Tjaronn Chery vs Proper - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Forward
170 cm
68 kg
37 lat (1988-06-04)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
71
Midfield
Netherlands Netherlands
Statystyki Tjaronn Chery, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska World Cup Qualification CONCACAF Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga chińska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Proper, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tjaronn Chery
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 11 3 8 4739' 39 0 16 3 1 120 49 0 38 1248 84% 16
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 2 0 0 1 267' 2 0 1 0 0 10 3 0 4 74 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 33 10 2 6 4024' 33 0 14 3 1 98 43 0 30 1067 84% 13
World Cup Qualification CONCACAF Surinam 4 1 1 1 448' 4 0 1 0 0 12 3 0 4 107 79% 3
2024/2025   39 14 2 6 5642' 39 0 28 2 0 98 37 0 26 1117 82% 7
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 39 14 2 6 5642' 39 0 28 2 0 98 37 0 26 1117 82% 7
2023/2024   40 10 1 13 4861' 40 0 16 5 0 107 51 0 37 1378 71% 9
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Hajfa 3 1 0 0 492' 3 0 3 1 0 5 3 0 4 94 76% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 3 1 0 2 377' 3 0 1 0 0 4 3 0 7 90 78% 2
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 15 2 1 5 1749' 15 0 5 3 0 44 19 0 6 502 70% 5
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 13 5 0 2 1355' 13 0 3 0 0 41 21 0 16 476 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Hajfa 6 1 0 4 888' 6 0 4 1 0 13 5 0 4 216 37% 0
2022/2023   14 14 1 3 1506' 14 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Hajfa 11 4 1 1 1158' 11 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 3 10 0 2 348' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   4 13 0 0 497' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Hajfa 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Hajfa 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Maccabi Hajfa 2 2 0 0 250' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 9 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2022   3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Surinam 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2020/2021   4 14 2 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 12 2 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Hajfa 4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 10 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 10 5 4 4426' 36 14 1 3 0 90 37 29 47 906 87% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 33 9 4 4 3929' 33 12 0 3 0 90 37 29 47 906 87% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Kayserispor 5 1 1 0 497' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 4 3 3 2685' 22 6 3 4 0 62 25 13 18 826 80% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 3 213' 0 0 3 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 22 4 3 3 2472' 22 6 0 4 0 62 25 13 18 826 80% 2
2015/2016   46 10 1 4 4764' 25 18 16 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 43 10 1 4 4629' 25 18 14 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 83' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 52' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   40 17 1 6 3649' 37 4 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 34 15 1 6 3289' 34 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Groningen 4 2 0 0 360' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Groningen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 10 0 7 3791' 35 8 0 7 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Groningen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 35 10 0 7 3791' 35 8 0 7 1 - - - - - - -
2012/2013   32 8 0 5 3188' 32 4 0 3 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 32 8 0 5 3188' 32 4 0 3 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   34 5 0 0 3524' 29 8 5 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy ADO Den Haag 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 34 2 0 0 3524' 29 8 5 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB ADO Den Haag 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   33 10 1 0 3089' 33 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Emmen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Emmen 33 9 1 0 3089' 33 2 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 1 0 0 2809' 24 9 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Roosendaal 36 1 0 0 2809' 24 9 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   27 0 0 0 1232' 8 4 3 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Cambuur 17 0 0 0 965' 7 3 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Cambuur 6 0 0 0 267' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2007/2008   6 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Proper
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 3 0 0 1507' 14 0 4 2 0 13 5 0 20 623 82% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 8 3 0 0 859' 8 0 2 2 0 10 4 0 15 433 80% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 4 422' 4 0 1 2 1 0 3 162 83% 1
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Holandia U21 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 2 28 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie NEC Nijmegen 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 0 0 1 2585' 26 0 4 3 0 17 4 0 25 1083 86% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 26 0 0 1 2585' 26 0 4 3 0 17 4 0 25 1083 86% 1
2023/2024   40 8 0 4 4274' 40 0 10 6 0 45 20 0 33 1939 62% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 28 5 0 4 2936' 28 0 6 4 0 29 13 0 23 1251 81% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 8 1 0 0 978' 8 0 4 2 0 11 4 0 4 470 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 5 3 0 6 218 81% 0
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 0 1 1 0 0 1 114 88% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 1 1 0 0 1 114 88% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2