Michal Pinter vs Mario Mrva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
42
Defence
179 cm
70 kg
32 lat (1994-02-04)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
5
Defence
Slovakia Slovakia
Statystyki Michal Pinter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mario Mrva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michal Pinter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   22 2 1 0 2126' 22 3 0 5 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 22 2 1 0 2126' 22 3 0 5 0 - - - - - - -
2021/2022   17 0 0 0 1388' 10 3 4 5 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Liptovsky Mikulas 12 0 0 0 1066' 9 2 1 3 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 5 0 0 0 322' 1 1 3 2 0 - - - - - - -
2020/2021   9 1 0 0 790' 7 0 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji FC Zlate Moravce 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 9 0 0 0 790' 7 0 2 3 0 - - - - - - -
2019/2020   20 0 0 0 1759' 18 1 1 6 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 20 0 0 0 1759' 18 1 1 6 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Pohronie 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   10 1 0 0 810' 9 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 10 1 0 0 810' 9 0 0 3 0 - - - - - - -
2016/2017   28 1 0 0 2386' 26 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 28 1 0 0 2386' 26 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   24 0 0 0 1914' 18 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 24 0 0 0 1914' 18 3 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 1 0 0 1835' 20 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 22 1 0 0 1835' 20 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   29 5 0 0 2536' 27 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 29 5 0 0 2536' 27 1 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   12 720' 8 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 12 720' 8 0 0 - - - - - - -
2011/2012   6 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Zlate Moravce 6 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Mario Mrva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 4 0 0 2824' 29 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Zlate Moravce 29 4 0 0 2824' 29 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   15 0 0 0 1350' 15 0 0 4 0 1 0 0 4 202 76% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 1 0 0 4 202 76% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Kosice 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Zlate Moravce 9 0 0 0 810' 9 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   9 1 0 0 1002' 9 0 3 3 2 1 1 0 1 192 57% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 4 1 0 0 425' 4 0 1 0 1 1 1 0 1 192 57% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 5 0 0 0 577' 5 0 2 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 1 0 0 953' 5 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 28 1 0 0 953' 5 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   28 1 0 0 1057' 8 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 28 1 0 0 1057' 8 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   30 0 0 0 2579' 25 2 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 29 0 0 0 2579' 25 2 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 860' 8 0 2 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 19 720' 8 0 0 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 Rużomberk 2 140' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 4 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2