Torres Lopes vs Luis Bastos - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
19
Defence
Portugal Portugal
Profil zawodnika
26
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Torres Lopes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Puchar Portugalii
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luis Bastos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Torres Lopes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 4 0 2 3448' 31 0 8 9 2 21 8 0 68 899 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Oliveirense 31 4 0 2 3448' 31 0 8 8 2 21 8 0 68 899 0% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Oliveirense 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2024/2025   32 0 0 1 3321' 32 0 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga portugalska Varzim 30 0 0 1 3141' 30 0 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Varzim 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   13 0 0 2 1718' 13 0 8 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vilaverdense FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vilaverdense FC 13 0 0 2 1718' 13 0 8 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 123' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga portugalska Vilaverdense FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Play-offs 2/3 Vilaverdense FC 1 123' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Luis Bastos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 1 0 0 688' 5 0 3 4 0 12 2 0 10 169 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Oliveirense 5 1 0 0 688' 5 0 3 4 0 12 2 0 10 169 0% 1
2024/2025   25 2 0 2 2652' 25 0 6 10 0 17 4 0 17 501 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Oliveirense 25 2 0 2 2652' 25 0 6 9 0 17 4 0 17 501 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Mafra 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   4 1 0 0 607' 4 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 4 1 0 0 607' 4 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   20 0 0 0 819' 4 1 5 0 0 0 0 0 4 71 86% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 20 0 0 0 819' 4 1 5 0 0 0 0 0 4 71 86% 0
2021/2022   25 0 0 0 531' 3 2 3 2 0 - - - - - - -
Europa Conference League Pacos Ferreira 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 23 0 0 0 531' 3 2 3 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2