CSKA Moskwa

Witamy w CSKA Moskwa (Russia - Liga rosyjska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

CSKA Moskwa logo CSKA Moskwa Staty

Forma drużyny:
L
W
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 11

    Gole

  • 1.83

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 81

    Meczów

  • 138

    Gole

  • 1.70

    na mecz

  • 50

    Wygrane

  • 18

    Remisy

  • 13

    Przegrane

  • 46.9%

    Over 2.5

  • 69.1%

    Over 1.5

  • 44.44%

    CS

  • 46.91%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz CSKA Moskwa
Rosja - Liga rosyjska
05 kwi
Przełożone
Rosja - Liga rosyjska
12 kwi
Nierozpoczęty
Rosja - Liga rosyjska
18 kwi
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 62 18 8 4 48 20 28
W
W
W
W
W
2 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 56 14 14 2 41 18 23
D
W
D
D
D
3 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 56 16 8 6 47 26 21
D
W
W
W
D
4 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 51 14 9 7 45 31 14
L
W
W
W
L
5 FK Moskwa FK Moskwa 30 50 14 8 8 36 26 10
W
W
L
W
L
6 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 49 13 10 7 45 26 19
W
L
L
L
D
7 Torpedo Moskwa 30 45 12 9 9 37 33 4
W
L
W
L
W
8 Szynnik Jarosław Szynnik Jarosław 30 38 9 11 10 26 31 -5
W
L
L
L
D
9 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 30 38 12 2 16 36 46 -10
W
L
L
L
W
10 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 37 9 10 11 28 33 -5
W
W
W
L
W
11 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 30 33 8 9 13 23 25 -2
L
L
D
W
L
12 Amkar Perm Amkar Perm 30 33 7 12 11 25 36 -11
L
W
L
L
L
13 FK Rostów FK Rostów 30 31 8 7 15 26 41 -15
L
W
L
W
W
14 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 29 7 8 15 29 44 -15
L
L
W
L
W
15 Ałania Władykawkaz Ałania Władykawkaz 30 23 5 8 17 27 53 -26
L
L
W
D
L
16 Terek Grozny Terek Grozny 30 14 5 5 20 20 50 -30
L
L
L
W
L
  • 1/8
  •  
  • Torpedo Moskwa 13
    FK Moskwa 21
    05-03-2006 Torpedo Moskwa
    1 - 2
    FK Moskwa
    12-03-2006 FK Moskwa
    1 - 3
    Torpedo Moskwa
  •  
  • Amkar Perm 00
    Staurn Ramieńskoje 10
    05-03-2006 Amkar Perm
    0 - 1
    Staurn Ramieńskoje
    13-03-2006 Staurn Ramieńskoje
    0 - 0
    Amkar Perm
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 20
    Dynamo Moskwa 02
    05-03-2006 Krylja Sowietow Samara
    2 - 0
    Dynamo Moskwa
    13-03-2006 Dynamo Moskwa
    2 - 0
    Krylja Sowietow Samara
  •  
  • CSKA Moskwa 53
    Spartak Kostroma 00
    05-03-2006 CSKA Moskwa
    5 - 0
    Spartak Kostroma
    15-03-2006 Spartak Kostroma
    0 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • Rubin Kazań 02
    Szynnik Jarosław 10
    05-03-2006 Rubin Kazań
    0 - 1
    Szynnik Jarosław
    08-03-2006 Szynnik Jarosław
    0 - 2
    Rubin Kazań
  •  
  • Zenit St Petersburg 20
    Terek Grozny 01
    04-03-2006 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    Terek Grozny
    12-03-2006 Terek Grozny
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Luch Energiya Vladivostok 00
    Spartak Moskwa 11
    04-03-2006 Luch Energiya Vladivostok
    0 - 1
    Spartak Moskwa
    14-03-2006 Spartak Moskwa
    1 - 0
    Luch Energiya Vladivostok
  •  
  • FC Chita 00
    Lokomotiw Moskwa 33
    04-03-2006 FC Chita
    0 - 3
    Lokomotiw Moskwa
    12-03-2006 Lokomotiw Moskwa
    3 - 0
    FC Chita
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Zenit St Petersburg 23
    Torpedo Moskwa 02
    22-03-2006 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    Torpedo Moskwa
    12-04-2006 Torpedo Moskwa
    2 - 3
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Rubin Kazań 11
    CSKA Moskwa 14
    22-03-2006 Rubin Kazań
    1 - 1
    CSKA Moskwa
    12-04-2006 CSKA Moskwa
    4 - 1
    Rubin Kazań
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 31
    Dynamo Moskwa 03
    22-03-2006 Staurn Ramieńskoje
    3 - 0
    Dynamo Moskwa
    12-04-2006 Dynamo Moskwa
    3 - 1
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Spartak Moskwa 22
    Lokomotiw Moskwa 21
    22-03-2006 Spartak Moskwa
