FC Kopenhaga

Witamy w FC Kopenhaga (Denmark - Liga duńska Superligaen) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

FC Kopenhaga logo FC Kopenhaga Staty

Forma drużyny:
W
L
L
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 12

    Gole

  • 2.00

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 63

    Meczów

  • 102

    Gole

  • 1.62

    na mecz

  • 34

    Wygrane

  • 15

    Remisy

  • 14

    Przegrane

  • 42.9%

    Over 2.5

  • 71.4%

    Over 1.5

  • 36.51%

    CS

  • 47.62%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz FC Kopenhaga
Liga Europy
wczoraj
Koniec
90'
Dania - Liga duńska Superligaen
16 gru
Nierozpoczęty
Dania - Liga duńska Superligaen
10 lut
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Sevilla FC 02
    FSV Mainz 05 00
    15-09-2005 Sevilla FC
    0 - 0
    FSV Mainz 05
    29-09-2005 FSV Mainz 05
    0 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Vitoria Guimaraes 31
    Wisła Kraków 00
    15-09-2005 Vitoria Guimaraes
    3 - 0
    Wisła Kraków
    29-09-2005 Wisła Kraków
    0 - 1
    Vitoria Guimaraes
  •  
  • Bolton Wanderers 22
    Łokomotiw Płowdiw 11
    15-09-2005 Bolton Wanderers
    2 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
    29-09-2005 Łokomotiw Płowdiw
    1 - 2
    Bolton Wanderers
  •  
  • Palermo 24
    Anorthosis 10
    15-09-2005 Palermo
    2 - 1
    Anorthosis
    29-09-2005 Anorthosis
    0 - 4
    Palermo
  •  
  • AS Roma 50
    Aris Thessaloniki FC 10
    15-09-2005 AS Roma
    5 - 1
    Aris Thessaloniki FC
    29-09-2005 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    AS Roma
  •  
  • Banik Ostrawa 20
    SC Heerenveen 05
    15-09-2005 Banik Ostrawa
    2 - 0
    SC Heerenveen
    29-09-2005 SC Heerenveen
    5 - 0
    Banik Ostrawa
  •  
  • Middlesbrough 20
    Xanthi 00
    15-09-2005 Middlesbrough
    2 - 0
    Xanthi
    29-09-2005 Xanthi
    0 - 0
    Middlesbrough
  •  
  • AS Monaco 23
    Willem II 01
    15-09-2005 AS Monaco
    2 - 0
    Willem II
    29-09-2005 Willem II
    1 - 3
    AS Monaco
  •  
  • Dinamo Bukareszt 50
    Everton 11
    15-09-2005 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    Everton
    29-09-2005 Everton
    1 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Hibernian 01
    Dnipro Dniepropietrowsk 05
    15-09-2005 Hibernian
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    29-09-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    5 - 1
    Hibernian
  •  
  • Grazer AK 00
    Strasbourg 25
    15-09-2005 Grazer AK
    0 - 2
    Strasbourg
    29-09-2005 Strasbourg
    5 - 0
    Grazer AK
  •  
  • Halmstads BK 13
    Sporting Lizbona 22
    15-09-2005 Halmstads BK
    1 - 2
    Sporting Lizbona
    29-09-2005 Sporting Lizbona
    2 - 3
    Halmstads BK
  •  
  • Auxerre 20
    Lewski Sofia 11
    15-09-2005 Auxerre
    2 - 1
    Lewski Sofia
    29-09-2005 Lewski Sofia
    1 - 0
    Auxerre
  •  
  • Beerschot AC 00
    Olympique Marsylia 00
    15-09-2005 Beerschot AC
    0 - 0
    Olympique Marsylia
    29-09-2005 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Beerschot AC
  •  
  • Hamburger SV 11
    FC Kopenhaga 10
    15-09-2005 Hamburger SV
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    29-09-2005 FC Kopenhaga
    0 - 1
    Hamburger SV
  •  
  • Tromsoe 11
    Galatasaray Stambuł 01
    15-09-2005 Tromsoe
    1 - 0
    Galatasaray Stambuł
    29-09-2005 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Tromsoe
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 01
    Braga 01
    15-09-2005 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    Braga
    29-09-2005 Braga
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Broendby IF 21
    FC Zuerich 02
    15-09-2005 Broendby IF
    2 - 0
    FC Zuerich
    29-09-2005 FC Zuerich
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • APOEL Nikozja 01
    Hertha Berlin 13
    15-09-2005 APOEL Nikozja
    0 - 1
    Hertha Berlin
    29-09-2005 Hertha Berlin
    3 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • Slavia Praga 22
    Cork City 01
    15-09-2005 Slavia Praga
    2 - 0
    Cork City
    29-09-2005 Cork City
    1 - 2
    Slavia Praga
  •  
  • RC Lens 14
    Groclin Grodzisk Wlkp. 12
    15-09-2005 RC Lens
