Wolverhampton Wanderers vs Liverpool FC
Posiadanie piłki
- Wolverhampton Wanderers 34%
- Liverpool FC 66%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Sa
7
Neto
12
Cunha
11
Hwang
22
Semedo
15
Dawson
23
Kilman
3
Nouri
27
Bellegarde
5
Lemina
8
Gomes
1
Becker
11
Salah
18
Gapko
20
Jota
2
Gomez
32
Matip
78
Quansah
26
Robertson
8
Szoboszlai
10
Allister
17
Jones
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Traore | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Silva | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bueno | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Kalajdzic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Doyle | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sarabia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Bentley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 18.00 (28.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Neto | 0 | 0 | 26.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 12 | |
Cunha | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 46.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Dawson | 0 | 0 | 46.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 23 | |
Kilman | 0 | 0 | 42.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Lemina | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 32.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Endo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Konate | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Diaz | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ribeiro | 0 | 0 | 16.00 (63.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Elliott | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Tsimikas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Gravenberch | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | Bajcetic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 62 | |
Kelleher | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Becker | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Salah | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | Gapko | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 20 | |
Jota | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Gomez | 0 | 0 | 62.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 32 | |
Matip | 0 | 0 | 97.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 78 | Quansah | 0 | 0 | 81.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | |
Robertson | 0 | 0 | 76.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Szoboszlai | 0 | 0 | 97.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | Allister | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 17 | |
Jones | 0 | 0 | 74.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Hee-Chan Hwang 2 goli, Sasa Kalajdzic 1 goli, Matheus Cunha 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Liverpool FC.
W 4 meczach zdobyli 4 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Liverpool FC zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Dla obrony Wolverhampton Wanderers najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Mohamed Salah 2 goli, Núñez Ribeiro 2 goli, Luis Diaz 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Liverpool FC. Najwi?cej bramek wypracowali: Mohamed Salah 2 asyst, Núñez Ribeiro 1 asyst.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Liverpool FC nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.25 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Liverpool FC. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Wolverhampton Wanderers, 16 wygranych Liverpool FC, 3 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 16 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Premier League
1