    2 - 2
    Lokomotiw Moskwa
    12-04-2006 Lokomotiw Moskwa
    1 - 2
    Spartak Moskwa
  •  
  • semifinal
  •  
  • Spartak Moskwa 13
    Staurn Ramieńskoje 11
    03-05-2006 Spartak Moskwa
    1 - 1
    Staurn Ramieńskoje
    10-05-2006 Staurn Ramieńskoje
    1 - 3
    Spartak Moskwa
  •  
  • CSKA Moskwa 13
    Zenit St Petersburg 00
    03-05-2006 CSKA Moskwa
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    10-05-2006 Zenit St Petersburg
    0 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • final
  •  
  • Spartak Moskwa 0
    CSKA Moskwa 3
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 58 15 13 2 60 36 24
W
W
D
W
D
2 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 58 17 7 6 47 28 19
L
W
L
W
W
3 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 53 15 8 7 47 34 13
W
W
L
W
L
4 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 50 13 11 6 42 30 12
D
W
W
L
D
5 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 46 13 7 10 43 37 6
W
W
L
W
L
6 FK Moskwa FK Moskwa 30 43 10 13 7 41 37 4
W
L
D
W
D
7 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 41 11 8 11 35 33 2
D
W
W
L
W
8 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 30 41 11 8 11 33 32 1
D
W
L
W
L
9 Luch Energiya Vladivostok Luch Energiya Vladivostok 30 41 12 5 13 37 39 -2
D
L
W
L
W
10 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 38 10 8 12 37 35 2
L
L
W
W
L
11 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 30 37 7 16 7 29 24 5
L
L
D
L
W
12 FK Rostów FK Rostów 30 36 10 6 14 42 48 -6
L
L
W
L
L
13 Amkar Perm Amkar Perm 30 35 8 11 11 22 36 -14
L
L
W
L
W
14 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 30 34 8 10 12 31 40 -9
W
W
D
W
W
15 Torpedo Moskwa 30 22 3 13 14 22 40 -18
D
L
L
L
L
16 Szynnik Jarosław Szynnik Jarosław 30 11 1 8 21 17 56 -39
D
L
L
L
D
  • final
  •  
  • CSKA Moskwa 3
    Spartak Moskwa 2
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • Zenit St Petersburg 01
    Kubań Krasnodar 00
    09-03-2005 Zenit St Petersburg
    0 - 0
    Kubań Krasnodar
    16-03-2005 Kubań Krasnodar
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • FK Rostów 10
    Staurn Ramieńskoje 20
    09-03-2005 FK Rostów
    1 - 2
    Staurn Ramieńskoje
    16-03-2005 Staurn Ramieńskoje
    0 - 0
    FK Rostów
  •  
  • Dynamo Moskwa 10
    Krylja Sowietow Samara 11
    09-03-2005 Dynamo Moskwa
    1 - 1
    Krylja Sowietow Samara
    16-03-2005 Krylja Sowietow Samara
    1 - 0
    Dynamo Moskwa
  •  
  • Ałania Władykawkaz 01
    Chimki Moskwa 21
    07-03-2005 Ałania Władykawkaz
    0 - 2
    Chimki Moskwa
    16-03-2005 Chimki Moskwa
    1 - 1
    Ałania Władykawkaz
  •  
  • Torpedo Moskwa 31
    Metalurg Lypetsk 01
    01-03-2005 Torpedo Moskwa
    3 - 0
    Metalurg Lypetsk
    06-03-2005 Metalurg Lypetsk
    1 - 1
    Torpedo Moskwa
  •  
  • FK Moskwa 11
    CSKA Moskwa 33
    01-03-2005 FK Moskwa
    1 - 3
    CSKA Moskwa
    05-03-2005 CSKA Moskwa
    3 - 1
    FK Moskwa
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • CSKA Moskwa 20
    Staurn Ramieńskoje 10
    20-04-2005 CSKA Moskwa
    2 - 1
    Staurn Ramieńskoje
    10-05-2005 Staurn Ramieńskoje
    0 - 0
    CSKA Moskwa
  •  
  • Zenit St Petersburg 44
    Szynnik Jarosław 01
    06-04-2005 Zenit St Petersburg
    4 - 0
    Szynnik Jarosław
    20-04-2005 Szynnik Jarosław
    1 - 4
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Chimki Moskwa 13
    Torpedo Moskwa 10
    06-04-2005 Chimki Moskwa
    1 - 1
    Torpedo Moskwa
    20-04-2005 Torpedo Moskwa
    0 - 3
    Chimki Moskwa
  •  
  • Amkar Perm 11
    Krylja Sowietow Samara 01
    06-04-2005 Amkar Perm
    1 - 0
    Krylja Sowietow Samara
    20-04-2005 Krylja Sowietow Samara
    1 - 1
    Amkar Perm
  •  
  • semifinal
  •  
  • Zenit St Petersburg 10
    CSKA Moskwa 02
    13-05-2005 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    CSKA Moskwa
    25-05-2005 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Chimki Moskwa 20
    Amkar Perm 00
    27-04-2005 Chimki Moskwa
    2 - 0
    Amkar Perm