    1 - 1
    Groclin Grodzisk Wlkp.
    29-09-2005 Groclin Grodzisk Wlkp.
    2 - 4
    RC Lens
  •  
  • FC Basel 51
    Siroki Brijeg 00
    15-09-2005 FC Basel
    5 - 0
    Siroki Brijeg
    29-09-2005 Siroki Brijeg
    0 - 1
    FC Basel
  •  
  • Liteks Łowecz 21
    Genk 20
    15-09-2005 Liteks Łowecz
    2 - 2
    Genk
    29-09-2005 Genk
    0 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Grasshopper 13
    MYPA 10
    15-09-2005 Grasshopper
    1 - 1
    MYPA
    29-09-2005 MYPA
    0 - 3
    Grasshopper
  •  
  • PAOK Saloniki 12
    Metalurg Donieck 12
    15-09-2005 PAOK Saloniki
    1 - 1
    Metalurg Donieck
    29-09-2005 Metalurg Donieck
    2 - 2
    PAOK Saloniki
  •  
  • Vaalerenga 01
    Steaua Bukareszt 33
    15-09-2005 Vaalerenga
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
    29-09-2005 Steaua Bukareszt
    3 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • Besiktas Stambuł 04
    Malmoe FF 11
    15-09-2005 Besiktas Stambuł
    0 - 1
    Malmoe FF
    29-09-2005 Malmoe FF
    1 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Brann 12
    Lokomotiw Moskwa 23
    15-09-2005 Brann
    1 - 2
    Lokomotiw Moskwa
    29-09-2005 Lokomotiw Moskwa
    3 - 2
    Brann
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 10
    Rapid Bukareszt 11
    15-09-2005 Feyenoord Rotterdam
    1 - 1
    Rapid Bukareszt
    29-09-2005 Rapid Bukareszt
    1 - 0
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Rennes 30
    Osasuna Pampeluna 10
    15-09-2005 Rennes
    3 - 1
    Osasuna Pampeluna
    29-09-2005 Osasuna Pampeluna
    0 - 0
    Rennes
  •  
  • Viking 11
    Austria Wiedeń 02
    15-09-2005 Viking
    1 - 0
    Austria Wiedeń
    29-09-2005 Austria Wiedeń
    2 - 1
    Viking
  •  
  • Teplice 10
    Espanyol 12
    15-09-2005 Teplice
    1 - 1
    Espanyol
    29-09-2005 Espanyol
    2 - 0
    Teplice
  •  
  • Maccabi Petach Tikwa 05
    Partizan Belgrad 22
    15-09-2005 Maccabi Petach Tikwa
    0 - 2
    Partizan Belgrad
    29-09-2005 Partizan Belgrad
    2 - 5
    Maccabi Petach Tikwa
  •  
  • Bayer Leverkusen 00
    CSKA Sofia 11
    15-09-2005 Bayer Leverkusen
    0 - 1
    CSKA Sofia
    29-09-2005 CSKA Sofia
    1 - 0
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Szachtar Donieck 42
    Debreceni VSC 10
    15-09-2005 Szachtar Donieck
    4 - 1
    Debreceni VSC
    29-09-2005 Debreceni VSC
    0 - 2
    Szachtar Donieck
  •  
  • Vitoria Setubal 10
    Sampdoria 11
    15-09-2005 Vitoria Setubal
    1 - 1
    Sampdoria
    29-09-2005 Sampdoria
    1 - 0
    Vitoria Setubal
  •  
  • Zenit St Petersburg 01
    AEK Ateny 00
    15-09-2005 Zenit St Petersburg
    0 - 0
    AEK Ateny
    29-09-2005 AEK Ateny
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • CSKA Moskwa 33
    FC Midtjylland 11
    15-09-2005 CSKA Moskwa
    3 - 1
    FC Midtjylland
    29-09-2005 FC Midtjylland
    1 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • VfB Stuttgart 20
    NK Domżale 01
    15-09-2005 VfB Stuttgart
    2 - 0
    NK Domżale
    29-09-2005 NK Domżale
    1 - 0
    VfB Stuttgart
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 51
    AZ Alkmaar 33
    15-09-2005 Krylja Sowietow Samara
    5 - 3
    AZ Alkmaar
    29-09-2005 AZ Alkmaar
    3 - 1
    Krylja Sowietow Samara
  •  
  • 1/16
  •  
  • VfB Stuttgart 11
    Middlesbrough 20
    16-02-2006 VfB Stuttgart
    1 - 2
    Middlesbrough
    23-02-2006 Middlesbrough
    0 - 1
    VfB Stuttgart
  •  
  • Slavia Praga 20
    Palermo 11
    16-02-2006 Slavia Praga
    2 - 1
    Palermo
    23-02-2006 Palermo
    1 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Thun 10
    Hamburger SV 02
    16-02-2006 Thun
    1 - 0
    Hamburger SV
    23-02-2006 Hamburger SV
    2 - 0
    Thun
  •  
  • Real Betis 21
    AZ Alkmaar 02
    15-02-2006 Real Betis
    2 - 0
    AZ Alkmaar
    23-02-2006 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Real Betis
  •  
  • Bolton Wanderers 01
    Olympique Marsylia 02
    15-02-2006 Bolton Wanderers
    0 - 0
    Olympique Marsylia
    23-02-2006 Olympique Marsylia
    2 - 1
    Bolton Wanderers
  •  
  • Club Brugge 11
    AS Roma 22
    15-02-2006 Club Brugge
    1 - 2
    AS Roma
    23-02-2006 AS Roma
    2 - 1
    Club Brugge
