Ndiaye vs Matchoi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
Senegal Senegal
Profil zawodnika
17
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Ndiaye, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Matchoi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Ndiaye
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 10 0 2 2722' 20 0 12 7 0 34 16 0 13 251 73% 9
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Motor Lublin 1 0 0 0 211' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Motor Lublin 18 8 0 2 2421' 18 0 11 6 0 34 16 0 13 251 73% 9
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Motor Lublin 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FK IMT Beograd 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   16 4 0 0 2165' 16 0 11 4 0 57 16 0 26 281 67% 11
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Motor Lublin 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Motor Lublin 16 4 0 0 2165' 16 0 11 4 0 57 16 0 26 281 67% 11
2023/2024   4 6 1 0 532' 4 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Motor Lublin 4 2 0 0 532' 4 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga senegalska Liga senegalska Liga senegalska Teungueth 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Matchoi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 0 890' 6 0 5 0 0 13 1 0 12 189 84% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Wisła Płock 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Wisła Płock 5 0 0 0 770' 5 0 5 0 0 13 1 0 12 189 84% 0
2024/2025   2 0 0 0 257' 2 0 1 1 0 7 1 0 6 46 87% 0
Europa Conference League Istanbul Basaksehir 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Istanbul Basaksehir 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 7 1 0 6 46 87% 0
2023/2024   22 7 1 3 2779' 22 0 10 6 1 5 2 0 5 29 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 21 7 1 3 2614' 21 0 9 6 1 5 2 0 5 29 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Pacos Ferreira 1 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   22 1 0 0 2483' 14 8 8 11 1 17 8 20 42 249 81% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 22 1 0 0 2483' 14 8 8 11 1 17 8 20 42 249 81% 3
2021/2022   32 1 0 1 2171' 5 5 19 5 0 7 2 21 40 158 80% 1
Europa Conference League Pacos Ferreira 2 62' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 30 1 0 1 2109' 5 5 18 5 0 7 2 21 40 158 80% 1
2020/2021   15 0 0 0 307' 1 1 2 0 0 1 0 0 5 19 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 15 0 0 0 307' 1 1 2 0 0 1 0 0 5 19 84% 0
2019/2020   5 1 0 0 310' 1 1 2 1 0 2 1 1 4 16 81% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 4 1 0 0 310' 1 1 2 1 0 2 1 1 4 16 81% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2