VfL Wolfsburg vs Bayern Monachium
Posiadanie piłki
- VfL Wolfsburg 31%
- Bayern Monachium 69%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Grabara
11
Henrique
17
Pejcinovic
6
Belocian
3
Vavro
4
Koulierakis
26
Kumbedi
39
Wimmer
5
Costa
24
Eriksen
21
Maehle
40
Urbig
9
Kane
19
Davies
20
Bischof
21
Ito
3
Kim
44
Stanisic
8
Goretzka
6
Kimmich
11
Jackson
10
Musiala
17
Olise
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Shiogai | 0 | 0 | 4.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Majer | 0 | 0 | 7.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Pervan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Jenz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Adjetey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Lindstroem | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Zehnter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Gerhardt | 0 | 0 | 5.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Svanberg | 0 | 0 | 11.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Grabara | 0 | 0 | 27.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | Henrique | 0 | 0 | 15.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Pejcinovic | 0 | 0 | 30.00 (71.00%) | 6.00 | 2.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 6 | |
Belocian | 0 | 0 | 30.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | |
Vavro | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | Koulierakis | 0 | 0 | 34.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | |
Kumbedi | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 39 | |
Wimmer | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | Costa | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 24 | |
Eriksen | 0 | 0 | 25.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 21 | |
Maehle | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Neuer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Upamecano | 0 | 0 | 47.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Tah | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Diaz | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Guerreiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Laimer | 0 | 0 | 52.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | Ndiaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Karl | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Pavlović | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | |
Urbig | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Kane | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 19 | |
Davies | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bischof | 0 | 0 | 87.00 (94.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | Ito | 0 | 0 | 65.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | |
Kim | 0 | 0 | 55.00 (96.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 44 | Stanisic | 0 | 0 | 73.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Goretzka | 0 | 0 | 36.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Kimmich | 0 | 0 | 114.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | |
Jackson | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | Musiala | 0 | 0 | 32.00 (88.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 17 | |
Olise | 0 | 0 | 81.00 (85.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
Dru?yna VfL Wolfsburg znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. VfL Wolfsburg w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. VfL Wolfsburg od 7 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie zosta?a pokonana od 3 meczów. Dla obrony Bayern Monachium najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Amoura 8 goli, Dzenan Pejcinovic 7 goli, Patrick Wimmer 4 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfL Wolfsburg. Najwi?cej bramek wypracowa?: Amoura 3 asyst, Patrick Wimmer 3 asyst.
??cznie rozegrali 32 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 18 zostali pokonani. W 65.63% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.25% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach VfL Wolfsburg nie straci? bramki. W 24 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.31 na mecz
Dru?yna Bayern Monachium zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 13 punktów. Nie przegra?a meczu od 13 spotka?. Czo?owi zawodnicy Bayern Monachium w Bundesliga to Harry Kane 33 goli, Luis Diaz 15 goli, Michael Olise 14 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Harry Kane 5 asyst, Luis Diaz 13 asyst, Michael Olise 19 asyst.
W 32 meczach zdobyli 116 bramek, co daje ?redni? 3.63 goli na mecz. 26 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 96.88% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 11 meczach Bayern Monachium nie straci? bramki. W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Bayern Monachium wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. VfL Wolfsburg wygranych 4 meczów , Bayern Monachium wygra?a 48 spotka?, by?o 8 remisów. W 38 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 52 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 32 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H VfL Wolfsburg Bayern Monachium
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
0