  •  
  • Udinese 30
    RC Lens 01
    15-02-2006 Udinese
    3 - 0
    RC Lens
    23-02-2006 RC Lens
    1 - 0
    Udinese
  •  
  • Schalke 04 23
    Espanyol 10
    15-02-2006 Schalke 04
    2 - 1
    Espanyol
    23-02-2006 Espanyol
    0 - 3
    Schalke 04
  •  
  • Rosenborg Trondheim 01
    Zenit St Petersburg 22
    15-02-2006 Rosenborg Trondheim
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    23-02-2006 Zenit St Petersburg
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • SC Heerenveen 11
    Steaua Bukareszt 30
    15-02-2006 SC Heerenveen
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
    23-02-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 1
    SC Heerenveen
  •  
  • Lille 30
    Szachtar Donieck 20
    15-02-2006 Lille
    3 - 2
    Szachtar Donieck
    23-02-2006 Szachtar Donieck
    0 - 0
    Lille
  •  
  • FC Basel 11
    AS Monaco 01
    15-02-2006 FC Basel
    1 - 0
    AS Monaco
    23-02-2006 AS Monaco
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • Hertha Berlin 00
    Rapid Bukareszt 12
    15-02-2006 Hertha Berlin
    0 - 1
    Rapid Bukareszt
    23-02-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • FC Petrzalka 1898 00
    Lewski Sofia 12
    15-02-2006 FC Petrzalka 1898
    0 - 1
    Lewski Sofia
    23-02-2006 Lewski Sofia
    2 - 0
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 00
    Sevilla FC 12
    15-02-2006 Lokomotiw Moskwa
    0 - 1
    Sevilla FC
    23-02-2006 Sevilla FC
    2 - 0
    Lokomotiw Moskwa
  •  
  • Liteks Łowecz 00
    Strasbourg 20
    15-02-2006 Liteks Łowecz
    0 - 2
    Strasbourg
    23-02-2006 Strasbourg
    0 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • 1/8
  •  
  • Middlesbrough 11
    AS Roma 02
    09-03-2006 Middlesbrough
    1 - 0
    AS Roma
    15-03-2006 AS Roma
    2 - 1
    Middlesbrough
  •  
  • Udinese 01
    Lewski Sofia 02
    09-03-2006 Udinese
    0 - 0
    Lewski Sofia
    16-03-2006 Lewski Sofia
    2 - 1
    Udinese
  •  
  • Olympique Marsylia 01
    Zenit St Petersburg 11
    09-03-2006 Olympique Marsylia
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
    16-03-2006 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • FC Basel 22
    Strasbourg 02
    09-03-2006 FC Basel
    2 - 0
    Strasbourg
    16-03-2006 Strasbourg
    2 - 2
    FC Basel
  •  
  • Lille 10
    Sevilla FC 02
    09-03-2006 Lille
    1 - 0
    Sevilla FC
    15-03-2006 Sevilla FC
    2 - 0
    Lille
  •  
  • Palermo 10
    Schalke 04 03
    09-03-2006 Palermo
    1 - 0
    Schalke 04
    16-03-2006 Schalke 04
    3 - 0
    Palermo
  •  
  • Steaua Bukareszt 03
    Real Betis 00
    09-03-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Real Betis
    16-03-2006 Real Betis
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Bukareszt 21
    Hamburger SV 03
    09-03-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    Hamburger SV
    15-03-2006 Hamburger SV
    3 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Sevilla FC 41
    Zenit St Petersburg 11
    30-03-2006 Sevilla FC
    4 - 1
    Zenit St Petersburg
    06-04-2006 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Sevilla FC
  •  
  • FC Basel 21
    Middlesbrough 04
    30-03-2006 FC Basel
    2 - 0
    Middlesbrough
    06-04-2006 Middlesbrough
    4 - 1
    FC Basel
  •  
  • Rapid Bukareszt 10
    Steaua Bukareszt 10
    30-03-2006 Rapid Bukareszt
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
    06-04-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Rapid Bukareszt
  •  
  • Lewski Sofia 11
    Schalke 04 31
    30-03-2006 Lewski Sofia
    1 - 3
    Schalke 04
    06-04-2006 Schalke 04
    1 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • semifinal
  •  
  • Schalke 04 00
    Sevilla FC 01
    20-04-2006 Schalke 04
    0 - 0
    Sevilla FC
    27-04-2006 Sevilla FC
    1 - 0
    Schalke 04
  •  
  • Steaua Bukareszt 12
    Middlesbrough 04
    20-04-2006 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Middlesbrough
    27-04-2006 Middlesbrough
    4 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • final
  •  
  • Middlesbrough 0
    Sevilla FC 4
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • FC Kopenhaga 1
    Lillestroem 0
  •  
  •  
  • Winner

