VfB Stuttgart vs VfL Bochum
Posiadanie piłki
- VfB Stuttgart 58%
- VfL Bochum 42%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
33
Nuebel
9
Demirovic
11
Woltemade
20
Stergiou
29
Rouault
24
Chabot
7
Mittelstaedt
4
Vagnoman
8
Millot
16
Karazor
27
Fuehrich
27
Drewes
33
Hofmann
29
Broschinski
21
Holtmann
32
Wittek
13
Medic
14
Oermann
15
Passlack
6
Sissoko
8
Losilla
19
Bero
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Bredlow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Hendriks | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Keitel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Stiller | 0 | 0 | 26.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Stenzel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Diehl | 0 | 0 | 7.00 (%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Rieder | 0 | 0 | 4.00 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 45 | Chase | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | Malanga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 33 | |
Nuebel | 0 | 0 | 25.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Demirovic | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Woltemade | 0 | 0 | 19.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | Stergiou | 0 | 0 | 63.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 29 | Rouault | 0 | 0 | 87.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Chabot | 0 | 0 | 75.00 (98.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 7 | |
Mittelstaedt | 0 | 0 | 58.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 4 | Vagnoman | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Millot | 0 | 0 | 63.00 (90.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 16 | |
Karazor | 0 | 0 | 82.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | |
Fuehrich | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Horn | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gamboa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Masovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Bernardo | 0 | 0 | 34.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | Daschner | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Wit | 0 | 0 | 8.00 (%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Kwarteng | 0 | 0 | 8.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Ordec | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Miyoshi | 0 | 0 | 6.00 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 27 | |
Drewes | 0 | 0 | 59.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 33 | |
Hofmann | 0 | 0 | 22.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | Broschinski | 0 | 0 | 12.00 (86.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 21 | |
Holtmann | 0 | 0 | 8.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 32 | |
Wittek | 0 | 0 | 34.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 13 | Medic | 0 | 0 | 58.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 14 | |
Oermann | 0 | 0 | 46.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | |
Passlack | 0 | 0 | 24.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Sissoko | 0 | 0 | 25.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | |
Losilla | 0 | 0 | 30.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 19 | |
Bero | 0 | 0 | 42.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu VfB Stuttgart - VfL Bochum
Dru?yna VfB Stuttgart znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. VfB Stuttgart od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony VfL Bochum najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Deniz Undav 5 goli, Ermedin Demirovic 5 goli, Enzo Millot 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfB Stuttgart. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Enzo Millot 2 asyst.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 80.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach VfB Stuttgart nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.90 na mecz
Team VfL Bochum currently is on lower place in table (18 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Czo?owi zawodnicy VfL Bochum w Bundesliga to Myron Boadu 2 goli, Matus Bero 2 goli, Dani De Wit 2 goli. Zawodnicy Myron Boadu 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców VfB Stuttgart, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 10 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 70.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach VfL Bochum nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: VfB Stuttgart wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. VfB Stuttgart wygranych 16 meczów , VfL Bochum wygra?a 4 spotka?, by?o 11 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 23 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H VfB Stuttgart VfL Bochum
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
2