Nagida vs Mathieu Cafaro - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Defence
Cameroon Cameroon
Profil zawodnika
11
Midfield
172 cm
55 kg
29 lat (1997-03-25)
France France
Statystyki Nagida, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mathieu Cafaro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nagida
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 0 0 1 1387' 12 0 4 3 0 14 4 0 11 539 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 6 0 0 1 774' 6 0 3 2 0 12 3 0 9 455 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 13 85% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kamerun 2 180' 2 0 0 2 1 0 1 71 1% 0
World Cup Qualification Africa Kamerun 4 0 0 0 433' 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   4 2 0 0 580' 4 0 3 1 0 6 3 0 12 174 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 4 2 0 0 580' 4 0 3 1 0 6 3 0 12 169 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 100% 0
2023/2024   2 0 0 0 295' 2 0 2 1 0 5 2 0 4 105 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 1 0 0 0 159' 1 0 1 1 0 2 0 0 2 45 93% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 3 2 0 2 47 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Statystyki Mathieu Cafaro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 459' 3 0 3 1 0 9 1 0 5 119 82% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 2 0 0 0 309' 2 0 2 1 0 2 0 0 1 66 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 1 0 0 0 150' 1 0 1 0 0 7 1 0 4 53 81% 2
2024/2025   19 5 0 3 2710' 19 0 16 8 1 44 21 0 26 438 78% 4
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 9 4 0 3 1335' 9 0 9 4 0 20 10 0 8 220 82% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 9 1 0 0 1205' 9 0 6 3 1 23 10 0 14 207 74% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 0 0 0 170' 1 0 1 1 0 1 1 0 4 11 82% 0
2023/2024   30 4 1 8 4253' 30 0 21 5 0 89 32 0 49 693 64% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 30 4 1 8 4253' 30 0 21 5 0 89 32 0 49 693 64% 7
2022/2023   33 5 0 3 4145' 26 18 8 7 1 47 21 24 37 581 74% 4
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 33 5 0 3 4145' 26 18 8 7 1 47 21 24 37 581 74% 4
2021/2022   20 2 0 2 2193' 15 11 1 7 0 26 13 21 22 373 72% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 12 2 0 2 1704' 12 8 0 5 0 21 11 15 19 309 74% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 8 0 0 0 489' 3 3 1 2 0 5 2 6 3 64 62% 0
2020/2021   36 4 0 2 4300' 27 22 5 3 0 34 17 23 20 524 70% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Reims 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 34 4 0 2 4220' 27 22 4 3 0 34 17 23 20 524 70% 2
2019/2020   17 2 2 2 2114' 15 9 2 3 1 36 11 17 21 177 71% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 13 1 1 2 1622' 12 7 1 3 1 36 11 17 21 177 71% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 0 0 0 169' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Reims 3 1 1 0 323' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 9 1 4 4362' 25 17 11 5 0 70 22 35 31 423 70% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 35 7 0 4 4055' 24 16 10 5 0 70 22 35 31 423 70% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 2 2 1 0 277' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Reims 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   7 80' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Reims 7 80' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   13 0 0 0 358' 0 0 5 1 0 0 0 3 3 14 50% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 12 0 0 0 297' 0 0 4 1 0 0 0 3 3 14 50% 0
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2