    FC Kopenhaga
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • quarterfinal
  •  
  • FC Kopenhaga 20
    Hammarby 02
    23-02-2006 FC Kopenhaga
    2 - 0
    Hammarby
    09-03-2006 Hammarby
    2 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • IFK Goeteborg 00
    Lillestroem 02
    23-02-2006 IFK Goeteborg
    0 - 0
    Lillestroem
    11-03-2006 Lillestroem
    2 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • Djurgaarden 23
    Vaalerenga 11
    23-02-2006 Djurgaarden
    2 - 1
    Vaalerenga
    09-03-2006 Vaalerenga
    1 - 3
    Djurgaarden
  •  
  • Lyn 10
    FC Midtjylland 31
    23-02-2006 Lyn
    1 - 3
    FC Midtjylland
    09-03-2006 FC Midtjylland
    1 - 0
    Lyn
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Alleroed FK 2
    FC Bornholm/Viking 1
  •  
  • Korup 2
    Naesby 1
  •  
  • Birkeroed 1
    Glostrup-Albertslund 2
  •  
  • Soelleroed-Vedbaek 2
    Vaerloese BK 1
  •  
  • Aabyhoej IF 0
    Kolding FC 1
  •  
  • Aalborg Freja 2
    Kvik/Aalestrup 4
  •  
  • Aarhus Fremad 1
    B 1909 5
  •  
  • Frederikssund IK 1
    Albertslund 4
  •  
  • Amager FF 0
    FC Vestsjaelland 6
  •  
  • SUB Soenderborg 0
    B 1913 3
  •  
  • Doellefjelde-Musse 4
    Ballerup IF 3
  •  
  • BMI 3
    Tommerup BK 5
  •  
  • FC Horsens 0
    Brabrand 5
  •  
  • DSIO 5
    Fraugde G & IF 1
  •  
  • Fredericia fF 0
    FC Djursland 1
  •  
  • FC Roskilde 0
    Holbaek 5
  •  
  • Frem Sakskoebing 1
    Jaegersborg 1
  •  
  • Greve 1
    Hvidovre 0
  •  
  • Hobro 1
    Vendsyssel FF 2
  •  
  • Loegstoer IF 3
    Holstebro 7
  •  
  • Lindholm 1
    Jammerbugt FC 4
  •  
  • Tuse IF 0
    Kalundborg 5
  •  
  • Vanloese 0
    Lyngby 2
  •  
  • Skive 5
    Noerresundby 0
  •  
  • Nykoebing Mors IF 0
    Thisted 4
  •  
  • Solroed FC 3
    Oster Ulslev B. 2
  •  
  • Roedovre 0
    Taastrup FC 2
  •  
  • Sanderum BK 0
    Svendborg 0
  •  
  • SGI 5
    Tjoerring IF 2
  •  
  • Tved 1
    Viby IF 6
  •  
  • Humlebaek 0
    Soroe IF Freja 4
  •  
  • Valby BK 2
    VLI 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • AB 5
    Broenshoej 0
  •  
  • Albertslund 1
    Naestved 5
  •  
  • Alleroed FK 2
    Greve 0
  •  
  • Korup 1
    B 1909 3
  •  
  • B 1913 2
    Thisted 0
  •  
  • VLI 0
    B 93 2
  •  
  • Vendsyssel FF 2
    Brabrand 1
  •  
  • Dalum 4
