Wolverhampton Wanderers vs Leeds United
Posiadanie piłki
- Wolverhampton Wanderers 41%
- Leeds United 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
11
Patricio
32
Dendoncker
16
Coady
27
Saiss
22
Semedo
8
Neves
28
Moutinho
19
Johny
7
Neto
12
Jose
37
Traore
1
Meslier
2
Ayling
21
Struijk
6
Cooper
15
Dallas
18
Raphinha
46
Shackleton
43
Klich
22
Harrison
11
Roberts
9
Bamford
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 11 | |
Patricio | 0 | 0 | 25.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 32 | |
Dendoncker | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Coady | 0 | 0 | 27.00 (74.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Saiss | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Neves | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Moutinho | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Johny | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Neto | 0 | 0 | 32.00 (81.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Jose | 0 | 0 | 24.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 37 | |
Traore | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Hoever | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Marcal | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Silva | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Gibbs-White | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ferreira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ruddy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 49 | |
Kilman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 54 | |
Otasowie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Jimenez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Podence | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Boly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Meslier | 0 | 0 | 28.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Ayling | 0 | 0 | 49.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Struijk | 0 | 0 | 48.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Cooper | 0 | 0 | 51.00 (80.00%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dallas | 0 | 0 | 51.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | Raphinha | 0 | 0 | 31.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 46 | |
Shackleton | 0 | 0 | 28.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Klich | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Harrison | 0 | 0 | 29.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Roberts | 0 | 0 | 37.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Bamford | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Alioski | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Casilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Llorente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Costa | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Hernandez | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Davis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gelhardt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47 | Jenkins | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 52 | Huggins | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Forshaw | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Koch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Poveda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Berardi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Wolverhampton Wanderers - Leeds United
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Pedro Neto 5 goli, Ruben Neves 4 goli, Raul Jimenez 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Leeds United. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Pedro Neto 4 asyst, Ruben Neves 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Wolverhampton Wanderers: Raul Jimenez, Daniel Podence, Willy Boly.
W 24 meczach zdobyli 25 bramek, co daje ?redni? 1.04 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 45.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Leeds United znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Zawodnicy Leeds United w Premier League z najwi?ksz? liczb? bramek: Patrick Bamford 12 goli, Jack Harrison 6 goli, Raphinha 4 goli. Zawodnicy Patrick Bamford 5 asyst, Jack Harrison 4 asyst, Raphinha 5 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Wolverhampton Wanderers, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Leeds United: Adam Forshaw, Robin Koch, Ian Poveda, Rodrigo, Gaetano Berardi.
W 23 meczach zdobyli 40 bramek, co daje ?redni? 1.74 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 65.22% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.91% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Leeds United nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Wolverhampton Wanderers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Wolverhampton Wanderers wygranych 10 meczów , Leeds United wygra?a 7 spotka?, by?o 3 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Wolverhampton Wanderers Leeds United
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1


