Werder Brema vs VfL Wolfsburg
Posiadanie piłki
- Werder Brema 56%
- VfL Wolfsburg 44%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Zetterer
11
Njinmah
15
Burke
9
Silva
5
Pieper
4
Stark
13
Veljkovic
8
Weiser
6
Stage
14
Lynen
10
Bittencourt
27
Agu
29
Mueller
9
Amoura
23
Wind
7
Olsen
21
Maehle
4
Koulierakis
18
Vavro
5
Roerslev
39
Wimmer
32
Svanberg
24
Dárdai
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Jung | 0 | 0 | 39.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Köhn | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 20 | |
Schmid | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Malatini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Kabore | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Backhaus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Topp | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Lukowicz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 48 | Adeh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Zetterer | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Njinmah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 15 | |
Burke | 0 | 0 | 34.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Silva | 0 | 0 | 20.00 (67.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | |
Pieper | 0 | 0 | 81.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Stark | 0 | 0 | 33.00 (97.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 13 | |
Veljkovic | 0 | 0 | 72.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 8 | |
Weiser | 0 | 0 | 40.00 (68.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Stage | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 14 | |
Lynen | 0 | 0 | 51.00 (94.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | |
Bittencourt | 0 | 0 | 46.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | |
Agu | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Fischer | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Vranckx | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Tomas | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Pervan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Kaminski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Behrens | 0 | 0 | 6.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Gerhardt | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Odogu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Bröger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 29 | |
Mueller | 0 | 0 | 36.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Amoura | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 3.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 23 | |
Wind | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Olsen | 0 | 0 | 37.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | |
Maehle | 0 | 0 | 35.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | Koulierakis | 0 | 0 | 59.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 18 | |
Vavro | 0 | 0 | 54.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | |
Roerslev | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 39 | |
Wimmer | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 32 | |
Svanberg | 0 | 0 | 28.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 24 | Dárdai | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Werder Brema - VfL Wolfsburg
Dru?yna Werder Brema znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Werder Brema nie wygrali meczu od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Werder Brema w Bundesliga to Jens Stage 7 goli, Marvin Ducksch 6 goli, Grüll 5 goli. Zawodnicy Jens Stage 3 asyst, Marvin Ducksch 7 asyst, Grüll 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców VfL Wolfsburg, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 23 meczach zdobyli 35 bramek, co daje ?redni? 1.52 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 69.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.26% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Werder Brema nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna VfL Wolfsburg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). VfL Wolfsburg w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Nie zosta?a pokonana od 5 meczów. Dla obrony Werder Brema najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Amoura 9 goli, Jonas Wind 8 goli, Tiago Tomas 6 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfL Wolfsburg. Najwi?cej bramek wypracowa?: Amoura 7 asyst, Jonas Wind 3 asyst, Tiago Tomas 2 asyst.
??cznie rozegrali 23 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 65.22% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.61% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach VfL Wolfsburg nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Werder Brema. Ostatnie mecze obu dru?yn: 22 wygranych Werder Brema, 19 wygranych VfL Wolfsburg, 12 remisów. W 36 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 47 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 39 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Bundesliga
1