    04-05-2005 Amkar Perm
    0 - 0
    Chimki Moskwa
  •  
  • final
  •  
  • CSKA Moskwa 1
    Chimki Moskwa 0
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Sevilla FC 02
    FSV Mainz 05 00
    15-09-2005 Sevilla FC
    0 - 0
    FSV Mainz 05
    29-09-2005 FSV Mainz 05
    0 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Vitoria Guimaraes 31
    Wisła Kraków 00
    15-09-2005 Vitoria Guimaraes
    3 - 0
    Wisła Kraków
    29-09-2005 Wisła Kraków
    0 - 1
    Vitoria Guimaraes
  •  
  • Bolton Wanderers 22
    Łokomotiw Płowdiw 11
    15-09-2005 Bolton Wanderers
    2 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
    29-09-2005 Łokomotiw Płowdiw
    1 - 2
    Bolton Wanderers
  •  
  • Palermo 24
    Anorthosis 10
    15-09-2005 Palermo
    2 - 1
    Anorthosis
    29-09-2005 Anorthosis
    0 - 4
    Palermo
  •  
  • AS Roma 50
    Aris Thessaloniki FC 10
    15-09-2005 AS Roma
    5 - 1
    Aris Thessaloniki FC
    29-09-2005 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    AS Roma
  •  
  • Banik Ostrawa 20
    SC Heerenveen 05
    15-09-2005 Banik Ostrawa
    2 - 0
    SC Heerenveen
    29-09-2005 SC Heerenveen
    5 - 0
    Banik Ostrawa
  •  
  • Middlesbrough 20
    Xanthi 00
    15-09-2005 Middlesbrough
    2 - 0
    Xanthi
    29-09-2005 Xanthi
    0 - 0
    Middlesbrough
  •  
  • AS Monaco 23
    Willem II 01
    15-09-2005 AS Monaco
    2 - 0
    Willem II
    29-09-2005 Willem II
    1 - 3
    AS Monaco
  •  
  • Dinamo Bukareszt 50
    Everton 11
    15-09-2005 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    Everton
    29-09-2005 Everton
    1 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Hibernian 01
    Dnipro Dniepropietrowsk 05
    15-09-2005 Hibernian
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    29-09-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    5 - 1
    Hibernian
  •  
  • Grazer AK 00
    Strasbourg 25
    15-09-2005 Grazer AK
    0 - 2
    Strasbourg
    29-09-2005 Strasbourg
    5 - 0
    Grazer AK
  •  
  • Halmstads BK 13
    Sporting Lizbona 22
    15-09-2005 Halmstads BK
    1 - 2
    Sporting Lizbona
    29-09-2005 Sporting Lizbona
    2 - 3
    Halmstads BK
  •  
  • Auxerre 20
    Lewski Sofia 11
    15-09-2005 Auxerre
    2 - 1
    Lewski Sofia
    29-09-2005 Lewski Sofia
    1 - 0
    Auxerre
  •  
  • Beerschot AC 00
    Olympique Marsylia 00
    15-09-2005 Beerschot AC
    0 - 0
    Olympique Marsylia
    29-09-2005 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Beerschot AC
  •  
  • Hamburger SV 11
    FC Kopenhaga 10
    15-09-2005 Hamburger SV
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    29-09-2005 FC Kopenhaga
    0 - 1
    Hamburger SV
  •  
  • Tromsoe 11
    Galatasaray Stambuł 01
    15-09-2005 Tromsoe
    1 - 0
    Galatasaray Stambuł
    29-09-2005 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Tromsoe
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 01
    Braga 01
    15-09-2005 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    Braga
    29-09-2005 Braga
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Broendby IF 21
    FC Zuerich 02
    15-09-2005 Broendby IF
    2 - 0
    FC Zuerich
    29-09-2005 FC Zuerich
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • APOEL Nikozja 01
    Hertha Berlin 13
    15-09-2005 APOEL Nikozja
    0 - 1
    Hertha Berlin
    29-09-2005 Hertha Berlin
    3 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • Slavia Praga 22
    Cork City 01
    15-09-2005 Slavia Praga
    2 - 0
    Cork City
    29-09-2005 Cork City
    1 - 2
    Slavia Praga
  •  
  • RC Lens 14
    Groclin Grodzisk Wlkp. 12
    15-09-2005 RC Lens
    1 - 1
    Groclin Grodzisk Wlkp.
    29-09-2005 Groclin Grodzisk Wlkp.
    2 - 4
    RC Lens
  •  
  • FC Basel 51
    Siroki Brijeg 00
    15-09-2005 FC Basel
    5 - 0
    Siroki Brijeg
    29-09-2005 Siroki Brijeg
    0 - 1
    FC Basel
  •  
  • Liteks Łowecz 21
    Genk 20
    15-09-2005 Liteks Łowecz
    2 - 2
    Genk
    29-09-2005 Genk
