Ricardo Matos vs Pîrvu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Forward
Portugal Portugal
Profil zawodnika
11
Midfield
Romania Romania
Statystyki Ricardo Matos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pîrvu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ricardo Matos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 11 4 6 4115' 28 0 20 7 1 41 18 0 53 479 71% 13
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Arges Pitesti 1 1 1 0 210' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 27 10 3 6 3905' 27 0 19 7 1 41 18 0 53 479 71% 13
2024/2025   16 6 1 0 1824' 16 0 5 3 0 32 17 0 30 294 76% 12
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska SCM Gloria Buzau 16 6 1 0 1824' 16 0 5 3 0 32 17 0 30 294 76% 12
2023/2024   19 6 0 1 2445' 19 0 10 4 0 1 0 0 2 22 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska CF Os Belenenses 18 5 0 1 2355' 18 0 10 3 0 1 0 0 2 22 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii CF Os Belenenses 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi CF Os Belenenses 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   22 2 0 0 993' 1 0 12 1 0 1 0 0 1 14 57% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Portimonense 22 1 0 0 993' 1 0 12 1 0 1 0 0 1 14 57% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Portimonense 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   8 3 1 0 520' 3 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Portimonense 8 1 0 0 520' 3 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Olhanense 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   7 2 0 0 361' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Ascoli Picchio FC 1898 6 225' 0 0 3 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Casertana 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Ascoli Picchio FC 1898 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   20 173' 0 0 2 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Ascoli Picchio FC 1898 20 173' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Pîrvu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 3 0 1 1983' 14 0 10 5 0 34 9 0 39 390 63% 5
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Arges Pitesti 1 0 0 0 208' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 13 2 0 1 1775' 13 0 9 4 0 34 9 0 39 390 63% 5
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Arges Pitesti 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   6 3 0 1 668' 6 0 2 1 0 6 3 0 12 127 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Arges Pitesti 6 3 0 1 668' 6 0 2 1 0 6 3 0 12 127 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Arges Pitesti 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   1 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Arges Pitesti 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Arges Pitesti 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2