    Jammerbugt FC 0
  •  
  • Doellefjelde-Musse 1
    Oelstykke 0
  •  
  • DSIO 1
    Sanderum BK 2
  •  
  • Viby IF 3
    FC Djursland 0
  •  
  • Solroed FC 0
    FC Vestsjaelland 7
  •  
  • Kvik/Aalestrup 0
    Fredericia 3
  •  
  • Glostrup-Albertslund 1
    Holbaek 2
  •  
  • Soroe IF Freja 1
    Holstebro 0
  •  
  • Jaegersborg 0
    LFA 6
  •  
  • Soelleroed-Vedbaek 0
    Kalundborg 1
  •  
  • Skive 0
    Kolding FC 5
  •  
  • Tommerup BK 0
    SGI 1
  •  
  • Taastrup FC 2
    Lyngby 6
  •  
  • Round 3
  •  
  • LFA 2
    Herfoelge 4
  •  
  • Frem 2
    Vejle Boldklub 1
  •  
  • AB 3
    Koege 2
  •  
  • Alleroed FK 1
    B 93 4
  •  
  • B 1909 1
    B 1913 0
  •  
  • Fredericia 3
    Kolding FC 4
  •  
  • HIK 3
    Fremad Amager 0
  •  
  • Holbaek 1
    Lyngby 3
  •  
  • Naestved 4
    Kalundborg 2
  •  
  • SGI 0
    Randers FC 13
  •  
  • Viby IF 1
    Vendsyssel FF 4
  •  
  • Sanderum BK 1
    Dalum 5
  •  
  • Doellefjelde-Musse 3
    Skjold 2
  •  
  • Soroe IF Freja 1
    FC Vestsjaelland 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • B 93 3
    Kolding FC 5
  •  
  • Frem 2
    AB 1
  •  
  • SoenderjyskE 1
    AC Horsens 2
  •  
  • Randers FC 2
    AGF 0
  •  
  • B 1909 1
    HIK 1
  •  
  • FC Nordsjaelland 0
    Viborg 3
  •  
  • Naestved 1
    Herfoelge 3
  •  
  • Dalum 0
    Silkeborg 1
  •  
  • Doellefjelde-Musse 2
    Lyngby 5
  •  
  • FC Vestsjaelland 2
    Vendsyssel FF 1
  •  
  • Round 5
  •  
  • FC Vestsjaelland 2
    FC Kopenhaga 2
  •  
  • AaB 2
    FC Midtjylland 1
  •  
  • Lyngby 0
    Esbjerg fB 0
  •  
  • Frem 2
    Viborg 2
  •  
  • Kolding FC 1
    Odense 1
  •  
  • B 1909 5
    Herfoelge 2
  •  
  • Broendby IF 2
    Silkeborg 1
  •  
  • Randers FC 2
    AC Horsens 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • B 1909 1
    Esbjerg fB 3
  •  
  • Randers FC 3
    Frem 0
  •  
  • Broendby IF 1
    FC Kopenhaga 0
  •  
  • AaB 2
    Odense 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Esbjerg fB 50
    Broendby IF 21
    20-04-2006 Esbjerg fB
    5 - 2
    Broendby IF
    27-04-2006 Broendby IF
    1 - 0
    Esbjerg fB
  •  
  • Randers FC 01
    AaB 01
    20-04-2006 Randers FC
    0 - 0
    AaB
    27-04-2006 AaB
    1 - 1
    Randers FC
  •  
  • final
  •  
  • Esbjerg fB 0
    Randers FC 1
  •  
  •  
  • Winner

    Randers FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 33 73 22 7 4 62 27 35
L
L
W
D
D
2 Broendby IF Broendby IF 33 67 21 4 8 60 34 26
L
L
W
D
L
3 Odense Odense 33 58 17 7 9 49 28 21
W
W
L
W
W
4 Viborg Viborg 33 54 15 9 9 62 43 19
D
W
L
W
L
5 AaB AaB 33 45 11 12 10 48 44 4
W
W
W
W
D
6 Esbjerg fB Esbjerg fB 33 42 12 6 15 43 45 -2
L
L
W
D
W
7 FC Midtjylland FC Midtjylland 33 41 10 11 12 42 52 -10
D
L
W
D
W
8 Silkeborg Silkeborg 33 39 11 6 16 33 50 -17
W
W
L
L
L
9 FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 33 38 9 11 13 49 55 -6
W
L
L
L
D
10 AC Horsens AC Horsens 33 37 8 13 12 29 41 -12
L
W
W
L
L
11 SoenderjyskE SoenderjyskE 33 26 6 8 19 41 72 -31
W
L
L
W
D
12 AGF AGF 33 22 4 10 19 36 63 -27
L
W
L
L
D
  • Round 1
  •  
  • Birkirkara 00
    APOEL Nikozja 24
    14-07-2005 Birkirkara
    0 - 2
    APOEL Nikozja
    28-07-2005 APOEL Nikozja
    4 - 0
    Birkirkara
  •  
  • Domagnano 00
    NK Domżale 53
    14-07-2005 Domagnano
    0 - 5
    NK Domżale
    28-07-2005 NK Domżale
    3 - 0
    Domagnano
  •  
  • Linfield 11
    Ventspils 02
    14-07-2005 Linfield
    1 - 0
    Ventspils
    28-07-2005 Ventspils
    2 - 1
    Linfield
  •  
  • Rhyl 22
    Atlantas Kłajpeda 13
    14-07-2005 Rhyl
    2 - 1
    Atlantas Kłajpeda
    28-07-2005 Atlantas Kłajpeda
    3 - 2
    Rhyl
  •  
  • Longford Town 21
    Carmarthen 05
    14-07-2005 Longford Town
    2 - 0
    Carmarthen
    28-07-2005 Carmarthen
    5 - 1
    Longford Town
  •  
  • FSV Mainz 05 40
    FC Mika 00
    14-07-2005 FSV Mainz 05
    4 - 0
    FC Mika
    28-07-2005 FC Mika
    0 - 0
    FSV Mainz 05
  •  
  • ÍB Vestmannaeyja 11
    B36 Torshavn 12
    14-07-2005 ÍB Vestmannaeyja
    1 - 1
    B36 Torshavn
    28-07-2005 B36 Torshavn
    2 - 1
    ÍB Vestmannaeyja
  •  
  • Ferencvaros 02
    Partizan Mińsk 21
    14-07-2005 Ferencvaros
    0 - 2
    Partizan Mińsk
    28-07-2005 Partizan Mińsk
    1 - 2
    Ferencvaros
  •  
  • Portadown 10
    Viking 21
    14-07-2005 Portadown
    1 - 2
    Viking
    28-07-2005 Viking
    1 - 0
    Portadown
  •  
  • FC Vaduz 20
    Dacia Kiszyniów 01
    14-07-2005 FC Vaduz
    2 - 0
    Dacia Kiszyniów
    28-07-2005 Dacia Kiszyniów
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • Esbjerg fB 16
    Flora Tallinn 20
    14-07-2005 Esbjerg fB
    1 - 2
    Flora Tallinn
    28-07-2005 Flora Tallinn
    0 - 6
    Esbjerg fB
  •  
  • NSI Runavik 00
    FK Liepaja 33
    14-07-2005 NSI Runavik
    0 - 3
    FK Liepaja
    28-07-2005 FK Liepaja
    3 - 0
    NSI Runavik
  •  
  • Omonia Nikozja 33
    Hibernians 00
    14-07-2005 Omonia Nikozja
    3 - 0
    Hibernians
    28-07-2005 Hibernians
    0 - 3
    Omonia Nikozja
  •  
  • Sant Julia 00
    Rapid Bukareszt 55
    14-07-2005 Sant Julia
    0 - 5
    Rapid Bukareszt
    28-07-2005 Rapid Bukareszt
    5 - 0
    Sant Julia
  •  
  • FC Etzella Ettelbruck 00
    Keflavik 42
    14-07-2005 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 4
    Keflavik
    28-07-2005 Keflavik
    2 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
  •  
  • Baskimi 31
    NK Žepče 01
    14-07-2005 Baskimi
    3 - 0
    NK Žepče
    28-07-2005 NK Žepče
    1 - 1
    Baskimi
  •  
  • Nistru Otaci 32
    Chazar Lenkoran 11
    14-07-2005 Nistru Otaci
    3 - 1
    Chazar Lenkoran
    28-07-2005 Chazar Lenkoran
    1 - 2
    Nistru Otaci
  •  
  • PK Keski-Uusimaa/Allianssi 31
    CS Petange 01
    14-07-2005 PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    3 - 0
    CS Petange
    28-07-2005 CS Petange
    1 - 1
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi
  •  
  • Elbasani 10
    FK Vardar Skopje 10
    14-07-2005 Elbasani
    1 - 1
    FK Vardar Skopje
    28-07-2005 FK Vardar Skopje
    0 - 0
    Elbasani
  •  
  • TVMK Tallinn 10
    MYPA 11
    14-07-2005 TVMK Tallinn
    1 - 1
    MYPA
    28-07-2005 MYPA
    1 - 0
    TVMK Tallinn
  •  
  • Teuta Durres 30
    Siroki Brijeg 13
    14-07-2005 Teuta Durres
    3 - 1
    Siroki Brijeg
    28-07-2005 Siroki Brijeg
    3 - 0
    Teuta Durres
  •  
  • Torpedo Kutaisi 00
    BATE Borysów 15
    14-07-2005 Torpedo Kutaisi
    0 - 1
    BATE Borysów
    28-07-2005 BATE Borysów
    5 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Ekranas 01
    Cork City 20
    14-07-2005 Ekranas
    0 - 2
    Cork City
    28-07-2005 Cork City
    0 - 1
    Ekranas
  •  
  • FC Banants 22
    Lokomotiwi Tbilisi 30
    14-07-2005 FC Banants
    2 - 3
    Lokomotiwi Tbilisi
    28-07-2005 Lokomotiwi Tbilisi
    0 - 2
    FC Banants
  •  
  • FK Baku 11
    MSK Zilina 03
    14-07-2005 FK Baku
    1 - 0
    MSK Zilina
    28-07-2005 MSK Zilina
    3 - 1
    FK Baku
  •  
  • Round 2
  •  
  • Dinamo Bukareszt 31
    Omonia Nikozja 12
    11-08-2005 Dinamo Bukareszt
    3 - 1
    Omonia Nikozja
    25-08-2005 Omonia Nikozja
    2 - 1
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • SK Austria Klagenfurt 21
    Zenit St Petersburg 21
    11-08-2005 SK Austria Klagenfurt
    2 - 2
    Zenit St Petersburg
    25-08-2005 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    SK Austria Klagenfurt
  •  
  • FSV Mainz 05 22
    Keflavik 00
    11-08-2005 FSV Mainz 05
    2 - 0
    Keflavik
    25-08-2005 Keflavik
    0 - 2
    FSV Mainz 05
  •  
  • NK Celje 10
    Lewski Sofia 03
    11-08-2005 NK Celje
    1 - 0
    Lewski Sofia
    25-08-2005 Lewski Sofia
    3 - 0
    NK Celje
  •  
  • Sopron 01
    Metalurg Donieck 32
    11-08-2005 Sopron
    0 - 3
    Metalurg Donieck
    25-08-2005 Metalurg Donieck
    2 - 1
    Sopron
  •  
  • Rhyl 01
    Viking 12
    11-08-2005 Rhyl
    0 - 1
    Viking
    25-08-2005 Viking
    2 - 1
    Rhyl
  •  
  • MSK Zilina 12
    Austria Wiedeń 22
    11-08-2005 MSK Zilina
    1 - 2
    Austria Wiedeń
    25-08-2005 Austria Wiedeń
    2 - 2
    MSK Zilina
  •  
  • FC Kopenhaga 22
    Carmarthen 00
    11-08-2005 FC Kopenhaga
    2 - 0
    Carmarthen
    25-08-2005 Carmarthen
    0 - 2
    FC Kopenhaga
  •  
  • Baskimi 00
    Maccabi Petach Tikwa 56
    11-08-2005 Baskimi
    0 - 5
    Maccabi Petach Tikwa
    25-08-2005 Maccabi Petach Tikwa
    6 - 0
    Baskimi
  •  
  • Legia Warszawa 01
    FC Zuerich 14
    11-08-2005 Legia Warszawa
    0 - 1
    FC Zuerich
    25-08-2005 FC Zuerich
    4 - 1
    Legia Warszawa
  •  
  • Zeta 02
    Siroki Brijeg 14
    11-08-2005 Zeta
    0 - 1
    Siroki Brijeg
    25-08-2005 Siroki Brijeg
    4 - 2
    Zeta
  •  
  • APOEL Nikozja 12
    Maccabi Tel Awiw 02
    11-08-2005 APOEL Nikozja
    1 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    25-08-2005 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    APOEL Nikozja
  •  
  • FC Vaduz 01
    Besiktas Stambuł 15
    11-08-2005 FC Vaduz
    0 - 1
    Besiktas Stambuł
    25-08-2005 Besiktas Stambuł
    5 - 1
    FC Vaduz
  •  
  • MYPA 02
    Dundee United 02
    11-08-2005 MYPA
    0 - 0
    Dundee United
    25-08-2005 Dundee United
    2 - 2
    MYPA
  •  
  • Grasshopper 12
    Wisła Płock 03
    11-08-2005 Grasshopper
    1 - 0
    Wisła Płock
    25-08-2005 Wisła Płock
    3 - 2
    Grasshopper
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    Rijeka 02
    11-08-2005 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Rijeka
    25-08-2005 Rijeka
    2 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Brann 02
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi 00
    11-08-2005 Brann
    0 - 0
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    25-08-2005 PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    0 - 2
    Brann
  •  
  • Djurgaarden 10
    Cork City 10
    11-08-2005 Djurgaarden
    1 - 1
    Cork City
    25-08-2005 Cork City
    0 - 0
    Djurgaarden
  •  
  • Esbjerg fB 01
    Tromsoe 10
    11-08-2005 Esbjerg fB
    0 - 1
    Tromsoe
    25-08-2005 Tromsoe
    0 - 1
    Esbjerg fB
  •  
  • Rapid Bukareszt 31
    FK Vardar Skopje 01
    11-08-2005 Rapid Bukareszt
    3 - 0
    FK Vardar Skopje
    25-08-2005 FK Vardar Skopje
    1 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • Halmstads BK 14
    Linfield 12
