Tučný vs Slovan Sefcik - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Forward
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
10
Midfield
178 cm
64 kg
29 lat (1996-11-04)
Slovakia Slovakia
Statystyki Tučný, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Slovan Sefcik, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tučný
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 7 0 2 2358' 18 0 12 1 0 31 8 0 33 304 66% 3
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 17 4 0 2 2207' 17 0 11 1 0 31 8 0 33 304 66% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rużomberk 1 3 0 0 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   13 0 0 2 1779' 13 0 9 7 0 31 8 0 32 284 42% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 10 0 0 2 1451' 10 0 8 6 0 31 8 0 32 284 42% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 3 0 0 0 328' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   12 2 0 2 1805' 12 0 12 2 1 7 2 0 10 144 62% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 12 2 0 2 1805' 12 0 12 2 1 7 2 0 10 144 62% 2
2022/2023   2 0 0 0 272' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 2 0 0 0 272' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Slovan Sefcik
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   11 4 0 1 1147' 5 5 5 2 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 11 4 0 1 1147' 5 5 5 2 0 - - - - - - -
2021/2022   7 2 0 0 637' 3 3 2 2 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 7 2 0 0 637' 3 3 2 2 0 - - - - - - -
2020/2021   26 1 0 4 2885' 17 13 6 6 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Nitra 26 1 0 4 2885' 17 13 6 6 0 - - - - - - -
2019/2020   20 3 0 4 2761' 17 14 3 4 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Nitra 18 3 0 3 2535' 16 13 2 4 0 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 Nitra 2 0 0 1 226' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   22 1 0 0 1841' 11 3 8 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 3 0 0 0 308' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 16 1 0 0 1449' 10 2 5 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 2 84' 0 0 1 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 FK Senica 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   9 0 0 0 340' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 9 0 0 0 340' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   8 1 0 0 290' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 8 1 0 0 290' 2 2 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2