    0 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Grasshopper 13
    MYPA 10
    15-09-2005 Grasshopper
    1 - 1
    MYPA
    29-09-2005 MYPA
    0 - 3
    Grasshopper
  •  
  • PAOK Saloniki 12
    Metalurg Donieck 12
    15-09-2005 PAOK Saloniki
    1 - 1
    Metalurg Donieck
    29-09-2005 Metalurg Donieck
    2 - 2
    PAOK Saloniki
  •  
  • Vaalerenga 01
    Steaua Bukareszt 33
    15-09-2005 Vaalerenga
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
    29-09-2005 Steaua Bukareszt
    3 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • Besiktas Stambuł 04
    Malmoe FF 11
    15-09-2005 Besiktas Stambuł
    0 - 1
    Malmoe FF
    29-09-2005 Malmoe FF
    1 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Brann 12
    Lokomotiw Moskwa 23
    15-09-2005 Brann
    1 - 2
    Lokomotiw Moskwa
    29-09-2005 Lokomotiw Moskwa
    3 - 2
    Brann
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 10
    Rapid Bukareszt 11
    15-09-2005 Feyenoord Rotterdam
    1 - 1
    Rapid Bukareszt
    29-09-2005 Rapid Bukareszt
    1 - 0
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Rennes 30
    Osasuna Pampeluna 10
    15-09-2005 Rennes
    3 - 1
    Osasuna Pampeluna
    29-09-2005 Osasuna Pampeluna
    0 - 0
    Rennes
  •  
  • Viking 11
    Austria Wiedeń 02
    15-09-2005 Viking
    1 - 0
    Austria Wiedeń
    29-09-2005 Austria Wiedeń
    2 - 1
    Viking
  •  
  • Teplice 10
    Espanyol 12
    15-09-2005 Teplice
    1 - 1
    Espanyol
    29-09-2005 Espanyol
    2 - 0
    Teplice
  •  
  • Maccabi Petach Tikwa 05
    Partizan Belgrad 22
    15-09-2005 Maccabi Petach Tikwa
    0 - 2
    Partizan Belgrad
    29-09-2005 Partizan Belgrad
    2 - 5
    Maccabi Petach Tikwa
  •  
  • Bayer Leverkusen 00
    CSKA Sofia 11
    15-09-2005 Bayer Leverkusen
    0 - 1
    CSKA Sofia
    29-09-2005 CSKA Sofia
    1 - 0
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Szachtar Donieck 42
    Debreceni VSC 10
    15-09-2005 Szachtar Donieck
    4 - 1
    Debreceni VSC
    29-09-2005 Debreceni VSC
    0 - 2
    Szachtar Donieck
  •  
  • Vitoria Setubal 10
    Sampdoria 11
    15-09-2005 Vitoria Setubal
    1 - 1
    Sampdoria
    29-09-2005 Sampdoria
    1 - 0
    Vitoria Setubal
  •  
  • Zenit St Petersburg 01
    AEK Ateny 00
    15-09-2005 Zenit St Petersburg
    0 - 0
    AEK Ateny
    29-09-2005 AEK Ateny
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • CSKA Moskwa 33
    FC Midtjylland 11
    15-09-2005 CSKA Moskwa
    3 - 1
    FC Midtjylland
    29-09-2005 FC Midtjylland
    1 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • VfB Stuttgart 20
    NK Domżale 01
    15-09-2005 VfB Stuttgart
    2 - 0
    NK Domżale
    29-09-2005 NK Domżale
    1 - 0
    VfB Stuttgart
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 51
    AZ Alkmaar 33
    15-09-2005 Krylja Sowietow Samara
    5 - 3
    AZ Alkmaar
    29-09-2005 AZ Alkmaar
    3 - 1
    Krylja Sowietow Samara
  •  
  • 1/16
  •  
  • VfB Stuttgart 11
    Middlesbrough 20
    16-02-2006 VfB Stuttgart
    1 - 2
    Middlesbrough
    23-02-2006 Middlesbrough
    0 - 1
    VfB Stuttgart
  •  
  • Slavia Praga 20
    Palermo 11
    16-02-2006 Slavia Praga
    2 - 1
    Palermo
    23-02-2006 Palermo
    1 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Thun 10
    Hamburger SV 02
    16-02-2006 Thun
    1 - 0
    Hamburger SV
    23-02-2006 Hamburger SV
    2 - 0
    Thun
  •  
  • Real Betis 21
    AZ Alkmaar 02
    15-02-2006 Real Betis
    2 - 0
    AZ Alkmaar
    23-02-2006 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Real Betis
  •  
  • Bolton Wanderers 01
    Olympique Marsylia 02
    15-02-2006 Bolton Wanderers
    0 - 0
    Olympique Marsylia
    23-02-2006 Olympique Marsylia
    2 - 1
    Bolton Wanderers
  •  
  • Club Brugge 11
    AS Roma 22
    15-02-2006 Club Brugge
    1 - 2
    AS Roma
    23-02-2006 AS Roma
    2 - 1
    Club Brugge
  •  
  • Udinese 30
    RC Lens 01
    15-02-2006 Udinese
    3 - 0
    RC Lens
    23-02-2006 RC Lens
    1 - 0
    Udinese
  •  
  • Schalke 04 23
