Valencia CF vs Rayo Vallecano
Posiadanie piłki
- Valencia CF 61%
- Rayo Vallecano 39%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
25
Mamardashvili
9
Duro
16
Noguerol
15
Requeni
3
Mosquera
24
Hernandis
14
Gaya
22
Rioja
5
Barrenechea
8
Moreno
30
Karabinaite
13
Barga
11
Ntekja
3
Chavarria
16
Mumin
24
Lejeune
2
Ratiu
23
Valentin
6
Ciss
18
Garcia
7
Palazon
19
Frutos
Podstawowy skład
1
25 Mamardashvili
52'
11
9 Duro
2
16 Noguerol
3
15 Requeni
4
3 Mosquera
5
24 Hernandis
72'
89'
6
14 Gaya
46'
7
22 Rioja
89'
8
5 Barrenechea
60'
9
8 Moreno
10
30 Karabinaite
60'
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Guillamon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Canos | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mir | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Vazquez | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Martinez | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Sánchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Mamardashvili | 0 | 0 | 31.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 40.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | Requeni | 0 | 0 | 46.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Mosquera | 0 | 0 | 66.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 24 | Hernandis | 0 | 0 | 58.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 22 | |
Rioja | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 5 | Barrenechea | 0 | 0 | 34.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | Moreno | 0 | 0 | 56.00 (81.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 30 | |
Karabinaite | 0 | 0 | 9.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Cardenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Fanjul | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Trejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Guardiola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Camello | 0 | 0 | 5.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Gumbau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lopez | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Balliu | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Embarba | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Espino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | Barga | 0 | 0 | 40.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Ntekja | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Chavarria | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 16 | |
Mumin | 0 | 0 | 31.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Lejeune | 0 | 0 | 32.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Ratiu | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Valentin | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Ciss | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | |
Garcia | 0 | 0 | 13.00 (42.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Palazon | 0 | 0 | 21.00 (43.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Frutos | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Rayo Vallecano
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 4 goli, Luis Rioja 2 goli, Diego Lopez Noguerol 2 goli. Zawodnicy Hugo Duro 1 asyst, Luis Rioja 1 asyst, Diego Lopez Noguerol 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rayo Vallecano, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 13 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.92% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rayo Vallecano znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Rayo Vallecano od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Jorge de Frutos 3 goli, Unai Lopez 2 goli, Sergio Camello 2 goli. Zawodnicy Jorge de Frutos 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Valencia CF, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 14 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.29% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Valencia CF. Ostatnie mecze obu dru?yn: 14 wygranych Valencia CF, 5 wygranych Rayo Vallecano, 9 remisów. W 17 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 22 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 16 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
0