Yves Bissouma vs Simons - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
29 lat (1996-08-30)
Mali Mali
Profil zawodnika
7
Midfield
Netherlands Netherlands
Statystyki Yves Bissouma, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Mistrzostwa Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Simons, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Puchar Niemiec Premier League Carabao Cup Bundesliga Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Yves Bissouma
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 2 1600' 11 0 9 5 0 5 2 0 8 402 69% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 7 0 0 0 1021' 7 0 6 4 0 5 2 0 6 316 88% 0
World Cup Qualification Africa Mali 3 0 0 2 411' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Tottenham Hotspur 1 0 0 0 168' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 86 1% 0
2024/2025   27 2 0 0 3455' 27 0 15 12 0 19 5 0 32 1489 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 2 0 0 1 146 96% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 16 2 0 0 2247' 16 0 12 7 0 11 4 0 18 827 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 3 0 0 0 327' 3 0 1 2 0 0 0 0 1 145 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 7 0 0 0 761' 7 0 2 3 0 6 1 0 12 371 89% 0
2023/2024   27 0 0 0 3599' 26 1 16 11 2 24 5 0 31 1792 92% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 27 0 0 0 3599' 26 1 16 11 2 24 5 0 31 1792 92% 0
2022/2023   33 0 0 0 2944' 14 7 16 7 0 4 0 13 8 696 91% 1
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 23 0 0 0 2276' 10 5 13 6 0 4 0 13 8 696 91% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Mali 2 0 0 0 307' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 6 181' 0 0 3 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 2 0 2 2968' 26 7 2 10 0 19 6 31 22 1184 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 93' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 34 1 0 2 2785' 25 7 1 10 0 15 4 29 17 1113 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 4 2 2 5 71 92% 0
2020/2021   39 2 0 0 3799' 37 4 2 9 1 28 4 45 28 1493 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 1 0 0 289' 2 0 1 1 0 5 2 4 3 155 88% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 36 1 0 0 3510' 35 4 1 8 1 23 2 41 25 1338 88% 0
2019/2022   2 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mali 2 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   30 1 0 0 2810' 16 12 7 4 0 16 7 31 15 528 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 29 1 0 0 2657' 15 11 7 4 0 16 7 31 15 528 85% 0
2018/2019   40 1 0 1 3559' 23 9 11 7 0 50 7 48 29 766 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 1 0 1 736' 5 3 0 2 0 19 4 8 4 181 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 34 0 0 0 2733' 17 6 11 5 0 31 3 40 25 585 82% 1
2017/2018   39 4 0 1 2962' 21 5 11 3 0 36 6 36 13 880 85% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 1 0 0 177' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Mali 4 1 0 0 407' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 31 2 0 1 2138' 16 3 9 3 0 36 6 36 13 880 85% 4
2016/2017   32 1 0 0 2237' 8 3 19 4 1 15 2 20 17 400 78% 42
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lille 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 27 1 0 0 1891' 5 3 18 4 1 15 2 20 17 400 78% 42
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   5 0 0 0 647' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Mali 5 0 0 0 647' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Simons
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 8 2 7 3629' 31 0 12 7 1 75 20 0 79 1343 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 2 2 0 3 32 94% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 7 3 0 2 50 88% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 19 2 0 5 2273' 19 0 8 5 1 42 10 0 44 802 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 2 241' 2 0 1 5 0 0 7 64 91% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 1 90' 1 0 0 0 0 0 3 37 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 6 3 2 1 678' 6 0 2 1 0 18 5 0 18 321 87% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Holandia 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 37 68% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RasenBallsport Leipzig 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   36 13 1 11 4272' 36 0 13 7 0 79 32 0 77 1597 82% 6
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 4 2 1 1 515' 4 0 2 1 0 13 4 0 7 174 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 4 0 0 0 521' 4 0 2 0 0 10 3 0 7 157 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 3 1 0 1 449' 3 0 2 1 0 6 2 0 7 162 83% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 25 10 0 9 2787' 25 0 7 5 0 50 23 0 56 1104 82% 5
2023/2024   40 10 1 13 5866' 41 0 27 12 1 100 40 0 99 1651 79% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 7 2 0 2 943' 7 0 4 1 0 18 7 0 23 276 82% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 168' 1 0 1 1 0 0 1 31 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 32 8 1 11 4755' 33 0 22 11 1 81 33 0 71 1332 78% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 4 12 83% 0
2022/2023   5 4 1 0 514' 5 0 1 2 0 17 6 0 10 166 80% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 4 4 1 0 360' 4 0 0 2 0 17 6 0 9 144 81% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 1 154' 1 0 1 0 0 0 1 22 73% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2