    11-08-2005 Halmstads BK
    1 - 1
    Linfield
    25-08-2005 Linfield
    2 - 4
    Halmstads BK
  •  
  • FC Midtjylland 22
    B36 Torshavn 12
    11-08-2005 FC Midtjylland
    2 - 1
    B36 Torshavn
    25-08-2005 B36 Torshavn
    2 - 2
    FC Midtjylland
  •  
  • FC Ashdod 21
    NK Domżale 21
    11-08-2005 FC Ashdod
    2 - 2
    NK Domżale
    25-08-2005 NK Domżale
    1 - 1
    FC Ashdod
  •  
  • Groclin Grodzisk Wlkp. 40
    Dukla Bańska Bystrzyca 10
    11-08-2005 Groclin Grodzisk Wlkp.
    4 - 1
    Dukla Bańska Bystrzyca
    25-08-2005 Dukla Bańska Bystrzyca
    0 - 0
    Groclin Grodzisk Wlkp.
  •  
  • FK Liepaja 20
    Genk 33
    11-08-2005 FK Liepaja
    2 - 3
    Genk
    25-08-2005 Genk
    3 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Inter Zaprešić 10
    Crvena Zvezda Belgrad 34
    11-08-2005 Inter Zaprešić
    1 - 3
    Crvena Zvezda Belgrad
    25-08-2005 Crvena Zvezda Belgrad
    4 - 0
    Inter Zaprešić
  •  
  • Nistru Otaci 00
    Grazer AK 21
    11-08-2005 Nistru Otaci
    0 - 2
    Grazer AK
    25-08-2005 Grazer AK
    1 - 0
    Nistru Otaci
  •  
  • OFK Beograd 20
    Łokomotiw Płowdiw 11
    11-08-2005 OFK Beograd
    2 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
    25-08-2005 Łokomotiw Płowdiw
    1 - 0
    OFK Beograd
  •  
  • Partizan Mińsk 11
    Teplice 12
    11-08-2005 Partizan Mińsk
    1 - 1
    Teplice
    25-08-2005 Teplice
    2 - 1
    Partizan Mińsk
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 22
    BATE Borysów 00
    11-08-2005 Krylja Sowietow Samara
    2 - 0
    BATE Borysów
    25-08-2005 BATE Borysów
    0 - 2
    Krylja Sowietow Samara
  •  
  • FC Banants 20
    Dnipro Dniepropietrowsk 44
    11-08-2005 FC Banants
    2 - 4
    Dnipro Dniepropietrowsk
    25-08-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    4 - 0
    FC Banants
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • semifinal
  •  
  • Djurgaarden 10
    Lillestroem 31
    16-03-2006 Djurgaarden
    1 - 3
    Lillestroem
    26-03-2006 Lillestroem
    1 - 0
    Djurgaarden
  •  
  • FC Kopenhaga 34
    FC Midtjylland 10
    16-03-2006 FC Kopenhaga
    3 - 1
    FC Midtjylland
    23-03-2006 FC Midtjylland
    0 - 4
    FC Kopenhaga
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • FC Kopenhaga 02
    Broendby IF 11
    16-07-2006 FC Kopenhaga
    0 - 1
    Broendby IF
    16-07-2006 Broendby IF
    1 - 2
    FC Kopenhaga
  •  
  • FC Kopenhaga 20
    Viborg 11
    16-07-2006 FC Kopenhaga
    2 - 1
    Viborg
    16-07-2006 Viborg
    1 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Viborg 11
    Broendby IF 12
    16-07-2006 Viborg
    1 - 1
    Broendby IF
    16-07-2006 Broendby IF
    2 - 1
    Viborg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

FC Kopenhaga Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Najlepsi strzelcy FC Kopenhaga
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Santos
18
0.4
2 Allbaeck
17
0.5
3 Moeller
9
0.6
4 Ijeh
7
0.4
5 Michael Silberbauer Silberbauer
6
0.2
6 Heerden
5
0.3
7 Michael Gravgaard Gravgaard
4
0.4
8 Andre Bergdoelmo Bergdoelmo
3
0.4
9 Atiba Hutchinson Hutchinson
3
0.5
10 Brede Hangeland Hangeland
3
0.6

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 102 na mecz: 1.62
Straconych bramek 58 na mecz: 0.92
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 30
47.62%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 23
36.51%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.54
Wygranych meczów do zera (WTN) 20
31.75%
Przegranych meczów do zera (LTN) 10
15.87%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 1
1.59%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna FC Kopenhaga wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 13 12 6 3
Przegranych 8 4 1 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 6
18.8%
2-0 5
15.6%
0-1 4
12.5%
1-0 3
9.4%
3-1 3
9.4%
2-1 3
9.4%
4-1 2
6.3%
3-3 1
3.1%
2-2 1
3.1%
1-3 1
3.1%
0-0 1
3.1%
5-1 1
3.1%
2-3 1
3.1%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics