Valencia CF vs Rayo Vallecano
Posiadanie piłki
- Valencia CF 50%
- Rayo Vallecano 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
25
Mamardashvili
9
Duro
12
Correia
3
Mosquera
15
Ozkacar
34
Hernandis
8
Moreno
18
Pepelu
11
Carmona
16
Noguerol
7
Canos
1
Dimitrievski
34
Camello
20
Balliu
16
Mumin
24
Lejeune
12
Espino
15
Silva
23
Valentin
19
Frutos
8
Trejo
18
Garcia
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Guillamon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Almeida | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rivero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Yaremchuk | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Amallah | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Foulquier | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Sanchez | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Gilabert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Sotos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Iranzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | Varilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Mamardashvili | 0 | 0 | 34.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 19.00 (53.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | |
Correia | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | Mosquera | 0 | 0 | 68.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | |
Ozkacar | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 34 | Hernandis | 0 | 0 | 20.00 (43.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | Moreno | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 60.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | Carmona | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Canos | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Ratiu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Chavarria | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 7 | |
Palazon | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bebe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ntekja | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Cardenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lopez | 0 | 0 | 7.00 (43.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ciss | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Tomas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 28.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 34 | Camello | 0 | 0 | 16.00 (44.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | |
Balliu | 0 | 0 | 36.00 (64.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 16 | |
Mumin | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Lejeune | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | |
Espino | 0 | 0 | 49.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 15 | Silva | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Valentin | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Frutos | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Trejo | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | |
Garcia | 0 | 0 | 24.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Rayo Vallecano
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 6 punktów. Valencia CF od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 13 goli, Pepelu 6 goli, Javier Guerra Moreno 4 goli. Zawodnicy Hugo Duro 2 asyst, Pepelu 1 asyst, Javier Guerra Moreno 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rayo Vallecano, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 34 meczach zdobyli 37 bramek, co daje ?redni? 1.09 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 55.88% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Rayo Vallecano currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Rayo Vallecano od 7 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Alvaro Garcia 6 goli, Isi Palazon 4 goli, Sergio Camello 3 goli. Zawodnicy Alvaro Garcia 1 asyst, Isi Palazon 1 asyst, Sergio Camello 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Valencia CF, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 34 meczach zdobyli 27 bramek, co daje ?redni? 0.79 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 13 remisem. Odnie?li 14 pora?ek. W 35.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Valencia CF. Ostatnie mecze obu dru?yn: 14 wygranych Valencia CF, 5 wygranych Rayo Vallecano, 8 remisów. W 17 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 22 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 16 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
0