    Espanyol 10
    15-02-2006 Schalke 04
    2 - 1
    Espanyol
    23-02-2006 Espanyol
    0 - 3
    Schalke 04
  •  
  • Rosenborg Trondheim 01
    Zenit St Petersburg 22
    15-02-2006 Rosenborg Trondheim
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    23-02-2006 Zenit St Petersburg
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • SC Heerenveen 11
    Steaua Bukareszt 30
    15-02-2006 SC Heerenveen
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
    23-02-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 1
    SC Heerenveen
  •  
  • Lille 30
    Szachtar Donieck 20
    15-02-2006 Lille
    3 - 2
    Szachtar Donieck
    23-02-2006 Szachtar Donieck
    0 - 0
    Lille
  •  
  • FC Basel 11
    AS Monaco 01
    15-02-2006 FC Basel
    1 - 0
    AS Monaco
    23-02-2006 AS Monaco
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • Hertha Berlin 00
    Rapid Bukareszt 12
    15-02-2006 Hertha Berlin
    0 - 1
    Rapid Bukareszt
    23-02-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • FC Petrzalka 1898 00
    Lewski Sofia 12
    15-02-2006 FC Petrzalka 1898
    0 - 1
    Lewski Sofia
    23-02-2006 Lewski Sofia
    2 - 0
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 00
    Sevilla FC 12
    15-02-2006 Lokomotiw Moskwa
    0 - 1
    Sevilla FC
    23-02-2006 Sevilla FC
    2 - 0
    Lokomotiw Moskwa
  •  
  • Liteks Łowecz 00
    Strasbourg 20
    15-02-2006 Liteks Łowecz
    0 - 2
    Strasbourg
    23-02-2006 Strasbourg
    0 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • 1/8
  •  
  • Middlesbrough 11
    AS Roma 02
    09-03-2006 Middlesbrough
    1 - 0
    AS Roma
    15-03-2006 AS Roma
    2 - 1
    Middlesbrough
  •  
  • Udinese 01
    Lewski Sofia 02
    09-03-2006 Udinese
    0 - 0
    Lewski Sofia
    16-03-2006 Lewski Sofia
    2 - 1
    Udinese
  •  
  • Olympique Marsylia 01
    Zenit St Petersburg 11
    09-03-2006 Olympique Marsylia
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
    16-03-2006 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • FC Basel 22
    Strasbourg 02
    09-03-2006 FC Basel
    2 - 0
    Strasbourg
    16-03-2006 Strasbourg
    2 - 2
    FC Basel
  •  
  • Lille 10
    Sevilla FC 02
    09-03-2006 Lille
    1 - 0
    Sevilla FC
    15-03-2006 Sevilla FC
    2 - 0
    Lille
  •  
  • Palermo 10
    Schalke 04 03
    09-03-2006 Palermo
    1 - 0
    Schalke 04
    16-03-2006 Schalke 04
    3 - 0
    Palermo
  •  
  • Steaua Bukareszt 03
    Real Betis 00
    09-03-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Real Betis
    16-03-2006 Real Betis
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Bukareszt 21
    Hamburger SV 03
    09-03-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    Hamburger SV
    15-03-2006 Hamburger SV
    3 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Sevilla FC 41
    Zenit St Petersburg 11
    30-03-2006 Sevilla FC
    4 - 1
    Zenit St Petersburg
    06-04-2006 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Sevilla FC
  •  
  • FC Basel 21
    Middlesbrough 04
    30-03-2006 FC Basel
    2 - 0
    Middlesbrough
    06-04-2006 Middlesbrough
    4 - 1
    FC Basel
  •  
  • Rapid Bukareszt 10
    Steaua Bukareszt 10
    30-03-2006 Rapid Bukareszt
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
    06-04-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Rapid Bukareszt
  •  
  • Lewski Sofia 11
    Schalke 04 31
    30-03-2006 Lewski Sofia
    1 - 3
    Schalke 04
    06-04-2006 Schalke 04
    1 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • semifinal
  •  
  • Schalke 04 00
    Sevilla FC 01
    20-04-2006 Schalke 04
    0 - 0
    Sevilla FC
    27-04-2006 Sevilla FC
    1 - 0
    Schalke 04
  •  
  • Steaua Bukareszt 12
    Middlesbrough 04
    20-04-2006 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Middlesbrough
    27-04-2006 Middlesbrough
    4 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • final
  •  
  • Middlesbrough 0
    Sevilla FC 4
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

CSKA Moskwa Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy CSKA Moskwa
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Ivica Olic Olic
22
1.0
2 Vagner Love Love
11
0.9
3 Daniel Carvalho Carvalho
10
0.9
4 Gusev
8
1.0
5 Siergiej Ignaszewicz Ignaszewicz
8
1.0
6 Jurij Żyrkow Żyrkow
6
1.0
7 Evgeni Aldonin Aldonin
5
0.8
8 Milos Krasic Krasic
5
1.0
9 Dudu Cearense Cearense
4
1.0
10 Aleksiej Bierezucki Bierezucki
3
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 138 na mecz: 1.70
Straconych bramek 62 na mecz: 0.77
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 38
46.91%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 36
44.44%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.47
Wygranych meczów do zera (WTN) 29
35.80%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
8.64%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 1
1.23%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 1
1.23%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna CSKA Moskwa wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 25 16 5 4
Przegranych 12 1 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 8
19.5%
2-1 8
19.5%
1-0 6
14.6%
1-2 4
9.8%
3-1 3
7.3%
1-1 3
7.3%
5-0 2
4.9%
3-2 1
2.4%
4-1 1
2.4%
4-3 1
2.4%
3-0 1
2.4%
5-1 1
2.4%
0-0 1
2.4%
2-2 1
2.4%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics