 0
    FC Nordsjaelland 9
  •  
  • Greve 3
    SoenderjyskE 4
  •  
  • Hobro 2
    Kolding FC 1
  •  
  • Lindholm 1
    Jammerbugt FC 5
  •  
  • Tved 1
    Odder IGF 0
  •  
  • Rishoej 2
    Stenloese BK 0
  •  
  • Vejen 2
    Varde 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Lyngby 1
    Esbjerg fB 2
  •  
  • Thisted 0
    AaB 3
  •  
  • AB 1
    FC Nordsjaelland 4
  •  
  • Fredericia 3
    Odense 5
  •  
  • HIK 2
    SoenderjyskE 4
  •  
  • FC Helsingoer 1
    FC Kopenhaga 2
  •  
  • Aarhus Fremad 0
    Brabrand 0
  •  
  • AIK 65 Stroeby 5
    Taarnby FF 4
  •  
  • Alleroed FK 0
    Hobro 2
  •  
  • FB 0
    Vejle Boldklub 4
  •  
  • Tved 0
    HB Koege 2
  •  
  • Marstal/Rise 1
    Silkeborg 3
  •  
  • Vejen 0
    Randers FC 9
  •  
  • Rishoej 0
    Viborg 4
  •  
  • Jammerbugt FC 0
    Broendby IF 2
  •  
  • Broenshoej 1
    FC Midtjylland 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Hobro 2
    AaB 1
  •  
  • SoenderjyskE 5
    FC Kopenhaga 0
  •  
  • Esbjerg fB 0
    FC Midtjylland 5
  •  
  • Viborg 1
    Silkeborg 3
  •  
  • Vejle Boldklub 1
    Broendby IF 0
  •  
  • Randers FC 1
    Odense 2
  •  
  • AIK 65 Stroeby 1
    FC Nordsjaelland 5
  •  
  • Brabrand 0
    HB Koege 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Hobro 1
    FC Midtjylland 2
  •  
  • Vejle Boldklub 2
    SoenderjyskE 1
  •  
  • Silkeborg 1
    FC Nordsjaelland 3
  •  
  • HB Koege 1
    Odense 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • FC Nordsjaelland 22
    Vejle Boldklub 00
    22-04-2010 FC Nordsjaelland
    2 - 0
    Vejle Boldklub
    28-04-2010 Vejle Boldklub
    0 - 2
    FC Nordsjaelland
  •  
  • FC Midtjylland 22
    Odense 02
    21-04-2010 FC Midtjylland
    2 - 0
    Odense
    29-04-2010 Odense
    2 - 2
    FC Midtjylland
  •  
  • final
  •  
  • FC Nordsjaelland 2
    FC Midtjylland 0
  •  
  •  
  • Winner

    FC Nordsjaelland
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Tre Fiori 11
    Sant Julia 11
    01-07-2009 Tre Fiori
    1 - 1
    Sant Julia
    07-07-2009 Sant Julia
    1 - 1
    Tre Fiori
  •  
  • Hibernians 00
    Mogren 24
    30-06-2009 Hibernians
    0 - 2
    Mogren
    08-07-2009 Mogren
    4 - 0
    Hibernians
  •  
  • Round 2
  •  
  • FH Hafnarfjordur 00
    Aktobe 42
    15-07-2009 FH Hafnarfjordur
    0 - 4
    Aktobe
    22-07-2009 Aktobe
    2 - 0
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Red Bull Salzburg 11
    Bohemian FC 10
    15-07-2009 Red Bull Salzburg
    1 - 1
    Bohemian FC
    22-07-2009 Bohemian FC
    0 - 1
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Wisła Kraków 10
    Levadia Maardu 11
    15-07-2009 Wisła Kraków
    1 - 1
    Levadia Maardu
    22-07-2009 Levadia Maardu
    1 - 0
    Wisła Kraków
  •  
  • Zrinjski Mostar 10
    Slovan Bratysława 04
    15-07-2009 Zrinjski Mostar
    1 - 0
    Slovan Bratysława
    21-07-2009 Slovan Bratysława
    4 - 0
    Zrinjski Mostar
  •  
  • FC Kopenhaga 66
    Mogren 00
    15-07-2009 FC Kopenhaga
    6 - 0
    Mogren
    22-07-2009 Mogren
    0 - 6
    FC Kopenhaga
  •  
  • Debreceni VSC 21
    Kalmar FF 03
    15-07-2009 Debreceni VSC
    2 - 0
    Kalmar FF
    22-07-2009 Kalmar FF
    3 - 1
    Debreceni VSC
  •  
  • KF Tirana 10
    Stabaek 14
    15-07-2009 KF Tirana
    1 - 1
    Stabaek
    21-07-2009 Stabaek
    4 - 0
    KF Tirana
  •  
  • Maccabi Hajfa 64
    Glentoran 00
    15-07-2009 Maccabi Hajfa
    6 - 0
    Glentoran
    22-07-2009 Glentoran
    0 - 4
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Lewski Sofia 45
    Sant Julia 00
    15-07-2009 Lewski Sofia
    4 - 0
    Sant Julia
    21-07-2009 Sant Julia
    0 - 5
    Lewski Sofia
  •  
  • WIT Georgia Tbilisi 01
    NK Maribor 03
    15-07-2009 WIT Georgia Tbilisi
    0 - 0
    NK Maribor
    22-07-2009 NK Maribor
    3 - 1
    WIT Georgia Tbilisi
  •  
  • FC Inter 00
    Sheriff Tyraspol 11
    15-07-2009 FC Inter
    0 - 1
    Sheriff Tyraspol
    21-07-2009 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    FC Inter
  •  
  • Ventspils 33
    F91 Dudelange 01
    15-07-2009 Ventspils
    3 - 0
    F91 Dudelange
    22-07-2009 F91 Dudelange
    1 - 3
    Ventspils
  •  
  • Rhyl 00
    Partizan Belgrad 48
    14-07-2009 Rhyl
    0 - 4
    Partizan Belgrad
    21-07-2009 Partizan Belgrad
    8 - 0
    Rhyl
  •  
  • EB/Streymur 00
    APOEL Nikozja 23
    14-07-2009 EB/Streymur
    0 - 2
    APOEL Nikozja
    21-07-2009 APOEL Nikozja
    3 - 0
    EB/Streymur
  •  
  • Ekranas 22
    FK Baku 24
    14-07-2009 Ekranas
    2 - 2
    FK Baku
    21-07-2009 FK Baku
    4 - 2
    Ekranas
  •  
  • Makedonija Skopje 00
    BATE Borysów 22
    14-07-2009 Makedonija Skopje
    0 - 2
    BATE Borysów
    21-07-2009 BATE Borysów
    2 - 0
    Makedonija Skopje
  •  
  • Pjunik 00
    Dinamo Zagrzeb 03
    14-07-2009 Pjunik
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
    21-07-2009 Dinamo Zagrzeb
    3 - 0
    Pjunik
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sporting Lizbona 01
    FC Twente 01
    29-07-2009 Sporting Lizbona
    0 - 0
    FC Twente
    04-08-2009 FC Twente
    1 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
  • Celtic Glasgow 02
    Dynamo Moskwa 10
    29-07-2009 Celtic Glasgow
    0 - 1
    Dynamo Moskwa
    05-08-2009 Dynamo Moskwa
    0 - 2
    Celtic Glasgow
  •  
  • Red Bull Salzburg 12
    Dinamo Zagrzeb 11
    29-07-2009 Red Bull Salzburg
    1 - 1
    Dinamo Zagrzeb
    04-08-2009 Dinamo Zagrzeb
    1 - 2
    Red Bull Salzburg
  •  
  • FC Kopenhaga 30
    Stabaek 10
    29-07-2009 FC Kopenhaga
    3 - 1
    Stabaek
    05-08-2009 Stabaek
    0 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • FC Zuerich 23
    NK Maribor 30
    29-07-2009 FC Zuerich
    2 - 3
    NK Maribor
    05-08-2009 NK Maribor
    0 - 3
    FC Zuerich
  •  
  • Slovan Bratysława 00
    Olympiakos Pireus 22
    29-07-2009 Slovan Bratysława
    0 - 2
    Olympiakos Pireus
    05-08-2009 Olympiakos Pireus
    2 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • APOEL Nikozja 20
    Partizan Belgrad 01
    29-07-2009 APOEL Nikozja
    2 - 0
    Partizan Belgrad
    05-08-2009 Partizan Belgrad
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Sheriff Tyraspol 01
    Slavia Praga 01
    29-07-2009 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Slavia Praga
    05-08-2009 Slavia Praga
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Szachtar Donieck 20
    FC Timisoara 20
    29-07-2009 Szachtar Donieck
    2 - 2
    FC Timisoara
    05-08-2009 FC Timisoara
    0 - 0
    Szachtar Donieck
  •  
  • Levadia Maardu 00
    Debreceni VSC 11
    29-07-2009 Levadia Maardu
    0 - 1
    Debreceni VSC
    05-08-2009 Debreceni VSC
    1 - 0
    Levadia Maardu
  •  
  • Ventspils 11
    BATE Borysów 02
    29-07-2009 Ventspils
    1 - 0
    BATE Borysów
    05-08-2009 BATE Borysów
    2 - 1
    Ventspils
  •  
  • Anderlecht Bruksela 51
    Sivasspor 03
    28-07-2009 Anderlecht Bruksela
    5 - 0
    Sivasspor
    04-08-2009 Sivasspor
    3 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Sparta Praga 30
    Panathinaikos Ateny 13
    28-07-2009 Sparta Praga
    3 - 1
    Panathinaikos Ateny
    04-08-2009 Panathinaikos Ateny
    3 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Aktobe 03
    Maccabi Hajfa 04
    28-07-2009 Aktobe
    0 - 0
    Maccabi Hajfa
    04-08-2009 Maccabi Hajfa
    4 - 3
    Aktobe
  •  
  • FK Baku 00
    Lewski Sofia 02
    28-07-2009 FK Baku
    0 - 0
    Lewski Sofia
    05-08-2009 Lewski Sofia
    2 - 0
    FK Baku
  •  
  • final
  •  
  • Olympique Lyon 53
    Anderlecht Bruksela 11
    19-08-2009 Olympique Lyon
    5 - 1
    Anderlecht Bruksela
    25-08-2009 Anderlecht Bruksela
    1 - 3
    Olympique Lyon
  •  
  • Panathinaikos Ateny 20
    Atletico Madryt 32
    19-08-2009 Panathinaikos Ateny
    2 - 3
    Atletico Madryt
    25-08-2009 Atletico Madryt
    2 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Lewski Sofia 10
    Debreceni VSC 22
    19-08-2009 Lewski Sofia
    1 - 2
    Debreceni VSC
    25-08-2009 Debreceni VSC
    2 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • Ventspils 01
    FC Zuerich 32
    19-08-2009 Ventspils
    0 - 3
    FC Zuerich
    25-08-2009 FC Zuerich
    2 - 1
    Ventspils
  •  
  • Red Bull Salzburg 10
    Maccabi Hajfa 23
    19-08-2009 Red Bull Salzburg
    1 - 2
    Maccabi Hajfa
    25-08-2009 Maccabi Hajfa
    3 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
  • FC Kopenhaga 11
    APOEL Nikozja 03
    18-08-2009 FC Kopenhaga
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    26-08-2009 APOEL Nikozja
    3 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Celtic Glasgow 01
    Arsenal 23
    18-08-2009 Celtic Glasgow
    0 - 2
    Arsenal
    26-08-2009 Arsenal
    3 - 1
    Celtic Glasgow
  •  
  • Sheriff Tyraspol 00
    Olympiakos Pireus 21
    18-08-2009 Sheriff Tyraspol
    0 - 2
    Olympiakos Pireus
    26-08-2009 Olympiakos Pireus
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • FC Timisoara 00
    VfB Stuttgart 20
    18-08-2009 FC Timisoara
    0 - 2
    VfB Stuttgart
    26-08-2009 VfB Stuttgart
    0 - 0
    FC Timisoara
  •  
  • Sporting Lizbona 21
    Fiorentina 21
    18-08-2009 Sporting Lizbona
    2 - 2
    Fiorentina
    26-08-2009 Fiorentina
    1 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/16
  •  
  • Athletic Bilbao 10
    Anderlecht Bruksela 14
    18-02-2010 Athletic Bilbao
    1 - 1
    Anderlecht Bruksela
    25-02-2010 Anderlecht Bruksela
    4 - 0
    Athletic Bilbao
  •  
  • Atletico Madryt 12
    Galatasaray Stambuł 11
    18-02-2010 Atletico Madryt
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
    25-02-2010 Galatasaray Stambuł
    1 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • Hertha Berlin 10
    Benfica Lizbona 14
    18-02-2010 Hertha Berlin
    1 - 1
    Benfica Lizbona
    23-02-2010 Benfica Lizbona
    4 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • FC Kopenhaga 11
    Olympique Marsylia 33
    18-02-2010 FC Kopenhaga
    1 - 3
    Olympique Marsylia
    25-02-2010 Olympique Marsylia
    3 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Fulham 21
    Szachtar Donieck 11
    18-02-2010 Fulham
    2 - 1
    Szachtar Donieck
    25-02-2010 Szachtar Donieck
    1 - 1
    Fulham
  •  
  • Hamburger SV 12
    PSV Eindhoven 03
    18-02-2010 Hamburger SV
    1 - 0
    PSV Eindhoven
    25-02-2010 PSV Eindhoven
    3 - 2
    Hamburger SV
  •  
  • Liverpool FC 13
    Unirea Urziceni 01
    18-02-2010 Liverpool FC
    1 - 0
    Unirea Urziceni
    25-02-2010 Unirea Urziceni
    1 - 3
    Liverpool FC
  •  
  • Panathinaikos Ateny 33
    AS Roma 22
    18-02-2010 Panathinaikos Ateny
    3 - 2
    AS Roma
    25-02-2010 AS Roma
    2 - 3
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Ajax Amsterdam 10
    Juventus Turyn 20
    18-02-2010 Ajax Amsterdam
    1 - 2
    Juventus Turyn
    25-02-2010 Juventus Turyn
    0 - 0
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Club Brugge 10
    Valencia CF 03
    18-02-2010 Club Brugge
    1 - 0
    Valencia CF
    25-02-2010 Valencia CF
    3 - 0
    Club Brugge
  •  
  • FC Twente 11
    Werder Brema 04
    18-02-2010 FC Twente
    1 - 0
    Werder Brema
    25-02-2010 Werder Brema
    4 - 1
    FC Twente
  •  
  • Lille 21
    Fenerbahce 11
    18-02-2010 Lille
    2 - 1
    Fenerbahce
    25-02-2010 Fenerbahce
    1 - 1
    Lille
  •  
  • Standard Liege 30
    Red Bull Salzburg 20
    18-02-2010 Standard Liege
    3 - 2
    Red Bull Salzburg
    25-02-2010 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    Standard Liege
  •  
  • Villarreal 21
    VfL Wolfsburg 24
    18-02-2010 Villarreal
    2 - 2
    VfL Wolfsburg
    25-02-2010 VfL Wolfsburg
    4 - 1
    Villarreal
  •  
  • Rubin Kazań 30
    Hapoel Tel Awiw 00
    18-02-2010 Rubin Kazań
    3 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    25-02-2010 Hapoel Tel Awiw
    0 - 0
    Rubin Kazań
  •  
  • Everton 20
    Sporting Lizbona 13
    16-02-2010 Everton
    2 - 1
    Sporting Lizbona
    25-02-2010 Sporting Lizbona
    3 - 0
    Everton
  •  
  • 1/8
  •  
  • Benfica Lizbona 12
    Olympique Marsylia 11
    11-03-2010 Benfica Lizbona
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    18-03-2010 Olympique Marsylia
    1 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Juventus Turyn 31
    Fulham 14
    11-03-2010 Juventus Turyn
    3 - 1
    Fulham
    18-03-2010 Fulham
    4 - 1
    Juventus Turyn
  •  
  • Panathinaikos Ateny 10
    Standard Liege 31
    11-03-2010 Panathinaikos Ateny
    1 - 3
    Standard Liege
    18-03-2010 Standard Liege
    1 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Valencia CF 14
    Werder Brema 14
    11-03-2010 Valencia CF
    1 - 1
    Werder Brema
    18-03-2010 Werder Brema
    4 - 4
    Valencia CF
  •  
  • Hamburger SV 33
    Anderlecht Bruksela 14
    11-03-2010 Hamburger SV
    3 - 1
    Anderlecht Bruksela
    18-03-2010 Anderlecht Bruksela
    4 - 3
    Hamburger SV
  •  
  • Atletico Madryt 02
    Sporting Lizbona 02
    11-03-2010 Atletico Madryt
    0 - 0
    Sporting Lizbona
    18-03-2010 Sporting Lizbona
    2 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • Lille 10
    Liverpool FC 03
    11-03-2010 Lille
    1 - 0
    Liverpool FC
    18-03-2010 Liverpool FC
    3 - 0
    Lille
  •  
  • Rubin Kazań 11
    VfL Wolfsburg 12
    11-03-2010 Rubin Kazań
    1 - 1
    VfL Wolfsburg
    18-03-2010 VfL Wolfsburg
    2 - 1
    Rubin Kazań
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Valencia CF 20
    Atletico Madryt 20
    01-04-2010 Valencia CF
    2 - 2
    Atletico Madryt
    08-04-2010 Atletico Madryt
    0 - 0
    Valencia CF
  •  
  • Benfica Lizbona 21
    Liverpool FC 14
    01-04-2010 Benfica Lizbona
    2 - 1
    Liverpool FC
    08-04-2010 Liverpool FC
    4 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Fulham 21
    VfL Wolfsburg 10
    01-04-2010 Fulham
    2 - 1
    VfL Wolfsburg
    08-04-2010 VfL Wolfsburg
    0 - 1
    Fulham
  •  
  • Hamburger SV 23
    Standard Liege 11
    01-04-2010 Hamburger SV
    2 - 1
    Standard Liege
    08-04-2010 Standard Liege
    1 - 3
    Hamburger SV
  •  
  • semifinal
  •  
  • Atletico Madryt 11
    Liverpool FC 02
    22-04-2010 Atletico Madryt
    1 - 0
    Liverpool FC
    29-04-2010 Liverpool FC
    2 - 1
    Atletico Madryt
  •  
  • Hamburger SV 01
    Fulham 02
    22-04-2010 Hamburger SV
    0 - 0
    Fulham
    29-04-2010 Fulham
    2 - 1
    Hamburger SV
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Madryt 2
    Fulham 1
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 33 68 21 5 7 61 22 39
W
L
W
W
W
2 Odense Odense 33 59 17 8 8 46 34 12
W
L
W
L
W
3 Broendby IF Broendby IF 33 52 15 7 11 57 50 7
W
W
W
L
D
4 Esbjerg fB Esbjerg fB 33 50 13 11 9 48 43 5
D
L
W
W
D
5 AaB AaB 33 48 13 9 11 36 30 6
D
L
L
W
L
6 FC Midtjylland FC Midtjylland 33 47 14 5 14 45 48 -3
W
L
L
L
L
7 FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 33 43 12 7 14 40 41 -1
D
L
L
D
W
8 Silkeborg Silkeborg 33 43 12 7 14 47 51 -4
L
W
L
L
L
9 SoenderjyskE SoenderjyskE 33 41 11 8 14 32 37 -5
L
W
W
W
L
10 Randers FC Randers FC 33 40 10 10 13 37 43 -6
L
W
W
D
W
11 AGF AGF 33 38 10 8 15 36 47 -11
L
W
L
W
L
12 HB Koege HB Koege 33 19 4 7 22 30 69 -39
D
W
L
L
W

FC Kopenhaga Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Najlepsi strzelcy FC Kopenhaga
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Dame N'Doye N'Doye
28
0.7
2 Cesar Santin Santin
21
0.5
3 Martin Vingaard Vingaard
14
0.4
4 Ailton Ailton
13
0.4
5 Morten Nordstrand Nordstrand
12
0.8
6 Zdenek Pospech Pospech
8
0.8
7 Jesper Groenkjaer Groenkjaer
6
0.2
8 Mathias Joergensen Joergensen
6
0.5
9 Noerregaard
4
0.1
10 Atiba Hutchinson Hutchinson
3
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 133 na mecz: 1.85
Straconych bramek 70 na mecz: 0.97
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 28
38.89%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 31
43.06%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.82
Wygranych meczów do zera (WTN) 28
38.89%
Przegranych meczów do zera (LTN) 13
18.06%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 2
2.78%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna FC Kopenhaga wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 12 14 8 7
Przegranych 10 9 1 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 6
18.2%
1-1 4
12.1%
1-0 3
9.1%
4-0 3
9.1%
0-1 3
9.1%
0-2 2
6.1%
3-1 2
6.1%
2-1 2
6.1%
3-0 2
6.1%
1-3 1
3%
3-2 1
3%
1-2 1
3%
5-0 1
3%
4-3 1
3%
0-3 1
3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics