Mitchell vs Lukas Spendlhofer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
Costa Rica Costa Rica
Profil zawodnika
19
Defence
187 cm
82 kg
32 lat (1993-06-02)
Austria Austria
Statystyki Mitchell, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Liga Europy Puchar Austrii Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification CONCACAF CONCACAF Gold Cup Copa America
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lukas Spendlhofer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mitchell
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 2 0 1 2759' 25 0 9 8 1 28 11 0 18 730 82% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 14 1 0 1 1532' 14 0 5 4 1 13 4 0 8 349 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 2 0 0 0 226' 2 0 1 2 0 2 0 0 4 83 78% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kostaryka 1 0 0 0 170' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
World Cup Qualification CONCACAF Kostaryka 5 1 0 0 496' 5 0 1 1 0 10 7 0 2 190 87% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Kostaryka 3 335' 3 0 1 3 0 0 4 108 81% 0
2024/2025   8 0 0 0 845' 8 0 2 5 0 4 1 0 8 250 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 71% 0
CONCACAF Nations League 1 Kostaryka 6 0 0 0 665' 6 0 2 3 0 1 0 0 5 173 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 0 1 0 0 3 63 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 0 7 86% 0
2023/2024   11 1 0 0 1435' 11 0 6 1 1 0 0 0 2 32 0% 0
Liga kostarykańska Liga kostarykańska Liga kostarykańska AD Municipal Liberia 1 1 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga kostarykańska Liga kostarykańska Liga kostarykańska LD Alajuelense 10 0 0 0 1299' 10 0 5 0 1 0 0 0 2 32 0% 0
Statystyki Lukas Spendlhofer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 2 0 1 3377' 32 0 5 3 1 14 6 0 33 1343 69% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 26 2 0 1 2672' 26 0 4 3 1 12 5 0 30 1081 86% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 3 435' 3 0 1 2 1 0 3 262 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Hartberg 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   29 1 0 0 3400' 29 0 11 5 0 4 0 0 5 472 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 29 1 0 0 3400' 29 0 11 4 0 4 0 0 5 472 0% 0
2023/2024   20 1 0 0 1912' 20 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 20 1 0 0 1912' 20 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Bnei Raina 2 0 0 ' 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   7 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Ascoli Picchio FC 1898 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   12 0 0 0 1041' 10 1 1 2 0 2 0 7 6 383 83% 0
Serie B Serie B Serie B Ascoli Picchio FC 1898 12 0 0 0 1041' 10 1 1 2 0 2 0 7 6 383 83% 0
2019/2020   29 0 0 0 2599' 28 1 0 4 1 9 1 13 17 728 77% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 25 0 0 0 2239' 24 1 0 3 1 9 1 13 17 728 77% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   37 2 0 0 3330' 37 0 0 8 0 27 9 24 36 1392 83% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 33 2 0 0 2970' 33 0 0 8 0 27 9 24 36 1392 83% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   25 0 0 0 1706' 16 2 1 4 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 22 0 0 0 1376' 13 2 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 2 0 0 3076' 33 1 0 3 0 5 3 6 15 624 78% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 33 2 0 0 2956' 32 1 0 3 0 5 3 6 15 624 78% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 0 0 0 2666' 28 2 0 5 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 32 0 0 0 2666' 28 2 0 5 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 2 0 0 3062' 31 2 2 6 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 33 2 0 0 2972' 30 2 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   19 54' 0 0 1 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Varese 19 54' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   3 77' 0 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 3 77' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2