Łysiak vs Sebastien Thill - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
Poland Poland
Profil zawodnika
31
Midfield
32 lat (1993-12-29)
Luxembourg Luxembourg
Statystyki Łysiak, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski 1 liga polska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sebastien Thill, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski 1 liga polska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro kwalifikacje baraże Euro Liga mołdawska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Łysiak
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 0 0 2 3852' 32 0 14 4 0 27 5 0 21 1456 0% 2
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Rzeszów 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Rzeszów 30 0 0 2 3626' 30 0 13 4 0 27 5 0 21 1456 0% 2
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Łódzki KS 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Stal Rzeszów 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   28 4 3 0 2939' 28 0 6 6 0 17 5 0 9 561 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Rzeszów 1 174' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Rzeszów 27 4 3 0 2765' 27 0 5 6 0 17 5 0 9 561 0% 0
2023/2024   19 4 1 0 2423' 19 0 9 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Rzeszów 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Rzeszów 19 4 1 0 2423' 19 0 9 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Sebastien Thill
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 7 0 6 2381' 22 0 5 2 0 64 18 0 4 1326 0% 3
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Rzeszów 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Rzeszów 20 6 0 6 2120' 20 0 4 2 0 64 18 0 4 1326 0% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Stal Rzeszów 1 1 0 0 171' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Luksemburg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 4 1 7 2939' 31 0 2 2 0 53 20 0 3 893 6% 3
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Rzeszów 30 4 1 7 2849' 30 0 2 2 0 52 20 0 1 826 0% 2
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Rzeszów 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Luksemburg 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 2 67 82% 1
2023/2024   24 3 1 6 2665' 24 0 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Rzeszów 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hansa Rostock II 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Stal Rzeszów 24 2 1 6 2665' 24 0 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   26 0 0 0 1826' 9 8 7 1 0 5 0 5 1 283 75% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hansa Rostock 20 0 0 0 1178' 6 6 4 1 0 5 0 4 1 160 72% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Luksemburg 6 0 0 0 648' 3 2 3 0 0 0 0 1 0 123 79% 1
2021/2022   24 11 4 2 2542' 20 6 3 2 0 6 2 4 3 219 74% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sheriff Tyraspol 2 1 1 0 300' 2 1 0 1 0 3 2 1 0 102 68% 0
Liga mołdawska Liga mołdawska Liga mołdawska Sheriff Tyraspol 6 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sheriff Tyraspol 14 3 1 2 1440' 14 2 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Luksemburg 8 1 0 0 802' 4 3 3 0 0 3 0 3 3 117 79% 0
2020/2021   12 1 0 1 743' 3 1 6 0 0 4 1 4 2 129 71% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Luksemburg 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska FC Tambov 9 0 0 1 573' 2 1 5 0 0 4 1 4 2 129 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Progres Niedercorn 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   5 1 0 1 692' 5 3 0 2 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Progres Niedercorn 5 0 0 1 692' 5 3 0 2 0 - - - - - - -
2018/2019   6 5 0 1 515' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Progres Niedercorn 6 0 0 1 515' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   4 10 0 0 360' 4 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Progres Niedercorn 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 9 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2016/2017   5 6 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Luksemburg 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 5 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Progres Niedercorn 2 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   4 2 0 0 137' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Luksemburg 4 1 0 0 137' 0 0 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2