Scharmer vs Patrick Obermuller - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
Austria Austria
Profil zawodnika
38
Defence
Austria Austria
Statystyki Scharmer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga austriacka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Patrick Obermuller, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Austrii 2 liga austriacka
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Scharmer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 2 0 1 1924' 16 0 8 4 0 20 9 0 7 390 6% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 16 2 0 1 1924' 16 0 8 4 0 20 9 0 7 390 6% 1
2024/2025   19 0 0 1 2445' 19 0 11 5 0 10 1 0 18 330 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 19 0 0 1 2445' 19 0 11 5 0 10 1 0 18 330 0% 0
2023/2024   17 1 0 0 2286' 17 0 11 5 0 0 0 0 3 35 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 17 1 0 0 2286' 17 0 11 5 0 0 0 0 3 35 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 0 1 0 0 0 2 100% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 100% 0
3 liga austriacka 3 liga austriacka 3 liga austriacka Ried (A) 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Patrick Obermuller
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 366' 2 0 2 1 0 1 0 0 0 54 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii WSPG Wels 1 191' 1 0 1 1 0 0 0 8 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka WSPG Wels 1 0 0 0 175' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 46 0% 0
2024/2025   2 1 0 0 180' 2 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii WSPG Wels 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga austriacka 3 liga austriacka 3 liga austriacka WSPG Wels 1 0 0 ' 5 0 - - - - - - -
2023/2024   15 0 0 0 1683' 15 0 5 2 0 1 0 0 1 28 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SC Bregenz 15 0 0 0 1683' 15 0 5 2 0 1 0 0 1 28 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Amstetten 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Floridsdorfer AC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   0 0 0 1 0 - - - - - - -
3 liga austriacka 3 liga austriacka 3 liga austriacka ASV Drassburg 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2020/2021   20 0 0 0 603' 4 0 4 1 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Rapid Wien (A) 20 0 0 0 603' 4 0 4 1 0 - - - - - - -
2019/2020   25 0 0 0 1165' 8 0 7 2 0 3 0 0 2 102 78% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Ried 14 0 0 0 888' 5 0 6 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 11 277' 3 0 1 3 0 0 2 102 78% 0
2018/2019   1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2