Saulo Decarli vs S. Stroscio - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
186 cm
74 kg
34 lat (1992-02-04)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
28
Defence
Statystyki Saulo Decarli, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki S. Stroscio, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie Liga łotewska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Saulo Decarli
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 1 0 0 1394' 14 1 2 2 1 10 4 0 6 284 63% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 10 1 0 0 931' 10 0 1 2 1 9 3 0 5 265 68% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grasshopper 2 226' 2 0 1 1 1 0 1 19 0% 0
2024/2025   20 0 0 0 1846' 20 0 1 4 1 3 1 0 5 471 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 20 0 0 0 1846' 20 0 1 4 1 3 1 0 5 471 83% 0
2023/2024   8 0 0 1 890' 8 0 3 3 0 7 1 0 1 286 70% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 8 0 0 1 890' 8 0 3 3 0 7 1 0 1 286 70% 0
2022/2023   20 1 0 0 1384' 12 1 3 1 0 3 3 6 7 298 72% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 19 1 0 0 1384' 12 1 3 1 0 3 3 6 7 298 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   10 112' 0 0 1 1 1 0 0 6 100% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Bochum 9 82' 0 0 1 1 1 0 0 6 100% 0
2020/2021   20 0 0 0 530' 2 0 4 1 0 0 0 2 0 42 90% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 19 0 0 0 440' 1 0 4 1 0 0 0 2 0 42 90% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   23 1 0 0 2096' 23 1 0 3 0 9 4 30 15 776 85% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 22 1 0 0 2006' 22 1 0 3 0 9 4 30 15 776 85% 2
2018/2019   35 0 0 0 1018' 6 2 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Club Brugge 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 31 0 0 0 838' 5 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Waasland-Beveren 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 3 90' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   22 1 0 0 1481' 13 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Club Brugge 3 0 0 0 285' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 18 1 0 0 1106' 10 2 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Club Brugge 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 2 0 0 2730' 29 0 1 6 0 14 8 19 17 446 71% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 29 2 0 0 2520' 27 0 1 6 0 14 8 19 17 446 71% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Eintracht Brunszwik 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 1 0 1 2797' 30 1 0 8 2 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 30 1 0 1 2677' 29 1 0 7 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 3 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   24 0 0 0 1776' 18 2 0 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 23 0 0 0 1686' 17 2 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   31 0 0 0 232' 0 0 3 0 1 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Avellino 17 0 0 0 232' 0 0 3 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Livorno 14 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   11 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Chiasso 11 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   30 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Locarno 30 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Locarno 25 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki S. Stroscio
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 0 4820' 36 0 21 11 1 14 5 0 22 847 66% 3
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 32 2 0 0 4266' 32 0 19 10 1 14 5 0 22 836 66% 3
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 3 0 0 0 418' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grasshopper 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 11 0% 0
2024/2025   1 0 0 1 0 0 0 0 1 27 70% 0
Czwarta liga szwajcarska Grasshopper II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 27 70% 0
2023/2024   32 3 0 2 3505' 32 0 7 8 1 1 0 0 1 131 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Schaffhausen 31 3 0 2 3279' 31 0 6 7 1 1 0 0 1 131 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Vaduz 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Schaffhausen 1 226' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Schaffhausen 0 0 0 ' 2 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2