Nuno Santos vs Luis Suarez - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Defence
179 cm
73 kg
31 lat (1995-02-13)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
97
Forward
Colombia Colombia
Statystyki Nuno Santos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Liga portugalska Liga Mistrzów Puchar Portugalii Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luis Suarez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Liga Mistrzów Puchar Ligi Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification S. Amer Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nuno Santos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 117' 1 0 1 1 0 2 1 0 2 114 79% 2
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 12 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 1 0 0 1 117' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 33 97% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 1 48 81% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 21 90% 1
2024/2025   7 1 0 0 913' 7 0 4 0 0 10 2 0 5 311 78% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 2 1 0 0 344' 2 0 2 0 0 2 1 0 2 99 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 4 0 0 0 479' 4 0 2 0 0 8 1 0 3 212 75% 3
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   37 6 1 14 4739' 36 1 20 8 0 52 16 0 30 1384 82% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 5 0 0 0 612' 4 1 3 0 0 5 2 0 3 223 84% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 5 1 1 3 609' 5 0 2 2 0 0 0 0 3 53 91% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 24 4 0 10 3163' 24 0 14 6 0 42 13 0 21 1053 81% 4
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 3 1 0 1 355' 3 0 1 0 0 5 1 0 3 55 82% 0
2022/2023   43 9 0 5 4903' 33 17 11 6 0 34 16 13 23 1011 84% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 1 0 0 817' 5 5 1 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 31 8 0 5 3408' 25 10 7 5 0 31 15 12 23 917 84% 10
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 0 0 0 678' 3 2 3 0 0 3 1 1 0 94 85% 0
2021/2022   44 10 1 7 4440' 27 13 16 5 0 35 17 13 32 952 81% 15
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 2 1 0 388' 2 1 2 1 0 0 0 0 1 13 46% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 8 1 0 0 653' 2 2 5 0 0 0 0 0 0 4 25% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 0 0 ' 0 0 1 0 0 3 54 83% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 32 6 0 7 3399' 23 10 9 4 0 34 17 13 28 881 81% 13
2020/2021   38 8 0 7 4217' 26 18 10 4 0 20 10 9 24 579 80% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 33 7 0 6 3743' 23 17 8 4 0 20 10 9 24 579 80% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 1 0 0 1 168' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 5 0 6 3931' 30 13 4 4 1 49 13 27 35 877 79% 3
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 1 0 1 219' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 32 2 0 5 3712' 29 12 3 4 1 49 13 27 35 877 79% 3
2018/2019   8 3 0 1 740' 6 1 2 0 0 16 9 5 14 183 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 8 3 0 1 740' 6 1 2 0 0 16 9 5 14 183 83% 0
2017/2018   33 1 0 0 2173' 4 3 22 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 32 1 0 0 2143' 4 3 22 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 0 0 0 3282' 21 13 7 2 0 19 7 15 28 541 78% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Setubal 1 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Setubal 30 0 0 0 3020' 19 12 7 2 0 19 7 15 28 541 78% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Setubal 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   9 2 0 0 106' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 6 2 0 0 34' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 8 1 0 1936' 0 19 7 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 40 8 1 0 1936' 0 19 7 0 0 - - - - - - -
Statystyki Luis Suarez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   50 40 8 7 6017' 50 0 18 10 0 187 85 0 95 912 76% 15
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 32 27 4 6 3836' 32 0 12 6 0 132 59 0 51 566 75% 5
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 3 2 0 420' 4 0 0 1 0 13 4 0 8 75 73% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 10 5 2 1 1193' 10 0 3 2 0 31 15 0 28 202 75% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 4 3 0 4 23 83% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 2 0 0 0 319' 2 0 2 1 0 2 0 0 2 21 100% 0
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 1 4 0 0 159' 1 0 1 0 0 5 4 0 2 25 84% 1
2024/2025   44 31 9 8 4818' 44 0 10 9 0 177 73 0 69 779 75% 13
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 2 4 1 0 180' 2 0 0 0 0 9 6 0 6 49 73% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 42 27 8 8 4638' 42 0 10 9 0 168 67 0 63 730 75% 13
2023/2024   10 6 1 0 1464' 10 0 7 3 0 40 14 0 17 193 63% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 10 6 1 0 1464' 10 0 7 3 0 40 14 0 17 193 63% 5
2022/2023   42 7 0 6 3561' 21 11 12 6 1 5 1 0 6 61 80% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 21 4 0 5 2503' 18 8 4 4 1 5 1 0 6 61 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 0 388' 1 1 3 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 15 3 0 1 670' 2 2 5 1 0 - - - - - - -
2021/2022   37 8 0 4 4350' 34 15 3 6 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 37 8 0 4 4350' 34 15 3 6 0 - - - - - - -
2020/2021   40 7 0 1 3966' 21 14 17 10 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 27 5 0 1 2983' 18 11 9 6 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kolumbia 5 0 0 0 162' 0 0 3 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Granada 8 2 0 0 821' 3 3 5 2 0 - - - - - - -
2019/2020   39 19 3 4 4923' 37 18 2 13 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 38 19 3 4 4865' 37 18 1 13 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Saragossa 1 58' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   39 7 0 1 4085' 27 15 9 8 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Gimnastic 39 7 0 1 4085' 27 15 9 8 1 - - - - - - -
2017/2018   1 12 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Valladolid 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valladolid B 12 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 1 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Granada B 5 0 0 ' 1 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2