Yan Brice vs Marin Jakolis - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
88
Midfield
28 lat (1997-08-26)
Cameroon Cameroon
Profil zawodnika
47
Midfield
182 cm
67 kg
29 lat (1996-12-26)
Croatia Croatia
Statystyki Yan Brice, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Armenii Liga armeńska Europa Conference League Liga Mistrzów Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marin Jakolis, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga armeńska Europa Conference League Liga Mistrzów Liga Europy Super Cup Puchar Armenii Puchar Australii Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Yan Brice
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 0 0 2920' 29 0 4 7 0 5 0 0 40 993 30% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 3 82 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 11 0 0 0 1126' 11 0 2 4 0 4 0 0 14 580 0% 0
Europa Conference League Artsakh 8 0 0 0 791' 8 0 1 1 0 1 0 0 20 263 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 4 433' 4 0 1 0 0 0 3 68 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Artsakh 2 1 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Artsakh 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   17 0 0 0 2207' 17 0 10 6 2 4 0 0 10 409 42% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 8 0 0 0 1039' 8 0 5 5 2 3 0 0 5 218 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 5 0 0 0 723' 5 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Artsakh 4 445' 4 0 1 1 0 0 5 191 90% 0
2023/2024   32 1 0 0 4694' 32 0 24 12 1 18 2 0 44 729 72% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alcorcon 31 1 0 0 4496' 31 0 23 12 1 18 2 0 44 729 72% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alcorcon 1 198' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   31 1 0 0 2501' 9 6 19 8 0 4 1 6 8 199 84% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 17 0 0 0 1376' 4 3 13 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cartagena 13 0 0 0 1035' 4 3 6 4 0 4 1 6 8 199 84% 0
2021/2022   27 0 0 0 1050' 2 3 10 3 0 1 0 16 5 127 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 27 0 0 0 1050' 2 3 10 3 0 1 0 16 5 127 74% 0
2020/2021   48 0 0 0 3862' 20 12 16 7 1 7 2 56 27 495 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Granada 11 0 0 0 934' 3 1 7 3 0 1 0 14 6 106 75% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 36 0 0 0 2838' 16 11 9 4 1 5 2 37 18 287 77% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 1 90' 1 0 0 1 0 5 3 102 80% 0
2019/2021   2 0 0 0 166' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 2 0 0 0 166' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
2019/2020   38 0 0 0 3500' 19 13 13 5 0 6 0 50 29 301 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 4 0 0 0 408' 1 1 3 1 0 0 0 2 1 10 70% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 34 0 0 0 3092' 18 12 10 4 0 6 0 48 28 291 80% 0
2018/2019   35 0 0 1 3453' 29 10 2 17 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 35 0 0 1 3453' 29 10 2 17 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 0 3003' 18 8 12 10 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sevilla Atletico 36 0 0 0 3003' 18 8 12 10 2 - - - - - - -
2016/2017   39 1 0 0 4768' 29 22 9 10 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sevilla Atletico 39 1 0 0 4768' 29 22 9 10 0 - - - - - - -
Statystyki Marin Jakolis
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 5 0 7 2942' 24 0 12 5 1 25 10 0 19 613 12% 7
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 17 1 0 6 1957' 17 0 7 2 1 17 7 0 15 487 0% 7
Europa Conference League Artsakh 5 1 0 1 652' 5 0 3 2 0 6 2 0 1 82 71% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 1 21 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Artsakh 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Super Cup Artsakh 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 2 3 0 0 333' 2 0 2 0 0 1 1 0 2 23 0% 0
2024/2025   25 10 0 12 2841' 25 0 8 5 0 52 21 0 16 823 72% 9
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Macarthur FC 25 10 0 12 2841' 25 0 8 5 0 52 21 0 16 823 72% 9
2023/2024   23 3 0 10 3030' 23 0 12 6 0 48 13 0 9 723 77% 16
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Melbourne City FC 17 2 0 6 2242' 17 0 9 4 0 38 11 0 8 578 78% 5
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Melbourne City FC 6 1 0 4 788' 6 0 3 2 0 10 2 0 1 145 74% 11
2022/2023   15 0 0 0 1306' 6 5 7 0 0 2 1 1 0 5 80% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska AEK Larnaca 12 0 0 0 1243' 6 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 3 63' 0 0 1 2 1 1 0 5 80% 0
2021/2022   15 10 2 0 938' 2 2 8 0 0 7 3 5 2 65 77% 3
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Sibenik 10 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 15 0 0 0 938' 2 2 8 0 0 7 3 5 2 65 77% 3
2020/2021   2 1 0 0 172' 1 0 1 0 0 1 1 0 1 11 64% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hajduk Split 2 172' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 11 64% 0
2019/2020   1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 1 0 0 ' 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   29 1 0 0 2415' 13 6 12 6 1 8 4 21 24 174 69% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Admira Moedling 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Admira Moedling 27 1 0 0 2164' 11 5 12 6 1 8 4 21 24 174 69% 0
2017/2018   28 10 0 0 3024' 21 10 7 5 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Admira Moedling 28 5 0 0 3024' 21 10 7 5 1 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Chorwacja U21 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 2 0 0 1348' 2 3 14 1 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Roeselare 18 2 0 0 1097' 1 2 13 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Roeselare 4 0 0 0 251' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Roeselare 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   27 2 0 0 1471' 4 3 11 2 2 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Royal Excel Mouscron 3 1 0 0 169' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Virton 9 1 0 0 345' 2 2 0 1 2 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Royal Excel Mouscron 15 0 0 0 957' 1 1 10 1 0 - - - - - - -
2014/2015   4 133' 0 0 2 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Royal Excel Mouscron 4 133' 0 0 2 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Royal Excel Mouscron 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2