Rêgo vs Luis Pedro - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
32
Defence
Portugal Portugal
Profil zawodnika
23
Defence
190 cm
84 kg
36 lat (1989-06-23)
Portugal Portugal
Statystyki Rêgo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luis Pedro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rêgo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 0 0 0 1466' 15 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga portugalska Varzim 15 0 0 0 1466' 15 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga portugalska AD Fafe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   18 1 0 0 1848' 18 0 3 7 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga portugalska Varzim 16 1 0 0 1668' 16 0 3 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Varzim 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   3 0 0 0 334' 3 0 1 1 0 2 1 0 2 171 83% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Eindhoven 3 0 0 0 334' 3 0 1 1 0 2 1 0 2 171 83% 0
2022/2023   3 0 0 0 471' 3 0 2 0 0 1 0 0 5 133 80% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Eindhoven 2 0 0 0 239' 2 0 1 0 0 1 0 0 5 100 84% 1
Baraże ligi holenderskiej FC Eindhoven 1 0 0 0 232' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 33 70% 0
Statystyki Luis Pedro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   4 0 0 0 113' 1 0 1 0 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 4 0 0 0 113' 1 0 1 0 2 - - - - - - -
2020/2021   28 4 0 0 2626' 28 2 0 12 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 28 4 0 0 2626' 28 2 0 12 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 2 0 0 1858' 20 1 0 7 2 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Varzim 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 20 2 0 0 1738' 19 1 0 7 2 - - - - - - -
2018/2019   30 1 0 0 2520' 28 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 30 1 0 0 2520' 28 0 0 1 1 - - - - - - -
2017/2018   35 3 0 0 2963' 32 0 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 35 3 0 0 2963' 32 0 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 3 0 0 2407' 26 0 1 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 38 3 0 0 2407' 26 0 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   44 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 44 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   42 1 0 0 454' 0 1 5 1 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 41 1 0 0 454' 0 1 5 1 2 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Freamunde 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 1 0 0 774' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Portimonense 23 1 0 0 774' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 2 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 1 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Uniao da Madeira 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Freamunde 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2009/2010   0 0 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2