Murtaz Dauszwili vs Carel Eiting - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
176 cm
69 kg
37 lat (1989-05-01)
Georgia Georgia
Profil zawodnika
6
Midfield
28 lat (1998-02-11)
Netherlands Netherlands
Statystyki Murtaz Dauszwili, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga cypryjska Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Carel Eiting, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga cypryjska Puchar Cypru Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Murtaz Dauszwili
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   30 0 0 0 1277' 6 3 7 3 0 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska APOEL Nikozja 30 0 0 0 1277' 6 3 7 3 0 - - - - - - -
2021/2022   20 0 0 0 1556' 8 6 8 4 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Gruzja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska APOEL Nikozja 19 0 0 0 1556' 8 6 8 4 0 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska AEL Limassol 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 0 0 0 3421' 31 7 3 11 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anorthosis 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Anorthosis 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Anorthosis 32 0 0 0 3094' 29 6 2 8 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Gruzja 5 0 0 0 237' 1 1 1 2 0 - - - - - - -
2019/2020   22 1 0 0 1795' 14 1 7 4 0 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Anorthosis 22 1 0 0 1795' 14 1 7 4 0 - - - - - - -
2018/2019   22 0 0 0 1891' 17 5 1 8 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Gruzja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Haladas 20 0 0 0 1891' 17 5 1 8 0 - - - - - - -
2016/2017   33 0 0 0 3293' 25 9 6 8 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Gruzja 7 0 0 0 586' 5 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Diosgyori VTK 26 0 0 0 2707' 20 7 6 6 0 - - - - - - -
2015/2016   19 1 1 0 501' 0 2 6 4 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 19 1 1 0 501' 0 2 6 4 0 - - - - - - -
2014/2015   28 0 0 0 832' 3 2 7 8 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Gruzja 7 0 0 0 398' 3 0 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Karpaty Lwów 2 0 0 0 54' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 19 0 0 0 380' 0 1 5 6 1 - - - - - - -
2013/2014   10 0 0 0 139' 0 3 0 2 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 10 0 0 0 139' 0 3 0 2 0 - - - - - - -
2012/2013   32 0 0 0 940' 5 6 1 11 3 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 25 0 0 0 460' 0 6 1 11 3 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Gruzja 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Karpaty Lwów 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   0 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Karpaty Lwów 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
2010/2011   5 0 0 0 254' 0 2 2 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Gruzja 5 0 0 0 254' 0 2 2 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Gruzja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Carel Eiting
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 1 0 4 3688' 24 0 20 1 0 18 5 0 5 804 17% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Omonia Nikozja 17 1 0 3 2502' 17 0 13 1 0 17 5 0 4 639 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Omonia Nikozja 1 0 0 0 176' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Omonia Nikozja 6 0 0 1 1010' 6 0 6 0 0 1 0 0 1 165 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Twente 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 3 0 4 2788' 20 0 15 2 0 25 8 0 7 799 75% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Twente 2 306' 2 0 2 0 0 0 0 36 72% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 0 0 1 136' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 19 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 6 2 0 0 760' 6 0 4 2 0 10 4 0 3 409 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 11 1 0 3 1586' 11 0 8 0 0 14 4 0 4 327 72% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Twente 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2023/2024   8 0 0 3 1267' 8 0 8 2 0 6 1 0 7 516 68% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 159' 1 0 1 0 0 0 1 35 71% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 7 0 0 3 1108' 7 0 7 2 0 6 1 0 6 481 68% 0
2022/2023   34 3 0 10 3306' 34 2 1 4 0 17 8 21 19 841 71% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Volendam 34 3 0 10 3306' 34 2 1 4 0 17 8 21 19 841 71% 3
2021/2022   44 0 0 2 2504' 15 8 9 4 0 5 0 11 4 580 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 0 0 0 240' 2 1 0 0 0 0 0 1 0 40 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 6 0 0 0 406' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 16 0 0 1 319' 1 0 4 1 0 1 0 4 2 117 83% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 18 0 0 1 1394' 10 5 2 3 0 4 0 6 2 423 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 145' 0 0 2 - - - - - - -
2020/2021   27 3 0 3 2473' 17 7 7 0 0 9 6 18 7 806 81% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Genk 1 59' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 25 3 0 3 2414' 17 7 6 0 0 9 6 18 7 806 81% 1
2019/2020   27 1 1 6 2112' 19 3 3 5 0 9 1 4 4 411 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 10 0 0 0 541' 4 0 3 1 0 7 0 1 2 281 83% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 3 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 0 0 3 1 73 85% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 12 1 1 5 1301' 12 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 90' 1 0 0 2 1 0 1 57 74% 0
2018/2019   24 0 0 3 1687' 11 4 5 0 0 6 0 3 1 299 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 9 0 0 1 597' 3 2 2 0 0 2 0 1 0 91 84% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 10 0 0 1 654' 4 1 3 0 0 4 0 2 1 208 80% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 3 0 0 1 316' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   45 4 0 0 2358' 19 6 3 2 0 0 0 2 0 83 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 18 4 0 0 1939' 18 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 22 0 0 0 389' 1 1 3 1 0 0 0 2 0 83 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 3 0 0 2841' 28 4 0 1 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 31 3 0 0 2841' 28 4 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2